рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Скрепери.

Скрепери. - раздел Философия, Навчальної дисципліни Будівельна техніка Скрепером Називають Землерийно-Транспортну Машину, Що Приводиться В Рух Тяга­...

Скрепером називають землерийно-транспортну машину, що приводиться в рух тяга­чем або власним двигуном і призначену для пошарового копання, транспортування, від­сип­ки та розрівнювання на місці укладання ґрунтів І і ІІ групи. Ґрунти ІІІ і IV груп при роз­робці скреперами необхідно розпушувати, щоб забезпечити нормальне завантаження ковша.

Скреперами розробляють виїмки (риття котлованів, ставків тощо), зводять насипи (греб­лі, дамби, полотно доріг), а також виконують інші земляні роботи в меліоративному, гідротехнічному, дорожньому та інших видах будівництва.

Існують два типи скреперів: з завантаженням від руху та з примусовим завантаженням елеватором. Скрепери з завантаженням від руху виготовляють причіпні до тракторів, напівпричіпні, які агрегатуються з одновісними швидкохідними тягачами (умовно - називають самохідними) і самохідні. Причіпні скрепери можуть бути одновісні і двовісні; напівпричіпні (самохідні) - тільки одновісні , IV), самохідні - з моторколесами.

Відстань транспортування ґрунту визначається економічною ефективністю. Ре­ко­мендується: для причіпних скреперів від 100 до 800 м, для напівпричіпних з одновісними тягачами - від 300 до 5000 м.

Вивантажуватися ґрунт з ковша може примусово, напівпримусово і вільно під дією сили ваги ґрунту.

Управління робочим органом у скреперів може бути гідравлічне, важільне з канатоблоковим приводом і комбіноване канатно-гідравлічне або барабанно-канатно-елект­ричне.

У скреперів з примусовим елеваторним завантаженням продуктивність більше, ніж у скреперів з завантаженням рухом, при однаковій місткості ковша.

Технічний прогрес в розвитку скреперів має наступні основні напрямки: створення замість причіпних самохідних машин з підвищеними транспортними швидкостями самохідних скреперів з електроприводом ведучих коліс (мотор-колесами); напівпричіпних скреперів з примусовим елеваторним завантаженням ковша; збільшення місткості ковша до 30... 40 і навіть 75 м3; застосування гідроприводу для управління робочими рухами скре­пе­ра.

Рис. 33. Схеми конструкцій і робо­ти скреперів:

а - од­новісний; б - дво­вісний з напів­при­му­совим розван­та­жен­ням; в - двовісний зі вільним розванта­жен­ням; г - напів­причіп­ний

 

Причіпні і напівпричіпні (самохідні) скрепери

Найбільше розповсюдження отримали причіпні двовісні скрепери з гідравлічним управлінням і примусовим розвантаженням. Скрепери з канатно-блоковим управлінням в даний час не випускають, а скрепери з примусовим елеваторним завантаженням досі не отримали широкого застосування.

Рис. 34. Скрепер з приму­совим розвантаженням:

1 - ди­ш­­ло; 2 - передня ра­­ма; 3, 4 - гідро­циліндри управління ковшем і заслінкою; 5 - заслінка: 6 - зад­ня стінка; 7 - гідро­циліндр управ­лін­ня задньою стін­кою; 8 - задня рама; 9- упряжний ша­­р­­нір; 10 - ківш; 11- бокові ножі

 

Рис. 35. Причіпний скрепер з елеваторним завантаженням;

1 - механізм приведення елеватора; 2 - дишло; 3 - колесо; 4 - тягова рама; 5 - скребковий ланцюг елеватора; 6 - ківш; 7 - задня стінка: 8 - гідроциліндри висування стінки; 9 - піддон; 10 - гідроциліндри підйому ковша.

Переваги скреперів з гідравлічним управлінням: можливість примусового заглиблення ковша в ґрунт, легкість і простота управління ковшем і заслінкою, захист від перевантаження і простота обслуговування.

Недоліки: необхідність застосування масла, відповідного температурі навколишнього повітря (в жаркий час вимагається більш в’язке масло, при морозах - з низькою температурою замерзання і невеликою в'язкістю), велике число шлангів високого тиску, високі вимоги до ущільнення сполучень гідросистеми.

