рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Основні теоретичні положення

Основні теоретичні положення - раздел Философия, Використання текстових, табличних та графічних процесорів для введення, обробки і представлення Медико-біологічних даних Інтернет Є Всесвітньою Інформаційною Комп'ютерною Мережею, Я...

Інтернет є всесвітньою інформаційною комп'ютерною мережею, яка об'єднує в єдине ціле багато комп'ютерних мереж, що працюють по єдиних правилах. Комп’ютерна мережа - це об'єднання комп'ютерів, ліній зв'язку між ними (кабелі, телефонні лінії, радіозв'язок, оптоволоконні лінії) і програм, що забезпечують обмін інформацією. Користувачі Інтернету підключаються до мережі через комп'ютери спеціальних організацій, які називаються постачальниками послуг Інтернету. До мережі можуть бути підключені як окремий комп’ютер, так і локальна мережа. З'єднання може бути постійним або тимчасовим. Постачальники послуг Інтернету мають безліч ліній для підключень користувачів і високошвидкісні лінії для зв'язку з рештою частини Інтернету. Всі організації, сполучені один з одним високошвидкісними лініями зв'язку, утворюють базову частину мережі, або хребет Інтернету, так званий Backbon. Якщо постачальник підключений безпосередньо до хребта, то швидкість передачі інформації буде максимальною. Комп’ютери, підключені до Інтернету, часто називають вузлами Інтернету, або сайтами (site - місцезнаходження). Свою унікальну адресу має будь-який комп'ютер, підключений до Інтернету. Навіть при тимчасовому з'єднанні по комутованому каналу комп'ютеру виділяється унікальна адреса. Мережевий протокол задає правила роботи комп'ютерам, які підключені до мережі. Описати в одному протоколі всі правила взаємодії практично неможливо. Тому мережеві протоколи будуються за багаторівневим принципом. На нижньому рівні використовуються два основних протоколи: IP - Internet Protocol (протокол Інтернету) і TCP - Transmission Control Protocol (протокол управління передачею). Так як ці два протоколи тісно взаємозв'язані, то часто їх об'єднуют і базовим протоколом є TCP/IP. За допомогою протоколу IP всі частини інформації передаються одержувачеві, а за допомогою протоколу TCP перевіряється, чи вся інформація отримана. У Інтернеті є ряд протоколів, побудованих на базових протоколах TCP/IP, що пропонують різноманітний сервіс. Перерахуємо основні напрями використання Інтернету.

Сервіс Telnet (Телнет) - дозволяє перетворити комп'ютер на віддалений термінал іншого комп'ютера. Термінал від звичайного комп'ютера відрізняється тим, що не виконує власні обчислення. Все, що вводиться на комп'ютері, передається віддаленому комп'ютеру, а отримувані результати передаються назад і виводятся на монітор. Як віддалені комп'ютери в основному використовуються машини, що працюють під управлінням операціної системи Unix. Більшість користувачів останнім часом сервіс Telnet не застосовують. Це пов'язано з тим, що для работи в режимі видаленого терміналу потрібне знання основних команд даної операційної системи. Багато інформаційних систем, раніше доступних виключно за допомогою Telnet, в даний час доступні з всесвітньої павутини.

В Інтернеті популярністю користуються групи новин Usenet. Їх іноді називають телеконференціями або електронними дошками оголошень. На відміну від електронної пошти отримувані листи доступні для загального огляду. Для зручності дискусій утворені різні групи, учасники яких посилають і приймають повідомлення з певної тематики. Групи новин дозволяють обмінюватися думками з однодумцями, що живуть в будь-якій точці земної кулі. Для пошуку інформації тільки в групі новин використовують спеціалізовані системи, наприклад Deja News. Дана система дозволяє шукати потрібні повідомлення в архіві новин без підключення до сервера новин.

Інтернет є найбільшим сховищем файлів в світі. Сервіс FTP - File Transfer Protocol (протокол передачі файлів) дозволяє отримувати і передавати файли. Цей сервіс залишається одним з основних способів розповсюдження безкоштовних програм і різних доповнень і виправлень до комерційних версій програм.

