III. Завдання №2.

Створити малюнок пейзажу використовуючи панель інструментів та її функції для обробки та створення графіки

 

IV. Домашнє завдання.

1. Імпорт графіки.

2. Створення графіки за допомогою панелі інструментів.

 

V. Підбиття підсумків уроку.

Урок інформатики в 10 класі на тему:

«Покадрова анімація у Flash- презентаціях».

 

Тип уроку: урок формування знань та вмінь.

 

Мета уроку:

· ознайомити учнів із створенням анімації у Flash;

· ознайомити учнів із способами створення анімації;

· навчити учнів створювати анімацію декількома способами та її вірній побудові;

· навчити учнів використовувати анімацію у презентації.

 

Очікувані результати:

- учні знають як створювати анімацію;

- учні вміють створювати по кадрову анімацію;

- учні вміють створювати анімацію з авто заповненням кадрів;

- учні самостійно зможуть створити та використати анімацію у Flash документі.

 

Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.

 

План уроку:

I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.

 

II. Створення анімації у Flash середовищі.

При створенні анімації у Flash використовують два способи її побудови:

Покадрова анімація – тип побудови, при якій анімований об’єкт здійснює певний рух з незначною зміною свого положення (дії по переміщенню об’єкта здійснюються вручну розробником)

Анімація із авто заповненням кадрів – тип побудови, при якій розробник лишень вказує початковий та кінцевий стан анімованого об’єкту (програма автоматично заповнить проміжні кадри).

 

III. Покадрова анімація.

Для створення по кадрової анімації переміщаємо об’єкт на незначну відстань таким чином, щоб анімація мала плавних характер.

 

зразок розміщення анімованого об’єкту у послідовних кадрах

IV. Анімація із авто заповненням кадрів

Для створення анімації із авто заповненням кадрів слід виконати наступні дії:

a. Створюємо анімований об’єкт;

b. Вибираємо кількість кадрів із авто заповненням шляхом протягування першого кадру мишею;

c. У меню Insert вибираємо пункт Timeline, в ньому вибираємо Create Motion Tween;

d. Встановлюємо параметри анімованого об’єкту на першому та останньому кадрах сцени.

 

авто заповнення кадрів

V. Домашнє завдання.

1. Покадрова анімація.

2. Анімація з авто наповненням кадрів.

VI. Підбиття підсумків уроку.


Урок інформатики в 10 класі на тему:

«Рух об’єктів за кривими».

 

Тип уроку: урок формування знань та вмінь.

 

Мета уроку:

· ознайомити учнів із траєкторії у Flash;

· ознайомити учнів із рухом об’єкта за заданою траєкторією;

· навчити учнів створювати рух за траєкторією.

Очікувані результати:

- учні знають поняття траєкторії;

- учні вміють працювати з шаром траєкторії;

- учні самостійно зможуть створити рух по траєкторії у Flash документі.

 

Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.

 

План уроку:

I. Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.

 

II. Попередня підготовка шару об’єкту, що анімується.

Із шаром об’єкту попередньо слід виконати ті самі дії, що й з анімацією із авто заповненням кадрів.

 

III. Створення шару траєкторії.

Для того щоб створити шар траєкторії слід викликати контекстне меню шару, на якому розволожений об’єкт і вибрати пункт Add Motion Guide. Зверху над шаром з’явиться новий шар, на якому слід будувати траєкторію.

 

анімований об’єкт
шар траєкторії