Привід елеватора скрепера з примусовим елеваторним завантаженням (рис. 35) здійснюється від валу відбору потужності трактора через карданний вал 1.

Скрепер напівпричіпний (рис. 36) має колісний хід з однією віссю, розташованою ззаду ковша.

 

Рис. 36. Напівпричіпний (самохідний) скрепер:

1 - колеса тягача; 2 - універсальний шарнір; 3 - тягова рама; 4 - засувка; 5 - ківш; 6, 8 - гід­роциліндри підйому заслінки та ковша; 7 - колеса скрепера.

 

Технічну продуктивність (м3/год) скреперів визначають за формулою:

,

де qк - місткість ковша, м3; Кн - коефіцієнт наповнення ковша (табл. 3); Кр - коефіцієнт розпушення ґрунту; t - тривалість робочого циклу, хв.

t = t1 + t2 + t3 + t4 + t5 + t6 ,

де t1 - час завантаження ковша, хв.; t2 - час транспортування ґрунту з вибою у відвал, хв.; t3 - час розвантаження ковша, хв.; t4 - час порожнього ходу від відвалу в забій, хв.; t5 - час поворотів агрегату при заїздах у забій і зворотних виїздах, хв.; t6 - час, необхідний для переключення передач (0,09... 0,1 хв.).

При наборі ґрунту скрепером тягове зусилля тягача і сила опору, діючі на скрепер, зв'язані наступною залежністю

Fт = Fск + Fр + Fн + Fпр ,

де Fт - зусилля тягача; Fск - опір переміщенню скрепера; Fр - опір різанню ґрунту; Fн - опір переміщенню ґрунту всередині ковша; Fпр - опір призми волочіння.

В момент врізання опір призми волочіння Fпр=0 опір переміщення ґрунту всередину Fн буде мінімальним (бо буде переборюватися тільки тертя об стінки і днище), опір переміщенню скрепера Fск буде найменшим (переміщується скрепер без ґрунту в ковші). Отже, на опір різанню Fр можна витратити зусилля:

Fр= Fт – Fск .

Загальний опір, що виникає при роботі скрепера в кінці наповнення ґрунтом ковша, приблизно в два рази більше, ніж на початку цієї операції.

 

Бульдозери

 

Бульдозером називають гусеничний, колісний трактори або пневмоколісний тягач з навішеним спереду відвалом, пристосованим для зрізування і переміщення ґрунту на невеликі відстані при розробці виїмок і зведенні насипів з резервів; планування дна і укосів виїмок і поверхонь зрошуваних площ, доріг і т. ін.; розрівнювання ґрунту, доставленого на греблі, дамби, дорожнє полотно і відвали; розчищення площ від дрібного лісу, валки дерев і вилучення пнів; видобутку і штабелювання сипких будівельних матеріалів; навантаження на залізничні платформи і розвантаження сипких матеріалів, для розчищення снігу, а також в якості штовхачів при наповненні скреперів тощо (рис. 37.).

Бульдозери загального призначення виготовляють чотирьох типів:

1- бульдозери гусеничні з неповоротним відвалом (рис. 38 а);

2- бульдозери гусеничні з неповоротним відвалом і гідрофікованим перекосом відвалу (перекіс відвалу в поперечній площині на кут врізання, рис. 38 в, ж),

3- бульдозери гусеничні з неповоротним відвалом і з гідро­фікованим перекосом і нахилом відвалу (перекіс відвалу в поперечній площині на кут врізання і нахил відвалу в вертикальній площині - зміна куту різання);

4- бульдозери гусеничні з поворотним відвалом (поворот відвалу в горизонтальній площині).

 

Рис. 37. Бульдозер з поворотним відвалом: 1 - ножі; 2 - козирок; 3 - відвал; 4 - гідроциліндри підйому та опускання відвалу; 5 - направляючі повзуни опорних пальців; 6 - опорний шарнір; 7 - гід­ро­циліндри перекосу відвалу; 8 - направляючі повзунів штовхачів; 9 - повзун; 10 - універсальна рама; 11 - штовхач; 12 - гідро­циліндр повороту від­ва­лу в плані; 13 - наго­ловник; 15, 16 - прову­шини.  

 

Технічну продуктивність (м3/год) бульдозерів на роботах по риттю і переміщенню ґрунту визначають по формулі

,

де V – об’єм ґрунту в пухкому тілі, що переміщується відвалом бульдозера, м3:

;

де l і hб - довжина і висота відвалу по хорді, м; j - кут природного укосу ґрунту, що переміщується перед відвалом, j =35° для сипучих ґрунтів і j =45° для зв'язних ґрунтів нормальної вологості); Kп - коефіцієнт, що враховує втрати ґрунту під час його переміщення, Kп=1–e ∙lт (lт - відстань переміщення, м; e =0,04 для сухого піску і e =0,008...0,04 для зв'язних ґрунтів); Кp - коефіцієнт розпушення ґрунту, Кp=1,25...1,3; t - тривалість циклу, хв.

 

Рис. 38. Відвали неповоротних бульдозерів зі змінними частинами:

а - поширювачами; б - відкрилками; в - подовжувачами; г - передніми і задніми розпушувальними зубами; д - киркою для зламування дорожніх покрить; е - канавною надставкою; ж - ножами для мерзлих ґрунтів; з - кущорізним ножем; к - вантажними валами; л - підйомним крюком.

 

При розробці ґрунту бульдозером тягове зусилля і сила опору переміщенню бульдозера зв'язані залежністю: у бульдозерів з неповоротним відвалом

Fт = Fб + Fр + Fп + Fпр ,

У бульдозерів з поворотним відвалом:

Fт = Fб + Fр + Fп + Fпр + Fо ,

де Fт - тягове зусилля базового тягача; ) Fб - додатковий опір на переміщення тягача від маси обладнання бульдозера; Fр - ґрунту різанню; Fп - опір тертя при русі ґрунту вверх по відвалу; Fпр - переміщенню призми ґрунту перед відвалом; Fо - опір тертю при поздовжньому русі ґрунту по відвалу. Виникає тільки при настанові відвалу під кутом захоплення (кут в плані) a <90°.

На планувальних роботах технічну продуктивність (м3) бульдозера підраховують за формулою:

,

де lп - довжина планованої ділянки, м; l - довжина відвалу, м; a - кут захоплення; а - перекриття проходів (0,3...0,5 м); п - число проходів по одному місцю; v - середня швидкість руху бульдозера при плануванні, м/хв; t - час, що витрачається на поворот при кожному проході (≈ 0,1 хв.).

 

Грейдери, автогрейдери, струги, землерийно-фрезерні машини.

Грейдерами називають землерийно-транспортні машини з відвалом в якості робочого органу, призначені для розрівнювання ґрунту на насипах, планування поверхонь, профілювання земляного полотна, доріг і дамб, зарівнювання каналів, прокладання трас на схилах гір, очищення снігу з доріг і т.і. Їх використовують також на будівництві зрошувальних систем, будівництві та обслуговуванні доріг, при створенні лісозахисних смуг і плануванні зрошуваних земель.

Грейдери ділять на самохідні – автогрейдери і причіпні. Робочі органи автогрейдерів і причіпних грейдерів однакові.

Автогрейдери (рис. 39) – це самохідні двох- або трьохвісні пневмоколісні машини, між передніми та задніми осями яких розміщений основний робочий орган - відвал 10. Їх поділяють на легкі - масою до 9 т, середні - 10-13 т, важкі - 14...19 т і особливо важкі - біль­ше 20 т.

Колісне обладнання автогрейдерів характеризується формулою А´Б´В, де А - число осей з керованими колесами, Б - число осей з ведучими колесами і В - загальне число осей.

Привод робочих органів може бути механічним, гідравлічним або комбінованим (пневмогідравлічним).

Сучасні автогрейдери виготовляють з повноповоротним відвалом і гідравлічною системою управління робочими органами.

Рис. 39. Автогрейдер

1 - двигун, 2 - кабіна, 3 - хребтова (основна) рама, 4 - гідроциліндри підйому, 5 - керовані колеса, 6 - гідроциліндр бульдозерного відвалу, 7 - бульдозерний відвал, 8 - тягова рама, 9 - гідроциліндр зміни кута різання, 10 - основний відвал, 11 - гідроциліндр перекосу, 12 - ведучі колеса.

 

Автогрейдери можуть мати додаткове змінне обладнання бульдозера 8, кероване гід­ро­циліндром 7, кірковщика, закріпленого за відвалом або замість бульдозерного відвалу, а також подовжувачі поширювачі відвалу для переміщення і планування ґрунтів, відкосник для планування укосів, двохвідвальний снігоочищувач, що встановлюється на місці бульдозерного обладнання.

Переваги автогрейдерів: управління одним машиністом, добра маневреність, великий діапазон швидкостей, легкість управління.

Недоліки: менша сила тяги і менша прохідність у порівнянні з причіпними (до гусеничних тракторів) і неможливість нахилу ведучих коліс, що обмежує роботу на глибоких каналах і придорожніх канавах.

Причіпні грейдери, працюють разом з гусеничним трактором. По довжині робочого органу - відвалу - їх розділяють на легкі (l =2,5...3,0 м) і важкі (l =3,5...4,5 м). Відвал встановлений аналогічно автогрейдеру і в нижній частині має ніж.

Технічну продуктивність грейдерів при різанні і переміщенні ґрунту (профілюванні, нарізанні канав і т. п.) і при проведенні планувальних робіт визначають так , як і для бульдозерів.

 

Грейдер-елеватори

Грейдер-елеватор – землерийно-транспортна машина безперервної дії, призначена для пошарового зрізання ґрунту і переміщення його по конвеєру у відвал або в транспортні засоби. Доцільно застосовувати грейдер-елеватори для розробки зв'язних ґрунтів II і III груп, без крупних каменистих включень. На сипких і липких перезволожених ґрунтах ці машини застосовувати не рекомендується із-за низької продуктивності внаслідок великих втрат зрізаного сипкого ґрунту при подачі на стрічку конвеєра і сильного забруднення стрічки липким ґрунтом.

Грейдер-елеватори використовують на будівництві гідротехнічних споруд і зрошувальної мережі, шосейних дорогах, залізницях і в кар'єрах.

Грейдер-елеватори поділяють на напівпричіпні до гусеничних і колісних тракторів, напівпричіпні до колісних одновісних тягачів, навісні на автогрейдери з дисковим і совковим робочим органом, струги-метальники з напівкруглою ріжучою кромкою і самохідні землерийно-фрезерні машини з ротаційним робочим органом.

Напівпричіпний грейдер-елеватор в зачепленні з колісним одноосним тягачем, є самохідною машиною, навісний грейдер-елеватор — змінним робочим обладнанням автогрейдера.

Струги-метальники призначені для спорудження насипів, каналів і котлованів в ґрунтах, без каменистих включень шляхом пошарового зрізання з відсипкою його в сторону – відвал або транспортні засоби.

Грейдер-елеватори мають продуктивність 500...1000 м3/год, а струги-метальники-до 1000 м3/год.

Землерийно-фрезерні машини застосовують на будівництві магістральних каналів і водосховищ. Поперечний перетин виїмки вони розробляють пошарово за декілька проходів. Товщина шару, що знімається за один прохід до 2 м при ширині захоплення біля 3 м.

Робочий орган-фреза (роторний розпушувач) (рис. 116) – встановлений спереду машини. Між кронштейнами, на яких встановлені ножі фрези, розміщені витки шнеку, який підгрібає ґрунт до середньої частини забою. Слідом за фрезою послідовно розміщені підгрібаючий ніж 13, приймальний 4 і відвальний 7 конвеєри. При поступальному русі фреза, обертаючись, сколює згори ґрунт, що падає вниз, де підгрібається ножем і подається на приймальний конвеєр. Останній через перевантажувальну вирву 6 подає ґрунт на відвальний конвеєр, з якого він скидається в відвал або в транспортні засоби.

На землерийно-фрезерних машинах застосований спосіб розробки ґрунту з обваленням. Завдяки цьому тяговий опір їх значно менший, ніж у стругів такої ж продуктивності.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Навчальної дисципліни Будівельна техніка

Навчальної дисципліни... Будівельна техніка... для студентів за напрямом підготовки Будівництво...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Скрепери.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

РОБОЧА ПРОГРАМА
Навчальної дисципліни „Будівельна техніка” для студентів за напрямом підготовки 6.060101 «Будівництво».   Європейська кредитно-трансферна с

Тематичний план та розподіл навчального часу
Відповідно до „Освітньо-професійної програми вищої освіти” підготовки бакалавра за професійним спрямуванням 6.060101 „Будівництво” (м. Київ, 2004 р.) та навчального плану на вивчення навчальної дис

Варіанти самостійної роботи
Самостійна робота виконується студентом після виконання практичної роботи в аудиторії і отримання необхідних даних для самостійної роботи згідно варіанта в кількості 10 завдань. Таблиця 6.

Інструктивно–методична
1. Мобіло Л.В. Будівельна техніка. Конспект лекцій для студентів напряму 0926 „Водні ресурси”. Рівне, РДТУ. 2004. – 92 с. 2. Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт по курсу „Б

Компоненти механізму
Всякий механізм чи машина, якими складними вони не були б, складаються із окремих деталей (компонентів, елементів). Виріб виготовлений із однорідного матеріалу, без застосування складальни

Вали, осі, їх опори та з’єднання
Деталі машин, які обертаються встановлюють на осях або валах. Вали завжди обертаються разом з деталями і передають крутний момент. Осі можуть обертатися разом з деталями, можуть б

Тема 1.2. Системи керування робочими органами машин: гідравлічна і пневматична
  Система керування служить для включення, відключення і регулю­вання виконавчих механізмів машин. Системи керування сучасних машин повинні забезпечити надійну роботу, бистро

Ходове обладнання
Ходове обладнання служить для пересування машини як під час роботи, так і при переїздах до місця роботи. На будівельних і меліоративних машинах застосову

Автомобілі
Автомобілі призначені для перевезення вантажів і пасажирів, їх використовують як базові машини для начіпних будівельних, меліо­ративних машин і майстерень технічного обслуговування та ремонту машин

Тягачі, самохідні шасі, напівпричепи та причепи
Колісні тягачі призначені для роботи з різними видами змінного начіпного, напівпричіпного та причіпного будівельного та меліоратив­ного обладнання. В порівнянні з гусеничними тракторами вони значно

Транспортуючі машини
Ці машини та пристрої поділяють на наступні групи: - конвеєри, які переміщають матеріал при безперервному русі робочого органу по замкненому контуру або обертанні відносно своєї осі;

Класифікація одноківшевих екскаваторів.
За призначенням одноківшеві екскаватори розділяють на: - будівельні універ­сальні; - для виробництва земляних і вантажно-розвантажувальних робіт в будів­ництві; - кар’єрн

Гідравлічні екскаватори
За видом виконання робочого обладнання розрізняють гідравлічні екскаватори з шар­нірно-важільними робочим обладнанням неповноповоротні, повноповоротні та з телескопічним робочим обладнанням.

Траншейні екскаватори
Траншейні екскаватори застосовують для риття траншей під водопроводи, кана­лі­зацію, газонафтопроводи, електричні та телефонні кабелі, стрічкові фундаменти будинків, а обладнані спеціальними відкіс

Дробильні машини.
Дробленням називають процес розділення шматків кам'яних порід на більш дрібні частини дробильними машинами-каменедробарками. Матеріал, що подається в дробарку, називають вихідним матеріалом, а що в

Основні поняття про ручний механізований інструмент.
  Ручним механізованим інструментом (РМІ) або ручними машинами (РМ) називають машини, головний робочий рух яких (рух робочого органу) здійснюється основним дви

Класифікатор і цифрова індексація ручних машин
Підгрупа Групи Машини свердлильні,різеза-кручувальні

Контрольна тестова програма
  Знайдіть всі правильні відповіді.   Блок змістових модулів 1. Деталі та механізми машин  

ПОРЯДОК тестування
  Тестування знань студентів проводиться після вивчення кожного змістового модуля. Студент отримує картку тестування (табл. 4.1.), яку заповнює самостійно і відмічає в ній всі правиль

Варіанти самостійної роботи
Самостійна робота виконується студентом після виконання лабораторної роботи в аудиторії і отримання необхідних даних для самостійної роботи згідно варіанта в кількості 10 завдань. Таблиця

Параметри гідравлічних екскаваторів з прямою лопатою
Варіант Параметри ЭО-4321А ЭО-4121 ЭО-5122А ЭО-5123 ЭО-6122

Послідовність виконання роботи
1. Накреслити в масштабі схему екскаватора (план і переріз) і визначити за схемою середній робочий кут повороту екскаватора. 2. Визначити середню тривалість робочого циклу екскаватора.