Останнім часом найбільш популярним сервісом в Інтернеті став сервіс WWW - World Wide Web (всесвітня павутина). В основу даної системи закладено поняття гіпертексту, тобто безліч окремих текстів, які мають посилання друг на друга. Слова, що знаходяться в одному документі, як би «прив'язані» до інших документів. Таким чином, це єдиний інформаційний простір, що складається з сотень мільйонів взаємозв'язаних електронних документів, що зберігаються на web-серверах. Окремі документи, що складають простір web, називають web-сторінками. Групи тематично об'єднаних web-сторінок називають web-вузлами (web-сайт або просто сайт). Дві основні особливості відрізняють WWW - використання гіпертексту і можливість клієнтів взаємодіяти з іншими додатками Internet. Гіпертекст - текст, що містить в собі зв'язки з іншими текстами, графічною, відео- або звуковою інформацією.

Всі сервери WWW використовують спеціальну мову HTML (Hypertext Markup Language - мова розмітки гіпертексту). HTML-документи є текстові файли, в які вбудовані спеціальні команди.

WWW забезпечує доступ до мережі як клієнтам, що вимагають тільки текстовий режим, так і клієнтам, що віддають перевагу роботі в режимі графіки. У першому випадку використовується програма Lynx, в другому - Mosaic. Відображений на екрані гіпертекст являє собою поєднання алфавітно-цифрової інформації в різних форматах і стилях і деякі графічні зображення.

Зв'язок між гіпертекстовими документами здійснюється за допомогою ключових слів. Знайшовши ключове слово, користувач може перейти в інший документ, щоб отримати додаткову інформацію. Новий документ також матиме гіпертекстове посилання. Працювати з гіпертекстами бажано на робочій станції клієнта, підключеній до одного з web-серверів, ніж на станції підручника. Працюючи з web-сервером, можна виконати віддалене подключення Telnet, послати абонентам мережі електронну пошту, отримати файли за допомогою FTP-аноніма і виконати ряд інших програм (прикладних програм) Internet. Це дає можливість вважати WWW інтегральною службою Internet.

Створення сторінок WWW. Оскільки створення власного сервера WWW є складним і дорогим, то багато користувачів мереж Internet можуть розміщувати свою інформацію на вже існуючих серверах. Власні сторінки WWW можна створювати за допомогою таких засобів, як Microsoft Intertel Assistant for Word і Netscape Navigator Gold. Редактор сторінок Microsoft Intertet Assistant є набором макрокоманд, на базі якого створюються документи HTML.

У діалоговому режимі користувач може створити свій докумен. Редактор при цьому забезпечує:

- введення заголовка документа;

- вставку графічного зображення або відеофрагменту;

- вставку гіпертекстового посилання;

- вставку закладки;

- перегляду сторінок WWW.

Редактор, вбудований в навігатора Netscape Navigator Gold, містиь засоби для роботи з мовою Java. Ця мова дозволяє інтерпретувати програми, отримані з мережі, на локальному комп'ютері користувача. Java - мова об'єктно-орієнтоване програмування. Воно використовується для передового способу створення додатків для Internet - програмування аплетів (аплет - невелике застосування). За допомогою аплетів можна створювати динамічні web-сторінки.

Програми для перегляду web-сторінок називають браузерами. Браузер виконує відображення документа на екрані, керуючись командами, які автор документа впровадив в його текст. Такі команди називаються тегами. Існують спеціальні теги для впровадження графічних і мультимедійних об'єктів (звук, музика, відеокліпи).

Популярним сервісом в Інтернеті є IRC - Internet Chat Relay (бесіда через інтернет). Ця система схожа на групи новин, але обмін повідомленнями в ній ведеться без затримок. Підключившись до групи тих, що обговорюють ту або іншу проблему, можна набрати повідомлення, і воно миттєво стає доступним для інших учасників розмови. Безпосереднім, або розмовою в реальному часі, даний сервіс називається через те, що між посилкою повідомлення і відповіддю на нього проходить біля секунди. Для ведення розмов через інтернет потрібні спеціальні програми. Найбільш популярна з них - mIRC.

