рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

On(release)

On(release) - раздел Философия, Урок інформатики в 10 класі на тему: Поняття про Flash-презентації. Знайомство з середовищем Flash { Gotoandstop(Х); ...

{

gotoAndStop(Х);

}

де X –номер кадру до якого здійснюється перехід, pidkaz – ім’я Movie Clip (конвертованого тексту підказки).

 

IX. Домашнє завдання.

3. Робота з кнопками.

4. Інтерактивність у презентаціях.

 

X. Підбиття підсумків уроку.


Урок інформатики в 10 класі на тему:

«Морфінг, використання масок».

 

Тип уроку: урок формування знань та вмінь.

 

Мета уроку:

· ознайомити учнів із поняттям шару;

· ознайомити учнів типами шарів у Flash;

· навчити учнів створювати нові шари.

Очікувані результати:

- учні знають Морфінг;

- учні вміють працювати з шарами;

- учні самостійно створювати та редагувати існуючі шари.

 

Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.

 

План уроку:

I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.

 

II. Морфінг.

Морфінг – це використання багатьох шарів при створенні документу у Flash середовищі.

Поняття морфінгу виникло з потребою створення більш складних документів у яких один шар просто не міг задовольнити потреби як користувача так і розробника. Саме з цією метою у Flash вбудована можливість використовувати велику кількість шарів, що дозволяє створювати доволі потужну графіку та будувати 3d об’єкти.

 

III. Типи шарів.

Типи шарів
Тип шару Опис
Звичайний (Normal) Тип шару по замовчуванню
Направляючий (Guide) Існує два типа направляючих шарів: шари-інструкції і шари керування рухом. Перші допомагають вам розміщувати і вирівнювати об’єкти на монтажному столі; другі – визначають траєкторію руху анімованого об’єкту
Направлений (Guided) Направлені шари містять анімовані об’єкти, які рухаються по визначених ведучим шарам траєкторії. Ви повинні зв’язати направлений шар з направляючим.
Маска (Mask) Шар-маска дозволяє ховати і показувати окремі частини пов’язаних із ним шарів, розміщених під шаром-маскою.
Маскований (Masked) Масковані шари містять елементи, що можуть показуватися через шар-маску або ховатися під ним.
Папка (Folder) Шари-папки дозволять вам організувати шари.

 

налаштування шару

IV. Домашнє завдання.

1. Морфінг та маски.

2. Типи шарів.

V. Підбиття підсумків уроку.


Урок інформатики в 10 класі на тему:

«Використання звуку в презентаціях».

 

Тип уроку: урок формування знань та вмінь.

 

Мета уроку:

· ознайомити учнів зі вставкою звуку у презентацію;

· ознайомити учнів із налаштуванням звуку у Flash презентації;

· навчити учнів озвучувати презентацію.

Очікувані результати:

- учні знають як додавати звуковий супровід до презентації;

- учні вміють налаштовувати параметри звуку;

- учні самостійно зможуть зробити свій звуковий супровід до їхніх проектів.

 

Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.

 

План уроку:

I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.

 

II. MediaPlayback – компонент для відтворення звуку.

Даний компонент знаходиться у меню Components. Він дозволяє відтворювати звукові файли. Для його налаштування слід використовувати Components Inspector. У цьому меню ми описуємо директорію розміщення файлу, встановлюємо параметри керування медіа плеєром та налаштовуємо параметри відтворення звуку.

 

Components
MediaPlayback
Components Inspector

III. Налаштування відтворення звуку.

Перш за все слід пам’ятати про синхронізацію звуку із інформацією, що графічно відтворюється. Для цього існують два способи:

· Налаштування часу відтворення та тривалості у MediaPlayback;

· Вставка декількох компонент MediaPlayback, що відтворюються у потрібних кадрах сцени.

IV. Домашнє завдання.

1. Вставка звуку у презентацію.

2. Налаштування таймінгу відтворення.

VII. Підбиття підсумків уроку.


Урок інформатики в 10 класі на тему:

«Озвучення презентацій».

 

Тип уроку: практична робота.

 

Мета уроку:

· ознайомити учнів із вставкою звуку у презентацію;

· ознайомити учнів із налаштуванням звуку;

· навчити учнів озвучувати Flash презентації.

 

Очікувані результати:

- учні підключають звукові файли;

- учні самостійно зможуть налаштувати медіа плеєр.

 

Обладнання та матеріали: комп’ютерний клас, встановлене Flash середовище.

 

План уроку:

I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Урок інформатики в 10 класі на тему: Поняття про Flash-презентації. Знайомство з середовищем Flash

Поняття про Flash презентації Знайомство з середовищем Flash... Тип уроку урок формування знань та вмінь...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: On(release)

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

II. Вступ.
Застосування Flash технології дозволяє швидко та ефективно створювати мультимедійні файли, оформлені анімацією, аудіо і відео фрагментами, здатні реагувати на дії користувача. Одні

II. Встановлення властивостей документа (1).
Перед тим, як приступити до роботи над Flash проектом, ви повинні створити навий документ і задати його початкові властивості, що визначають загальний вид і особливості відтворення

II. Завдання №1.
Відкрийте шаблон презентації та замініть у ньому текст на власний.     Відкриття шаблону презентації.

III. Завдання №2.
Налаштувати параметри публікації та опублікувати створену презентацію. Вікно налаштування публікації. вікно налаштування публікації

II. Завдання.
Створити три види символів: відео кліп, кнопку, графічний символ.   Створення відео кліпу, кнопки або графіки.     Для конвертування об’є

III. Завдання №2.
Створити малюнок пейзажу використовуючи панель інструментів та її функції для обробки та створення графіки   IV. Домашнє завдання.

IV. Створення руху за кривою.
Виділяємо шар траєкторії і на ньому олівцем з панелі інструментів будуємо траєкторію руху кульки. Далі переключаємося на шар об’єкту і виконуємо наступні дії: · На першому кадрі анімації п

III. Завдання №2.
Створити анімацію руху кулі зі збільшенням з авто заповненням кадрів.     IV. Домашнє завдання. 1. Типи анімації. 2. Використ

II. Завдання №1.
Створити анімацію руху кулі за заданою траєкторією.     III. Домашнє завдання. 1. Ефекти часової шкали. 2. Використання аніма

III. Завдання №2.
Протестувати чи вставлений звук співпадає з швидкістю відтворення кадрів у створеній презентації.     Налаштування медіа плеєра.    

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги