рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬК ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬК ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ - раздел Философия, Івано-Франківський Національний Технічний Університет Н...

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ

Кафедра військової підготовки

Монастирський В.П. Андрейчікав Е.Ю.

Пономарьов В.Е.

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ПІДРОЗДІЛУ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

« ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬК ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ»

Розділ I

«Забезпечення військ пально-мастильними матеріалами в мирний час»

М. Івано-Франківськ

РОЗДІЛ I

Забезпечення військ пально-мастильними матеріалами в мирний час.

Глава 1: Організаційна структура служби пально-мастильних матеріалів ЗС України.

Завдання служби пального в мирний і воєнний час.

Головне: - розробка та здійснення заходів по забезпеченню постійної бойової та… Основні:

Організаційна структура служби пального у 3бройних Силах України.

- відділ постачання пального Департаменту постачання матеріальних ресурсів МОУ; - Центральне управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Головного… - у видах ЗСУ -служба пального та мастильних матеріалів управління тилового забезпечення логістики Командування СВ…

СХЕМА

Організаційної структури ЦУЗПММ у Збройних Силах України

 

Організаційна структура служби пального окремої військової частин.

В склад батальйону матеріального забезпечення, який підпорядковується заступнику командира військової частини з тилу, входить підрозділ підвозу… Згідно типового штату, автомобільна рота підвозу пального військової частини… ─ з управління роти (особового складу - 5 чол.: командир, заступник командира з виховної роботи, старшина роти,…

Типовий штат складу пально-мастильних матеріалів військової частини.

2. Засоби зберігання: - резервуари металеві Р-4, Р-8н, Р-10, Р-20с загальної ємності до 500 м3, - тара для пально-мастильних матеріалів: бочки БС-200 - до 300 шт., каністри… 3. Засоби перекачки: - мотонасосна установка МНУГ-20 - 1 шт., мотонасосна установка МНУМ- 14 - 1 шт, ручні насоси для…

ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБИ ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ

 

 

Глава 2: Нормування витрат ПММ, спирту і спеціальних рідин при експлуатації військової техніки.

Норми витрати пального.

Норми витрати пального можуть бути - постійними або тимчасовими. Постійні норми витрати пально-мастильних матеріалів для зразків техніки, яка… Для кожного зразка техніки та озброєння , на які норми витрати ПММ Кабінетом міністрів України не затверджені,…

Постійні норми витрати пального.

Норми витрати пального () для автомобільної техніки при її використанні, передбачені: - Основна норма – для автомобільної техніки, робота якої не враховується в… ;

Постійні норми витрати олив, мастил та спеціальних рідин.

Для автомобільної техніки, гусеничних тягачів і транспортерів-тягачів, тракторів, при їх використанні, встановлені норми витрати оливи моторної на… ; При проведенні номерних видів технічного обслуговування та ремонтів для автомобільної техніки гусеничних тягачів і…

Норми витрати спеціальних (гальмівної і низькозамерзаючої охолоджуючої) рідин та етилового спирту.

Заправка гальмівної рідини – це кількість гальмівної рідини, яка вміщується в… Величини норм витрат гальмівної рідини для автомобілів встановлюються, в залежності від того, до якої групи…

Поняття витрати пального, олив, мастил та спеціальних рідин.

Одним з основних завдань служби пального, нарівні з завданням по забезпеченню військ пально-мастильними матеріалами, є контроль за витратою пального і мастильних матеріалів та проведення заходів щодо їх економної витрати в підрозділах військових частин. Звідси виникає питання, що ж розуміють в службі пального під виразом “витрата пально-мастильних матеріалів”.

В службі пального існує два поняття витрати пально-мастильних матеріалів (пально-мастильних матеріалів):- витрати фактичні, ; - витрати згідно норм, .

Правильне розуміння змісту цих понять, їх зіставлення та порівняння, дозволяє ефективно здійснювати контроль за витратою пально-мастильних матеріалів.

Витрата пального.

Витрата пального фактична () визначається шляхом співставлення наявної кількості пального до тієї, яка була до початку його використання. При… = - ; - наявність пального до початку експлуатації машини;

Витрата оливи.

Витратою оливи фактичною () на військовій техніці вважається кількість оливи, фактично спаленого у двигуні (експлуатаційні витрати), злитого із системи змащування двигуна (на кораблях – з циркуляційної системи змащування) під час його заміни, використаного для промивання системи змащування двигуна й агрегатів трансмісії, а також виданого на машини (агрегати) для змащування трансмісії, деталей і вузлів відповідно до періодичності та обсягу обслуговування.

Витрата оливи моторної.

при Однак, якщо витрата пального фактична перевищує витрату пального нормативну,… при

Витрата оливи трансмісійної.

при Однак, якщо витрата пального фактична перевищує витрату пального нормативну,… при

Витрата мастил.

Витрата пластичних мастил нормативна () при використанні техніки визначається розрахунковим способом в залежності від витрати пального фактичної та… при Однак, якщо витрата пального фактична перевищує витрату пального нормативну, то витрата пластичних мастил нормативна…

Витрата спеціальних рідин .

Величини витрат спеціальних рідин визначаються в тих одиницях виміру, в яких вимірюються норми їх витрати або об’єми системи змащування, де вони… Списання спеціальних рідин, які були видані для технічного обслуговування та…

Витрата спирту.

Величина витрати спирту визначається в тих одиницях виміру, в яких вимірюються норми його витрати або об’єми систем, де він застосовується,… Списання витрати спирту фактичної здійснюється згідно актів списання, але не… Списання етилового спирту та його сумішей проводиться:

Витрата низькозамерзаючої охолоджуючої рідини.

= запр ОР n запр ОР - заправка низькозамерзаючої охолоджуючої рідини техніки; - норма витрати низькозамерзаючої охолоджуючої рідини, запр/місяць.

Витрата гальмівної рідини .

=Т · запр ГР · - період експлуатації техніки, роки; запр ГР - заправка гальмівної рідини техніки, літри;

Глава 3: Забезпечення пальним і технічними засобами. Ліміт витрати, план постачання пального.

Забезпечення пальним і технічними засобами об’єднань, з’єднань та військових частин.

Військові частини зараховуються на забезпечення пальним і технічними засобами на підставі атестата. Пальне відпускається. Безкоштовно:

Ліміт витрати пального.

Ліміт витрати не встановлюється для масел, пластичних мастил, спеціальних рідин. Вони витрачаються у відповідності до встановлених норм, а для виробничих… Заново сформованій військовій частині (введеному до ладу кораблю) під час зарахування на забезпечення встановлюється…

План постачання пального.

Постачання пального ЗСУ здійснюється на конкурсних засадах переможцями процедури закупівлі або виконавцями державного оборонного замовлення на… Пальне постачається централізовано і децентралізовано. Централізоване постачання пального означає:

Глава 4: Види запасів, заправка пального. Запас ходу машин.

Види запасів пального.

Під запасами ракетного палива і пального розуміють запаси, які утримуються безпосередньо в підрозділах (кораблях) на складах військових частин, на… За цільовим призначенням і порядком витрати запаси ракетного палива і пального… - запаси пального поточного забезпечення (постачання);

Заправка”, як розрахунково-постачальна одиниця.

Для проведення розрахунків і оцінки потреби в пальному, встановлення норм та обсягів його запасів застосовується розрахунково-постачальна одиниця -… - для гусеничних машин (танків, самохідних артилерійських (ракетних)…  

Запас ходу машин та шляхи його збільшення.

Розрахункова величина ”Запас ходу” - це кількість кілометрів, яку може подолати техніка на одній заправці пального, яка визначається за основними… (км)  

Глава 5: Планування забезпечення пально-мастильними матеріалами в мирний час.

Зарахування військової частини на забезпечення пально-мастильними матеріалами.

Забезпечення військових частин і з’єднань матеріальними засобами здійснюється за схемою: планування: підрозділ - військова частина (установа, корабель) - з’єднання (військово-морська база) - центр забезпечення пальним…

Визначення потреби в пально-мастильних матеріалах для військової частини на рік.

Методика визначення потреби пального, масла, мастила та спеціальних рідин для бронетанкового озброєння і техніки на рік.

