Реферат Курсовая Конспект
ТЕМА : Новітні досягнення науки та передового педагогічного досвіду у роботі з іноземної мови. - раздел Философия, ТЕМА : Концепція навчання іноземних мов у середній загальноосвітній 12-річній школі Мета: - Ознайомити З Основними Особливостями Новітніх Досягнень Науки...
|
Мета: - ознайомити з основними особливостями новітніх досягнень науки та передового педагогічного досвіду у роботі з іноземної мови у початкових класах;
- розвивати навички щодо вживання новітніх засобів та прийомів на уроці англійської мови;
- виховувати позитивне ставлення до вивчання методики іноземної мови.
Обладнання: підручник С. Ю. Ніколаєвої «Методика навчання іноземних мов у середніх навчальних закладах», довідково-методичне видання / Упоряд. О. Я. Коваленко, І. П. Кудіна «Книга вчителя іноземної мови».
Хід заняття:
ТЕМА : Інтенсивне навчання іноземної мови
Мета: - ознайомити з основними особливостями : інтенсивного навчання іноземноїмови;
- розвивати навички щодо відповідних форм вживання засобів та прийомів інтенсивного навчання іноземної мови;
- виховувати позитивне ставлення до вивчання методики іноземної мови.
Обладнання: підручник С. Ю. Ніколаєвої «Методика навчання іноземних мов у середніх навчальних закладах», довідково-методичне видання / Упоряд. О. Я. Коваленко, І. П. Кудіна «Книга вчителя іноземної мови».
Хід заняття:
Поняття «інтенсивне навчання» пов’язане передусім з двома іменами – болгарського вченого, психо-психотерапевта за фахом Георгія Лозанова та російського методиста професора Галини Олександрівни Китайгородської.
У 1966 р. в Софії був заснований науково-дослідний інститут сугестології який очолив Г. Лозанов. Г. Лозанов у своїх роботах і лекціях завжди підкреслює зв'язок поняття «сугестія» з семантикою англійського дієслова to suggest (пропонувати). Таким чином сугестія – це комунікативний фактор, який виражається у «пропозиції», щоб особистість зробила свій вибір, вибирала з широкого спектра можливостей, комплексних стимулів. Сугестологія – це наука про прискорений гармонійний розвиток особистості та розкриття її різнобічних резервних можливостей – пам’яті, інтелектуальної активності, творчих здібностей тощо.
Багаторічні теоретичні та експериментальні дослідження Г.О. Китайгородської та її колег завершилися створенням методу активізації можливостей особистості і колективу.
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
Мета ознайомити з основними особливостями концепції навчання іноземних мов у середній загальноосвітній річній школі... розвивати навички щодо урахування вікових особливостей учнів та особливостей... виховувати позитивне ставлення до вивчання методики іноземної мови...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ТЕМА : Новітні досягнення науки та передового педагогічного досвіду у роботі з іноземної мови.
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов