Українські реферативні видання 90-х рр. ХХ ст

Українські реферативні видання 90-х рр. ХХ ст.

Згідно зі статистичними даними, наведеними у дослідженні О.А.Гречихіна та І.Г.Здорова [40, с. 13] щодо випуску інформаційних видань органами НТІ в… На початку 1990-х рр. найбільшим виробником інформаційної продукції в Україні… Аналіз періодики, яка виходила в Україні 1989 р., здійснений на базі "Літопису періодичних видань УРСР.…

Реферування та інформаційно-аналітична діяльність

Для інформаційно-аналітичної діяльності особливої ваги набуває систематичність визначення кола питань, що виникають у процесі базової діяльності… Результатом аналітичної діяльності будуть такі вторинні документи, що є… Особливість методики інформаційно-аналітичних досліджень полягає в тому, що вона знаходиться на перетині ряду наукових…

Концепція системи реферування української наукової літератури

Вдосконалення систем наукової комунікації та інформації повинно здійснюватися за такими основними напрямами: · скорочення строків і збільшення повноти доведення вторинної та первинної… · підвищення якості наукової інформації, що надходить у сферу наукового обігу;

Характеристика реферативних БД

Середній обсяг реферату в зарубіжних БД залежить від наявності розвиненого допоміжного довідково-пошукового апарату до РЖ і фонду документів.… Вищезазначене свідчить, що скорочення обсягу рефератів може призвести до… Цілком зрозуміло, що обсяг реферату повинен визначатися спектром інформаційних послуг, що надається ІПС. Спираючись на…

Національні реферативні ресурси в інфосфері України та світу

Традиційно основною формою доведення реферативної інформації до користувачів є РЖ. На основі БД "Україніка наукова" реалізовано випуск… · Сер. 1. Природничі науки. Медицина · Сер. 2. Техніка. Промисловість. Сільське господарство