III. Завдання №2.

Протестувати чи вставлений звук співпадає з швидкістю відтворення кадрів у створеній презентації.

 

 

Налаштування медіа плеєра.

 

 

IV. Домашнє завдання.

1. Вставка звуку.

2. Налаштування медіа плеєра.

 

V. Підбиття підсумків уроку.


Урок інформатики в 10 класі на тему:

«Демонстрація Flash- презентацій».

 

Тип уроку: урок формування знань та вмінь.

 

Мета уроку:

· ознайомити учнів із поняттям тестування;

· ознайомити учнів як вірно озвучувати та захищати створену презентацію;

· навчити учнів озвучувати презентацію.

Очікувані результати:

- учні знають як вірно запустити презентацію;

- учні вміють тестувати створену презентацію;

- учні самостійно зможуть створити, протестувати та захистити презентацію.

 

Обладнання та матеріали: ноутбук, проектор, колонки, встановлене Flash середовище.

 

План уроку:

I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.

 

II. Тестування презентації.

Тестування – процес випробування створеного продукту для виявлення та усунення недоліків роботи.

Тестування слід проводити на кожному з етапів створення презентації. Це пов’язано з тим, щоб відразу виправити помилки, що виникнуть та уникнути подальшої невірної роботи продукту. Даний процес, зазвичай займає 2/3 від всього часу створення продукту.

 

III. Озвучення презентації.

Якщо ви використовували вставку озвучення в саму презентацію – слід перевірити синхронізацію між кадрами та звуком, якщо ні і ви самі її озвучуєте – слід щоб озвучення йшло чітко і по темі відображеної інформації. Попередньо слід потренуватися озвучувати вашу презентацію.

 

IV. Захист презентації.

Під час захисту створеної презентації ви маєте чітко та ясно знати наступні речі:

· Тема презентації;

· Мета створення презентації;

· Про що ваша презентація;

· Розуміти вміст презентації;

· Сказати де вона може бути застосована.

 

V. Домашнє завдання.

1. Тестування презентації.

2. Налаштування, та захист презентації.

VI. Підбиття підсумків уроку.