Визначення потреби пального, масла, мастил та спеціальних рідин при використанні бронетанкового озброєння і бронетанкових базових машин. Згідно основних норм витрат, потреба пального на рік () визначається за…

Методика визначення потреби пального, масла, мастила та спеціальних рідин для автомобільної техніки на рік.

Визначення потреби пального, масла, мастил та спеціальних рідин при використанні автомобільної техніки. Згідно основних норм витрат, потреба пального на рік () визначається за… де - норма витрати пального при використанні i-тої марки машин, л/км (л/100км, л/год. роботи);

Методика визначення охолоджувальної низькозамерзаючої та гальмівної рідин для бронетанкового озброєння та бронетанкової і автомобільної техніки на рік.

Визначення потреби охолоджувальної низькозамерзаючої рідини для військової техніки на рік.

При визначенні потреби охолоджувальної низькозамерзаючої рідини для військової техніки на рік необхідно знати умови експлуатації охолоджувальної системи двигунів певних марок військової техніки. Так, для переважної кількості військової техніки у весняно-літній період експлуатації використовують, як робочу рідину, в охолоджувальній системі двигуна воду, а в осінньо-зимовий період експлуатації – охолоджувальну низько замерзаючу рідину. В той же час, є техніка, для якої за конструктивними особливостями повинна використовуватись, як робоча рідина, в охолоджувальній системі двигуна тільки охолоджувальна низько замерзаюча рідина (наприклад, машини з двигунами КАМАЗ).

Потреба охолоджувальної низькозамерзаючої рідини () для і-тої марки машин на рік визначається за формулою:

де - заправка охолоджувальної низькозамерзаючої рідини для і-тої марки машин;

- норма витрати охолоджувальної низькозамерзаючої рідини для і-тої марки машин;

- кількість місяців експлуатації і-тої марки машин з охолоджувальною низько замерзаючою рідиною.

- кількість і-тої марки машин, яка експлуатується з охолоджувальною низько замерзаючою рідиною.

Визначення потреби гальмівної рідини для військової техніки на рік.

Потреба в гальмівній рідині () для і-тої марки машин на рік визначається за формулою:

де - заправка гальмівної рідини для і-тої марки машин;

- норма витрати гальмівної рідини для і-тої марки машин на долив;

- норма витрати гальмівної рідини для і-тої марки машин на заміну;

- кількість і-тої марки машин, яка експлуатується з гальмівною рідиною.

При визначенні потреби в гальмівній рідині для автомобільної техніки необхідно враховувати, в якій кліматичній зоні експлуатуються машини та до якої групи експлуатації вони відносяться, тому, що, в залежності від цього, уточнюються норми витрати гальмівної рідини.

Витрати амортизаційної та гальмівної рідин для колісних БТР і БРДМ розраховуються за нормою, встановленою для гідро - гальмівних систем автомобілів.

Витребування та розподіл пального.

Річна потреба ЗСУ в пальному визначається ЦУЗПММ на підставі поданих заявок:

- службами пального видів ЗСУ за підпорядковані війська з розшифровкою по об’єднаннях, з’єднаннях, ЦЗП;

- ЦЗП за всі війська (військові частини), які знаходяться на забезпеченні, з розшифровкою по видах ЗСУ, структурних підрозділах МОУ та ГШ ЗСУ;

- структурних підрозділів МОУ та ГШ ЗСУ за підпорядковані частини з розшифровкою по ЦЗП.

 

 

Порядок витребування ПММ та СР військовою частиною.

Заявка складається начальником служби пального на підставі розрахунку потреби пального за видами техніки, групами експлуатації, марками машин,… Заявка підписується заступником командира військової частини з логістики та… Заявка подається щорічно, до 1 вересня, перед роком на який планують витрату ПММ:

Глава 6: Порядок отримання (видачі) пально-мастильних матеріалів.

Порядок видачі пально-мастильних матеріалів зі складу військової частини.

На підставі рішення командира військової частини начальник служби пального дає розпорядження через начальника фінансового органу бухгалтеру… Відпуск пального зі складу військової частини в підрозділах здійснюється… Передача пального з одного з'єднання в інше проводиться на підставі нарядів, виданих службою пально-мастильних…

Одержання пального зі складу пального з’єднання.

Відпуск пального військовим частинам зі складу з'єднання здійснюється за чековою вимогою (форма 6) на підставі плану постачання пального.

Представнику військової частини в службі пального з'єднання виписується накладна (форма 2) в трьох примірниках. Після отримання пально-мастильних матеріалів перший екземпляр накладної залишається на складі з'єднання, третій екземпляр отримувач передає в службу пального з'єднання, де на основі даної накладної про фактично-видану кількість матеріальних засобів заповнюється талон чекової вимоги.

В отримувача залишається:

- талон чекової вимоги.

- другий екземпляр накладної.

В службі пального з'єднання:

- чекова вимога з розпискою приймача.

( третій екземпляр оформленої накладної передається в фінансово-економічну службу).

 

 

Одержання пального з центру забезпечення пальним (складу, бази пального), нафтобази.

- чекову вимогу; - посвідчення особи; - копію наряду, виданого центром забезпечення пальним, (в тому випадку, коли видача не передбачена рознарядкою).

Порядок одержання пального з нафтобази.

- чекову вимогу; - посвідчення особи; - рознарядку (знаходиться на нафтобазі);

Порядок документального оформлення заправлення техніки на стаціонарному заправному пункті та у польових умовах.

Вона досягається за рахунок: - своєчасного поповнення запасів пального на складах, у пунктах заправки… - належного утримання, своєчасного технічного обслуговування і раціонального використання за призначенням наявних…

Глава 7: Особливості поводження, транспортування, зберігання та видачі отруйних технічних рідин.

Заходи безпеки при поводженні з ОТР.

До спеціальних отруйних технічних рідин (ОТР) і мастил з отруйними присадами відносяться: етиленгліколь, охолоджуючі низько замерзаючі рідини марок 40, 40М та 65,Тосол… Рідини на основі глюколів (охолоджуючі рідини, протикригова рідини та гальмівні рідини) при попаданні в організм…

Особливості транспортування ОТР.

Незалежно від виду транспорту ОТР дозволяється транспортувати тільки в спеціальній тарі та упаковці, яка відповідає вимогам стандартів або технічних… Навантаження ОТР в засоби транспортування повинно виконуватись в закриту та… ОТР у скляних бутлях повинні бути запакованими в дерев'яні ящики, обрешітки або корзини із заповненням вільних…

Особливості зберігання ОТР.

Після закінчення очищення перевіряється чистота внутрішньої поверхні резервуарів та складається акт з висновками про можливості їх використання для… Високо небезпечні та помірно небезпечні ОТР при будь-яких умовах їх… Порядок обладнання стаціонарних закритих приміщень (сховищ), які не опалюються, викладений в Керівництві по роботі…

Особливості відвантаження та видачі ОТР.

При отриманні ОТР одержувач крім документів, які перелічені в Керівництві з обліку озброєння, техніки, майна та інших матеріальних засобів у… З метою забезпечення збереження ОТР при їх відвантаженні та видачі особливу… Перед заповненням залізничних чи автомобільних цистерн ОТР повинні бути виконані відповідні підготовчі операції.

Глава 8: Планування забезпечення військової частини технічними засобами.

Забезпечення військової частини технічними засобами.

а) безкоштовно для укомплектування штатно-табельної потреби: - військові частини, які утримуються за рахунок кошторису МОУ; - санаторії і будинки відпочинку МОУ;

Порядок отримання ТЗСП із ЦЗП і складу військової частини.

а) При знаходженні військових частин на значній відстані від ЦЗП (складів і баз пального), технічні засоби з них можуть відвантажуватися залізничним… Технічні засоби, заплановані до відправки залізничним транспортом, повинні… Для прийому технічних засобів, що прибули залізницею, командиром частини призначається комісія. Комісія в присутності…

Експлуатація технічних засобів служби пального.

Норми амортизаційних періодів на технічні засоби служби пального до списання, визначені наказом МО України від 2011р. №828 про введення в дію… Організація належної експлуатації (застосування, зберігання, технічне… З метою забезпечення постійної готовності технічних засобів, скорочення кількості технічних засобів, які знаходяться в…

Категорування технічних засобів служби пального.

Технічне освідування технічних засобів проводиться при їх : - надходженні в частину та введенні в експлуатацію; - після виробки,напрацювання (строків служби) до чергового ремонту або списання;

Таблиця

Категорування технічних засобів служби пального

"+" - категорія встановленна; "-" - категорія не встановлюеться

Порядок списання технічних засобів служби пального.

Технічні засоби, що прийшли в непридатність або втрачені, списуються згідно з актами технічного стану або інспекторським посвідченням. За актами технічного стану списуються наступні технічні засоби: - непридатні до використання по проходженню встановлених амортизаційних періодів експлуатації, якщо вони за своїм…

Здача технічних засобів у ремонт.

Поточний і середній ремонт технічних засобів, включаючи базове шасі, проводиться силами і засобами відповідних ремонтних органів. Капітальний ремонт (регламентний ремонт та регламентоване технічне… Середній ремонт технічних засобів військових частин проводиться у відповідних ремонтних органах за територіальним…

Глава 9: Переваги та недоліки різних видів транспорту при транспортуванні пального.

Залізничний транспорт.

Враховуючи переваги, а також перспективи розвитку залізничного транспорту, в мирний час, його широко використовують для доставки нафтопродуктів… Але, не дивлячись на всі переваги, залізничний транспорт з військової точки… ─ вразливість залізниці (від повітряного нападу, артобстрілів, диверсій високоточної зброї та зброї масового…

Автомобільний транспорт.

Автомобільний транспорт е основним не тільки у військовому, але і в оперативному тилу. Особливе місце належить йому в дублюванні і забезпеченні… У структурі перевезення вантажів в інтересах ЗС України його частка складає… Автомобільні підрозділи підвозу (заправки) пального комплектуються наступними технічними засобами:

Водний транспорт.

Водний транспорт в загальному транспортному комплексі має не великій відсоток перевезень.

У структурі перевезення вантажів в інтересах ЗС України його частка складає біля 2%.

До переваг водного транспорту можна віднести:

─ відносно дешеве постачання вантажів;

─ велика вантажопідйомність і вантажомісткість;

─ здатність постачати велику кількість вантажів в місце, куди іншими видами транспорту

це здійснити неможливо, або невигідно;

─ гарні маневрові якості.

Поряд з перевагами водний транспорт має ряд недоліків:

─ використання його обмежено на деяких важливих напрямках з причини відсутності водних шляхів;

─ сезонність перевезень, тобто можливість використання тільки в період навігації;

─ малі швидкості переміщення, що ускладнює у воєнний час організацію захисту від повітряного нападу.

Повітряний транспорт.

У структурі перевезення вантажів в інтересах ЗС України частка повітряного транспорту складає менше 1%.

Повітряний транспорт має важливе значення в перевезеннях особового складу з легким озброєнням, матеріальних засобів, в тому числі паливо-мастильних матеріалів, бойової і спеціальної техніки у воєнний час.

До переваг повітряного транспорту можна віднести:

─ високі швидкості постачання вантажів на великі відстані;

─ можливості постачання пального військам, коли іншими видами транспорту це зробити неможливо (згуртування військ, що діють в тилу у противника);

─ висока маневреність.

Поряд з перевагами повітряний транспорт має ряд недоліків:

─ залежність від наявності аеродромів, злітно-посадочних смуг та майданчиків;

─ залежність від погодних умов;

─ висока собівартість постачання вантажів.

 

Трубопровідний транспорт.

Польовий магістральний трубопровід - це комплекс технічних засобів для транспортування пального в польових умовах на значні відстані. Він… Досвід експлуатації польових магістральних трубопроводів (в ході навчань… ─ відносно низька собівартість постачання пального;

Глава 10: Порядок планування, відвантаження (отримання) ПММ залізницею.

Порядок планування перевезень залізничним транспортом.

Заявки на авіаційне пальне подаються за підписом командирів авіаційних частин. При цьому авіаційні частини армійської авіації СВ ЗСУ подають свої заявки на… Відвантаження пального з підприємств національної економіки, суб’єктів підприємницької діяльності і ЦЗП…

Порядок роботи та оформлення документів при завантаженні залізничної цистерни.

─ прийом цистерни від представника залізничної станції; ─ проведення заливу продукту в цистерну; ─ вимірювання висоти наливу;

Порядок отримання пального від залізниці.

Представник частини (частіше відповідальна особа служби пально-мастильних матеріалів) прибуває на залізничну станцію, де попередньо порівнює номер… Після цього цистерну подають на залізничну гілку військової частини для… Комісія разом з матеріально відповідальною особою проводить прийом вантажу наступним чином:

Порядок пред’явлення претензій при нестачі вантажу.

До залізниці пред’являються претензії у наступних випадках: а) При пошкодженні вагону (контейнера) і порушенні пломб, а також при… Порядок складання комерційних актів і пред’явлення претензій органам транспорту визначається статутами і положеннями,…

Глава 11: Транспортування ПММ автомобільним, повітряним, водним, трубопровідним транспортом.

Перевезення пально-мастильних матеріалів автомобільним транспортом.

Автомобільний транспорт володіє високою живучістю і маневреністю і є основним видом транспорту у військовому і армійському тилу. У роки Великої Вітчизняної Війни автомобільний транспорт займав 2-ге місце… Для перевезення пального і олив використовуються спеціальні автомобілі і причепи:

Планування перевезень пального автомобільним транспортом.

Розрахунок необхідного автотранспорту для підвозу пального неохідно проводити, виходячи із конкретних умов. При цьому повинні бути враховані… ─ терміновість доставки; ─ кількість сортів і маса пального, що підлягає перевезенню.

Документальне оформлення перевезень пального автомобільним транспортом.

На основі заявок начальників служб у військовій частині (з’єднанні) складаються плани підвозу матеріальних засобів автомобільним транспортом. Після… У відповідності з планом підвозу матеріальних засобів начальник служби… а) для начальника автомобільної колони:

Перевезеня пально-мастильних матеріалів повітряним транспортом.

Повітряний транспорт застосовується для доставки пального військам, що діють в тилу противника, в оточенні, що відірвалися від баз постачання, коли здійснити подачу пального неможливо або коли потрібна термінова доставка пального.

Переваги і недоліки повітряного транспорту розглянуті вище.

Для доставки пального повітряним транспортом начальник служби пального військової частини (з’єднання) зобов’язаний представити в постачальний орган заявку, в якій вказується:

─ кількість пального за сортами і марками, яка має бути доставлена авіаційним транспортом;

─ пункт призначення (точки координат і орієнтири);

─ спосіб і час подачі пального;

─ наявність посадочної площадки та її характеристика;

─ умовні та розпізнавальні знаки.

Для доставки пального повітряним транспортом використовуються транспортні літаки.

Норми завантаження затарених нафтопродуктів у літаки.

Норми завантаження затарених нафтопродуктів у літаки і вертольоти

- посадочним, коли літаки і вертольоти розвантажуються після приземлення на аеродромі або площадці призначення; - парашутним, коли пальне викидається в контейнерах з використанням… - безпарашутним, скидання пального в спеціальній тарі.

Перевезення пально-мастильних матеріалів водним транспортом.

Військові водні перевезення здійснюються під керівництвом і контролем служби військових сполучень, з якою відправники транспортів узгоджують свою… В умовах бойових дій подача пального водним транспортом здійснюється для… Водним транспортом пальне перевозиться в спеціальних наливних суднах або в резервуарах і тарі на суховантажних суднах.…

Використання польового магістрального трубопроводу для подачі пального.

Досвід експлуатації ПМТ показав очевидні переваги цього виду транспорту над іншими засобами доставки пального. Найбільш доцільно використовувати ПМТ для подачі пального при проведенні… Для того, щоб вибрати напрям для розвертання ПМТ необхідно врахувати:

Глава 12: Облік і звітність по службі пально-мастильних матеріалів.

Облікові документи, Їх призначення, порядок ведення та оформлення.

Вони підлягають обов’язковому обліку, правильному використанню, економній і законній витраті. При вирішенні цих питань головна роль належить… В службі пального військової частини облік ведуть з метою: - своєчасного забезпечення відповідних посадових осіб і органів управління даними щодо наявності, руху і якісного…

Правила оформлення первинних облікових документів.

1. Первинні документи повинні мати такі реквізити: найменування та номер документа, дата складання, зміст господарської операції, виміри в… У документі можуть бути наведені й інші додаткові реквізити, визначені… 2. У документах на придбання та видачу матеріальних цінностей повинен бути підпис матеріально-відповідальної особи про…

Особливості складання типових форм облікових документів.

- Акти приймання військового майна (форма 03-1, форма 4-тимчасово) складаються при прийманні на облік військового майна в разі виявлення кількісної… третій - органу управління, який дав розпорядження, четвертий -… - Акт технічного стану (форма 12-тимчасово) складається для оформлення установленого комісією технічного стану,…

Документальне оформлення приймання, видачі матеріальних засобів.

Централізовано - залізницею, водним, автомобільним, повітряним та трубопровідним транспортом; Децентралізовано - зі ЦЗП, складів і баз пального; - з цивільних нафтобаз;

Документальне оформлення видачі та списання пально-мастильних матеріалів.

- через заправний пункт безпосередньо на заправку машини; - у підрозділи для самостійної заправки машин, технічного обслуговування,… - іншим частинам (з’єднанням).

Звітні документи по службі пального.

Таким чином, звітність є засобом контролю за діяльністю служби пального з боку начальника служби та начальників служб вищої ланки і дозволяє… - наскільки правильно, доцільно витрачались ПММ і спеціальні рідини за звітний… - дані про наявність матеріальних засобів служби для здійснення правильного планування забезпечення військ, сил;

Порядок і терміни подання донесень по службі пального .

Форми звітних документів в особливий період аналогічні звітним документам на мирний час. Для своєчасного надання звітних документів начальник служби пального частини…

Глава 13: Контрольно - ревізійна робота у Збройних Силах України.

Завдання і види контролю господарської діяльності військової частини.

Основними завданнями контролю господарської діяльності військової частини є перевірка правильності і своєчасного виконання законів, постанов уряду… За видами контроль господарської діяльності військової частини може бути… Попередній контроль - здійснюється кожною посадовою особою в межах наданих їй прав до підписання наказів,…

Порядок проведення інвентаризації матеріальних засобів у військовій частині.

- при проведенні перевірки і ревізії; - при прийомі (передачі) посади матеріально - відповідальною особою; - коли матеріально - відповідальна особа іде у… - при розформуванні військової частини.

Порядок проведення перевірки господарської діяльності військової частини.

Перевірка господарської діяльності за об’ємом може бути повною (суцільною) і неповною. При повній (суцільній) перевірці проводиться інвентаризація в об’ємі та за… - правильність і своєчасність виконання законів, постанов Уряду України, наказів і директив МО, його заступників,…

Порядок проведення документальної ревізії служби пального військової частини.

Документальна ревізія є вищою формою подальшого контролю за господарською діяльністю військової частини. Документальна ревізія у всіх випадках проводиться в повному обсязі і, як… - наявність первинних облікових документів, правильність їх оформлення та законність здійснення згідно з ними…

Глава 14: Приймання-здача справ та посади.

Порядок приймання і здачі справ та посади начальника служби пального.

Після прибуття у військову частину офіцер приступає до прийому посади, на яку призначений наказом. Для прийому і здачі справ та посад, починаючи з начальника служби військової… В роботі по прийому і передачі справ та посад всіма матеріально-відповідальними особами військової частини (з’єднання)…

Глава 15: Економічна робота в службі пально-мастильних матеріалів.

Напрямки економічної роботи в службі пально-мастильних матеріалів.

Організаційні заходи, направлені на економію і зменшення витрат пального при експлуатації військової техніки та витрат пального при прийманні, зберіганні та видачі пально-мастильних матеріалів.

В економії пально-мастильних матеріалів можна виділити два головних напрямки:

Скорочення витрати ПММ

При плануванні експлуатації техніки необхідно: - для перевезення великої кількості вантажів на великі відстані необхідно… - організація централізованих перевезень вантажів (підвіз в/частинам продовольства та ін.) ;

Скорочення втрат пального

А). Зниження втрат пального при перекачуванні і транспортуванні. Втрати пального при перекачуванні і перевезеннях різними видами транспорту… Найбільші втрати від випаровування виникають в авіаційних і автомобільних бензинах, найменші - у мазуті і маслах.

– Конец работы –

Используемые теги: Забезпечення, військ, пально-мастильними, матеріалами0.072

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬК ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Розмежування із законодавчим позитивізмом. Значення як примусове правило («гарантоване право»). ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ І НЕДОТОРКАНОСТІ ГРОМАДЯН
Все має бути зроблене настільки просто, наскільки це можливо, але не простіше....

КУРС ЛЕКЦІЙ з дисципліни 3.Складові матеріально – технічного забезпечення і його наукова база
природокористування... Кафедра водогосподарського промислового та цивільного... будівництва...

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Щодо перетворення даних в електронний вигляд для забезпечення ведення Державного земельного кадастру
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ... ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО... ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ...

Тема 2. Програмне забезпечення комп’ютерної графіки
Тема Загальне введення в комп ютерну графіку... Тема Програмне забезпечення комп ютерної графіки Тема Апаратне забезпечення комп ютерної графіки...

Навчальної дисципліни ПРАВО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
НаціональнА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ... НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ... Кафедра цивільно правових дисциплін...

Системне програмне забезпечення
Тема Вступ Мета та задачі курсу... Тема Процеси Керування процесами Він є носієм даних...

Основи організації та ведення військового господарства
Наказ МВС України... р... ПОЛОЖЕННЯ...

МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ ВИМІРЮВАНЬ
напрям підготовки Метрологія та інформаційно вимірювальні технології спеціальність Механічні вимірювання...

З навчальної дисципліни Змістовий модуль 3.4.1.1. Засоби захисту військ від радіаційного, хімічного, біологічного зараження Заняття №3 Засоби індивідуального та колективного захисту
Для проведення групового заняття... З навчальної дисципліни... Військова підготовка...

ОСНОВИ ВІЙСЬКОВОГО УПРАВЛІННЯ
ББК Ц УКР Я... Поляков С Ю Куртов А І Полікашин В С Полікашин О В Зміївський Г А Потіхенський А І...

0.027
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам
  • Основи військового перекладу Військовий інститут... В В Балабін В М Лісовський О О Чернишов...
  • стандартизація програмного забезпечення З метою усунення труднощів використання прийнятих систем одиниць у ряді галузей науки й техніки та забезпечення максимальної зручності вимірювань і… Таким чином, розвиток практичних потреб людського суспільства настійливо… У 1913 р. V Генеральна конференція з мір і ваг поставила конкретне завдання створити міжнародну уніфіковану систему…
  • Державне пенсыйне забезпечення Складність даної теми полягає в безлічі законних та підзаконних нормативно-правових актів, якими регулюються відносини з приводу порядку стягнення,… Найважливішими чинниками розвитку пенсійного забезпечення є рівень розвитку… Всі ці фактори діють у взаємній обумовленості, і розгляд їх дозволить визначити тенденції розвитку пенсійного…
  • Забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Санітарні норми та правила Сучасний каскад актуальних дисциплін сьогодення Екологія , Безпека життєдіяльності , Цивільна оборона , Охорона праці - це наукова база для розробки… Закони екології, санітарного та епідемічного стану лежать в основі не лише… З розширенням екологічної кризи вони сьогодні стають більш актуальними.Серія прогнозів, зроблених різними вченими…
  • Забезпечення прав людини у правоохороннiй дiяльностi: стан i перспективи В багатьох випадках права людини порушуються і, зокрема, через пасивність правоохоронних органів, внаслідок несумлінного виконання своїх обов’язків.… Права людини є основою соціальних перетворень, шляхом яких вибудовується… Протягом XX століття вони перетворилися із сутнісної ознаки західної, європейської цивілізації на універсальну…