Порядок виконання роботи

1. Відкрийте документ Раздел-2.docx.

2. Вставте після слів Определение функции F:", використовуючи засоби вставки символів і формул в Word, одну з наступних формул(відповідно до свого варіанту) :

Номер варіанту Формула
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3. Відкрийте у своїй папці новий документ, задавши для нього наступні параметри сторінки : верхня і нижня границі - 2,5 см, ліва границя - 3 см, права границя - 1,5 см, відстань до верхнього і нижнього колонтитулу - 1 см.

4. Послідовно скопіюйте в цей документ вміст створених на попередніх лабораторних роботах документів Введение.docx, Раздел-1.docx, Раздел-2.docx і Заключение.docx. Додайте в початок документу титульний аркуш (вміст файлу Титульный лист (Информатика).doc) для звіту по лабораторній роботі і після нього(з нової сторінки) рядок Оглавление шрифтом Нормальный, розміром 20 пт, стилем Полужирный з вирівнюванням по центру.

5. Задайте кожен розділ документу, включаючи введення і висновок (з використанням команди Разрыв меню Вставка), як новий розділ з початком з наступної сторінки. Відредагуйте документ так, щоб в нім не було розривів абзаців Для справки або Внимание, заголовки підрозділів не були останнім рядком на сторінці, таблиці, малюнки і формули не мали розривів по сторінках. Збережіть документ як документ Word зі своїм прізвищем і розширенням .docx.

6. Задайте на вкладці Документ діалогового вікна Свойства: имя-документа значення наступних властивостей:

· Название: Текстовый процессор Word;

· Тема: Информатика;

· Автор: ваша фамилия и имя;

· Руководитель: Прищепа Т.А.;

· Учреждение: Институт телекоммуникационных систем НТУУ «КПИ»;

· Ключевые слова: ДОКУМЕНТ WORD;

· Заметки: Работа с Word.

7. Знайдіть в списку, що розкривається, на вкладці Прочие діалогового вікна Свойства: имя-документа властивість Расположение і присвойте йому текстовий тип і значення г. Киев.

8. Створіть на вкладці Прочие діалогового вікна Свойства: ім'я-документу нову властивість Номер лабы, присвойте йому текстовий тип і задайте значення 1-06, 1-07 и 1-08. Додайте цю властивість в список властивостей.

9. Створіть на вкладці Прочие діалогового вікна Свойства: ім'я-документу нову властивість Номер группы, присвойте йому текстовий тип і задайте значення – найменування своєї групи (наприклад ТС-11). Додайте цю властивість в список властивостей.

10. На титульному аркуші вашого документу вставте наступні поля:

· замість найменування інституту – значення поля Company для поля DocProperty в категорії О документе;

· замість номер-работы – значення поля Номер лабы для поля DocProperty в категорії О документе;

· замість наименование-работы – значення поля Title в категорії О документе;

· замість Информатика – значення поля Subject в категорії О документе;

· замість Прищепа Т.А. (в розділі Проверил) – значення поля Manager для поля DocProperty в категорії О документе;

· замість (фамилия и инициалы) (в розділі Выполнил(а) ) – значення поля Author в категорії О документе;

· замість имя-группы (в розділі Выполнил(а) ) – значення поля Номер группы для поля DocProperty в категорії О документе;

· замість Киев – значення поля Расположение для поля DocProperty в категорії О документе;

· замість 20__ – значення поля CreateDate в категорії Дата и время (у форматі число.месяц.год часы:минуты).

11. Створіть закладки з іменами Символы и Абзацы для слів Символы и Абзацы в пунктах 1 і 2 списку на початку підрозділу 1.3.

12. Створіть для слова символов у першому рядку першого абзацу підрозділу 1.4 гіперпосилання на закладку Символы, а для слова абзаца у пропозиції цього ж підрозділу, що розпочинається із слів «Для абзаца в Word» – гіперпосилання на закладку Абзацы.

13. Виділіть заголовок введення і створіть для нього закладку з ім'ям Intro. Потім виділите заголовки розділів 1 і 2(разом з цифрами) і створіть для них закладки Part01 и Part02. Після цього виділіть заголовок висновку і створіть для нього закладку з ім'ям Conclusion.

14. Створіть колонтитули для кожного розділу з розрізненням колонтитулу для першої сторінки кожного розділу.

15. Задайте номери сторінок для документу вверху сторінки з вирівнюванням від центру. Номер на першій сторінці(титульному аркуші) задаватися не повинен. Номер сторінки повинен мати формат - 1 -, - 2 -, - 3 -. Задайте для номерів сторінок на усіх сторінках документу шрифт Verdana.

16. Виведіть у верхньому колонтитулі, що не є першим колонтитулом розділу Введение у другому рядку колонтитулу перехресне посилання на текст закладки Intro. Відформатуйте текст, що виводиться, по центру і задайте для нього шрифт Verdana. Для другого рядка задайте сірий колір (40%).

17. Виведіть у верхньому колонтитулі, що не є першим колонтитулом розділу 1 в другому рядку колонтитулу слово «Раздел » і перехресне посилання на текст закладки Part01. Відформатуйте текст, що виводиться, по центру і задайте для нього шрифт Verdana. Для другого рядка задайте сірий колір(40%). Повторіть цю операцію для розділу 2 (з посиланням на закладку Part02).

18. В результаті виконаних в пп. 12-17 операцій на першій(титульною) сторінці не має бути номера сторінки, на інших сторінках номера сторінок повинні виводитися. Окрім цього, на перших сторінках введення, розділів 1,2 і висновки у верхньому колонтитулі повинен виводитися тільки номер сторінки. На інших(не перших сторінках) в другому рядку повинне виводитися найменування розділу.

19. Вставте у ваш документ Word текстову підкладку синього кольору по діагоналі наступного змісту: Группа номер-группы. Фамилия-и-инициалы.

20. Вивести на нижніх колонтитулах усіх сторінок(окрім титульного аркуша) наступні дані в два рядки:

Автор: поле Author Группа: поле Номер группы Файл: поле FileName

Создан: поле CreateDate Модифицирован: поле SaveDate

Поля CreateDate и SaveDate задаються у форматі число.месяц.год часы:минуты. Вміст колонтитулу вирівнюється по центру, для нього задається шрифт Verdana і сірого кольору (40%).

21. Встановіть курсор на другій сторінці документу після слова Оглавление з нового рядка. Задайте виведення змісту документу з наступними параметрами: показ номерів сторінок, виведення номерів сторінок по правому краю, заповнювач у вигляді послідовності точок, формати з шаблону. Виділіть зміст і задайте для нього шрифт, який використовується в стилі Нормальный у вашому варіанті.

22. Покажіть викладачеві отриманий документ, а потім скопіюйте його на свою флэш-карту.