Методичні вказівки
з навчальної дисципліни “Будівельна техніка” до виконання практичних робіт для студентів за напрямом підготовки 6.060101 “Будівництво” всіх форм навчання   Затверджено

Загальні відомості
Механічні передачі служать для зміни швидкості, крутного моменту трансмісії або характеру руху, напрямку руху, площини руху та інших параметрів. Основними параметрами пере

Розрахунок привода і кінематичний розрахунок
передач привода (механічних передач) Завдання: визначити загальний ККД привода і необхідну потужність електродвигуна; вибрати вид електродвигуна; визначити загальне

Методика розрахунку
Визначити потужність електродвигуна за формулою , кВт, де

Призначення та класифікація автомобілів
Автомобілі поділяють на: - класи (по літражу двигуна або за повною масою автомобіля); - види (за експлуатаційним призначенням); - моделі (за реєстраційним номером);

Будова автомобіля
Автомобіль складається із чотирьох основних частин: двигуна, кабіни, шасі кузова або спеціального або робочого обладнання (рис. 2.1).

Методика розрахунку
Записати рівняння тягового балансу для навантаженого автомобіля. У випадку руху навантаженого автомобіля до будівельного об’єкта його сила тяги повинна бути достатньою для подолання виникаючих опор

Загальні відомості
Трактором називається колісна або гусенична самохідна машина, призначена для пересування причіпних або навісних дорожніх, землерийних, сільськогосподарських та інших машин і знарядь, при цьому меха

Тяговий розрахунок тракторного поїзда
Завдання: написати рівняння тягового балансу для тракторного поїзда з розшифруванням величин, які в нього входять; визначити кількість причепів у поїзді під час руху на 1-й - 8-й передачах з

Методика розрахунку
Записати рівняння тягового балансу для тракторного поїзда. При русі трактора з причепами сила тяги має бути достатньою для подолання опорів, які виникають. Рівняння тягового балансу для тр

Загальні відомості
Вантажопідйомні машини призначені для піднімання, переміщення по горизонталі та утримування в заданому положенні будівельних конструкцій, виробів і вантажів. Піднімання перерахован

Визначення продуктивності баштового крана за зміну
Завдання: визначити потрібну висоту піднімання гака; вибрати кран; визначити змінну продуктивність крана при суміщеному і несуміщеному циклах. роботи; визначити тривалість робочого циклу без

Методика розрахунку
Висота піднімання гака (рис. 4.1, табл. 4.1): , м, де: h1 - задана в

Загальні відомості
Основне призначення бульдозера - зрізати і перемішувати грунт на невеликі відстані (від 30…50 м, іноді до 100 м) і розрівнювати його.

Методика розрахунку
Умови руху бульдозера без пробуксовування (див. вправу 2) , м, де: Рзч

Тема: Розрахунок одноківшевих екскаваторів
  Загальні відомості Одноківшевий екскаватор

Одноківшовим екскаватором
Завдання:визначити місткість ковша екскаватора і тривалість його робочого циклу з подальшим порівнянням отриманих даних із характеристиками існуючих типових машин; визначити зусилля копання.

Методика розрахунку
Орієнтовна місткість ковша: , м3, де Пекспл – продуктивні

Загальні відомості
Сучасні змішувальні машини для приготування бетонів і розчинів за характером роботи поділяють на машини циклічної дії і машини неперервної дії. В змішувальних маши

Методика розрахунку
Головним параметром, що характеризує роботу циклічних бетонозмішувачів, є об’єм готового замісу. Визначити експлуатаційну продуктивність бетонозмішувача. Технічна продуктивність з

Рівне 2013
УДК 69.002.5 (083 ББК 34.4 Я 7 - 6 М 74     Будівельна техніка. Контрольна робота. – Рівне; НУВГП, 2013 – 16с.  

Умовні позначення до вправи
Тзм. - тривалість зміни; tв - тривалість вивантаження грунту з|із| ковша; tпер. - тривалість робочого пересування екскаватора; tв.е.

Методика розрахунку
1. Схему забою екскаватора викреслюємо в масштабі по аналогії з рис. 1 і на підставі даних варіанту завдання|задавання|. Контур забою в плані визначається радіусами різання Dст

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги