Застосування Flash технології дозволяє швидко та ефективно створювати мультимедійні файли, оформлені анімацією, аудіо і відео фрагментами, здатні реагувати на дії користувача. Однією із головних особливостей цього пакету являється можливість створення виразних мультимедійних об’єктів, оптимізованих для розміщення у Internet.
III. Компоненти вікна Flash.
Панель інструментів – панель на якій розміщені інструменти для малювання і інші елементи, що дозволяють створювати графічні об’єкти і керувати ними.
Стартова сторінка – дозволяє швидко створювати і відкривати документи Flash.
Інспектор властивостей – відображає інформацію про властивості та атрибути інструментів та елементів графіки.
стартова сторінка |
панель інструментів |
інспектор властивостей |
панелі |
Вікно документа – відображає вміст відкритих документів Flash і включає в себе панель редагування, часову шкалу і робоче поле.
Панель редагування – відображає теперішній режим редагування і дозволяє переключатися між сценами.
Робоче поле – являє собою місце для компонування контенту окремих кадрів, включаючи створення власних графічних об’єктів, або розміщення імпортованих елементів графіки.
Часова шкала – забезпечує візуальне представлення кожного кадру, шару і сцени документа.
вікно документа |
блок панелей |
панель редагування |
часова шкала |
робоче поле |
IV. Домашнє завдання.
1. Flash середовище. Його призначення.
2. Коротка характеристика кожного з елементів вікна Flash .
V. Підбиття підсумків уроку.
Урок інформатики в 10 класі на тему:
«Створення презентації засобами Flash».
Тип уроку: урок формування знань та вмінь.
Мета уроку:
· ознайомити учнів із створенням нового Flash документу;
· ознайомити учнів із основними властивостями Flash документу;
· навчити учнів створювати, зберігати та змінювати параметри у Flash документі.
Очікувані результати:
- учні знають основні властивості Flash документів;
- учні вміють змінювати параметри створеного документу;
- учні самостійно зможуть створювати і зберігати власні Flash документи.
Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.
План уроку:
I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.