Пошукові системи, що працюють у всесвітній павутині, дозволяють легко переходити по численних посиланнях для пошуку потрібної інформації. Із зростанням об'ємів інформації в Інтернеті значення пошукових систем весь час зростає. Багато пошукових систем дозволяють шукати інформацію не тільки на web-сторінках, але і в групах новин і сховищах файлів. При виконанні запиту пошукова система не шукає документи безпосередньо в Інтернеті. Вона звертається до своєї бази даних, де в компактному вигляді зібрані дані про інформацію в Інтернеті. Реальний стан Інтернету декілька відрізняється від того, що зберігається в базі даних. Пошукові системи постійно поповнюють та обновлюют свої бази даних, щоб мінімізувати таке неспівпадіння.

Розглянемо поширені пошукові системи. Пошукова система Alta Vista належить корпорації Digital і відкрита для вільного використання в кінці 1995 року. Система забезпечує пошук як у всесвітній павутині, так і в групах новин. Принципова відмінність пошукової системи Yahoo! від інших систем в тому, що можна знайти інформацію без використання запитів, а просто переходячи по посиланнях розділів вбудованого довідника і послідовно уточнюючи область інтересів. Не потрібно знати правила формування запитів, досить просто переміщуватись по посиланнях в потрібні розділи. Проте для російськомовного пошуку дана система не дуже зручна, оскільки в довіднику Yahoo! міститься набагато менше посилань на російськомовні документи, ніж в базі даних Alta Vista. Пошукова система Infoseek зовні нагадує систему Yahoo!. У ній можна шукати інформацію за допомогою запитів або послідовно переходячи по посиланням. Пошукова система Hot Bot відрізняється можливістю пошуку інформації і через каталог, і за запитом. В даний час система знаходиться ще в дослідній експлуатації і працює не досить стабільно. Пошукова система Rambler вигідно відрізняється від інших оригінальним оформленням. Окрім красивого оформлення машина пошуку Rambler володіє і зручною системою пошуку і видачі знайденій інформації. Список знайдених сторінок зручно організований. Спочатку розташовані посилання на сторінки, найбільш відповідні критеріям пошуку. Ступінь відповідності визначається кількістю кульок, намальованих поряд з посиланням. Крім того, в короткому фрагменті тексту знайденого документу виділені виявлені ключові слова. У системі Rambler можна подивитися слова, які найчастіше використовуються в запитах користувачів. Крім того, Rambler веде список найбільш популярних російських вузлів Інтернету. Вся інформація в системі представлена російською мовою. Російськомовною системою пошуку є і Апорт. Особливістю даної системи є те, що в запитах можна використовувати російські слова в будь-якій граматичній формі. Інтелектуальний механізм перетворення запитів трансформує найскладніші фрази для вдалого пошуку інформації.

До спеціальних медичних пошукових систем можна віднести наступні:

· HealthAtoZ Search Engine (адреса http://www.HealthAtoZ.com);

· MedBot (адреса http://medworld.stanford.edu/medbot/) – пошукова система Стенфордського університету США;

· MedExpIorer (адреса http://www.medexplorer.com/) - пошукова система «Здоров'я і медицина в Інтернеті». Дозволяє здійснити пошук медичної інформації, проводити пошук робіт, конференцій, можливостей продовження освіти;

· Medical Matrix (адреса http://slackinc.com/matrix; http://www.medmalrix.org/index.asp)- найбільший каталог з медичної тематики. Російська версія «Медичної матриці» знаходиться на сервері http://www.friends-partners.org/friends/health/nismed/matrix/homepage.htmopttables-unix-russian-koi8;

· MedSeek (адреса http://www.medseek.com/) - пошукова система інформації про практикуючих лікарів і лікувальні установи;

· Medical World Search (адреса http://www.mwsearch.com) - ця пошукова система знаходить повні тексти у великому об'ємі медичної інформації;

· RxList - The Internet Drug Index (адреса http://www.rxlist.com/) - це система пошуку лікарських речовин;

· Московський медичний ринок (адреса http://www.mr.ru) - пошукова система по ліках, медичному устаткуванні.

Сервіс Archi дозволяє знайти файл в Інтернеті по його імені. Пошук файлу в даній системі схожий на відшукування інформації в пошукових системах. Ще однією системою для пошуку файлів є програма CUTEFTP.

Існують спеціальні пошукові програми для отримання інформації в Інтернеті про вищу освіту. Сервер Braintrack (адреса http://www.braintrack.com) містить інформацію про вищі учбові заклади п'яти континентів. У цій програмі є адреси і деякі відомості про університети, описується порядок вступу до університетів, вартість навчання, стипендії, є перелік спеціальностей, що надаються, дипломів, сертифікатів. Кожна країна має свої національні інформаційні системи по учбових закладах. Наприклад, в Германії - Dcutschcr Akademischer Austauschdicnst (DA AD) (адрес http://www.daad.org). Німецька служба по вузівському обміну сприяє обміну студентами і молодими дослідниками між учбовими закладами, містить розділ для іноземців для навчання в Германії і ін. Американська інформаційна система CollcgcNet (адреса http://www.CoIlegeNct.com) дозволяє провести всю процедуру надходження в учбовий заклад від заповнення документів до оплати всіх витрат, через інтернет. Аналогічу роль в Англії виконує служба National Information Services and Systems (NISS) (адреса http://www.niss.ac.uk). Відомості про вузи Росії представляють декілька інформаційних систем: база даних «Вузи Росії» (адреса http://www.informatika.ru/ windows/goscom/vuzrus/indcx.html і http://db.informatika.ru/VR/). У базах даних присутній розділ по вибору вузу і в напрямку підготовки аспірантів, і за спеціалізованою порадою для захисту дисертації.

При розгляді кандидатур майбутніх студентів-іноземців їх знання, підтверджені вітчизняними дипломами, піддаються ще і незалежній оцінці за допомогою стандартизованих тестів, які необхідно пройти в одному з центрів тестування, відкритих службою освітнього тестування у всьому світі (Educational Testing Service (ETS) - адреса http://www.ets.org).

За допомогою Інтернету для медичного навчання можна використовувати спеціальний учбовий матеріал. Наприклад, ресурс Voxel-Man (адреса http://users.ox.ac.uk/~uzdl0037/voxman.html) надає в користування комп'ютеризований тривимірний атлас людини, підготовлений співробітниками Оксфордського университету. На сервері Human Anatomy Online (адреса http://www.innerbody.com) містяться озвучені анімаційні картинки і діаграми по анатомії. Інформацію про різноманітні учбові програми містить сервер World Wide Web Medical Education Resource (ад¬рес http://www.meducation.com/).

В даний час працевлаштування через інтернет стало поширеною послугою. Одним з крупних центрів по працевлаштування і професійній орієнтації є Career Mosaic (адреса http://canada.careermosaic.com/cml.html). Ця система пропонує послуги тим, хто шукає роботу, і тим, хто це надає. Можна здійснити пошук вакансій в базі даних, дати оголошення про себе, подивитися інформацію про пропоновані види роботи. Відповідно до загальноприйнятих міжнародними стандартами скласти резюме про себе допомагає центр підготовки резюме Resume Writing Center (адреса http://canada.careermosaic.com/cm/rwc/ rwcl .html). Для того, щоб створене резюме змогли побачити працедавці практично всього світу, його потрібно послати в Resume CM (адреса http://canada.carcermosaic.com/cni/cm40.html).

Іноді в Інтернеті використовується система Gopher. Ця система вкладених меню була прообразом всесвітньої павутини. Система WAIS Wide Area Information Service (інформаційний сервіс широкої області) також є альтернативою всесвітньої павутини для здійснення пошуку. В даний час дана система майже не використовується.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Використання текстових, табличних та графічних процесорів для введення, обробки і представлення Медико-біологічних даних

Практична робота Використання текстових табличних та графічних процесорів... Практична робота Представлення результатів аналізу даних в наукових публікаціях...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Основні теоретичні положення

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Дані та інформація
Інформація відіграє ключову роль при інтерпретації даних і прийнятті рішень. Тому важливо знати, що таке інформація і розуміти різницю між даними, інформацією і знанням. З'ясуємо, як можна о

Медичні дані
Зазвичай медичними даними вважають ті, що отримують при вимірюванні характеристик пацієнта. Кількість характеристик пацієнта, хворої або здорової людини, чимала. Різноманітні медичні дані за обсяго

Система інформаційної обробки даних: користувач, введення даних, інтерфейс користувача, обробка даних, подання даних.
Перед тим, як комп'ютер зможе виконати деяку дію, йому потрібно отримати інструкції про те, як керувати даними. Ці інструкції прописані в комп'ютерній програмі, що зберігається в пам'яті комп'ютера

Завдання 1. Створення та редагування табличних даних у текстовому процесорі Microsoft Word.
1. Ввімкнути комп’ютер. 2. В папці Мои документы/Медична_Інформатикастворити свою папку (назвавши своєю фамілією), а в ній - папку «Практична робота №1».

Завдання 2. Створення та редагування табличних даних у табличному процесорі Microsoft Excel.
  1. Запустити програму Microsoft Excel (з меню «Пуск»). 2. Лист 1 перейменувати на «Системи кровообігу» та створити в

Завдання 3. Представлення медичних даних у графічній формі за допомою графічного процесора Microcal Origin 7.0
1. Запустити програму Origin 7.0, з’явиться вікно Data1 з таблицею для заповнення даними (додати нову колонку можна Column→Add New Columns

Представлення результатів аналізу даних в наукових публікаціях
Мета роботи: засвоїти методи ефективного представлення медичної інформації в наукових статтях та дисертаціях. Забезпечення: персональний ком

Загальні вимоги до представлення статистичних даних в наукових публікаціях
Всі статті, прийняті до публікації, повинні перевірятися на адекватність застосування статистичних методик і статистичної інтерпретації даних. Описувати статистичні методи потрібно настільки деталь

Нумерація сторінок
Для вставлення номерів сторінок необхідно викликати команду Номера страницменю Вставка,що викликає вікно Номера страниц (Рис.2.1). У полі

Вставка колонтитулів
Колонтитул – текст або малюнок, що друкується знизу або вгорі кожної сторінки документа. В колонтитулі за звичаєм розміщені номера сторінок, назва книги або поточної глави. В залеж

Форматування абзаців
Для встановлення параметрів абзацу використовується команда Абзаціз меню Формат. Після вибору цієї команди з'являється діалогове вікно Абзац (Рис.

Встановлення позицій табуляції
Табуляція використовується для точного вирівнювання колонок тексту або чисел. Якщо встановити позиції табуляції, то при кожному натисканні клавіші Tab курсор буде пересуватися прав

Створення багатошпальтового документа
Microsoft Word дозволяє верстати текст у декілька шпальт (стовпців). Текст вводиться в них послідовно, переходячи до наступної шпальти після заповнення попередньої. Існують два варіанти ви

Створення багатошпальтового документа
Microsoft Word дозволяє верстати текст у декілька шпальт (стовпців). Текст вводиться в них послідовно, переходячи до наступної шпальти після заповнення попередньої. Існують два варіанти ви

Редактор формул
За допомогою редактора формул можна утворювати складні математичні вирази, вибираючи символи з панелі інструментів та, вводячи змінні та числа. При утворенні формул розмір шрифтів, інтервали та фор

Створення списків
Microsoft Word дозволяє швидко складати списки з позначками, нумерацією й багаторівневі списки з нумерацією. Елементом переліку вважається абзац тексту. Для створення переліку необхідно виділити аб

Робота з найпростішими базами даних
Мета роботи: Ознайомитись з типами та характеристиками медичних даних. Засвоїти основні принципи інформаційної обробки даних та принципи і функції систем управління базами д

Основні типи моделей даних
Ядром будь-якої бази даних є модель даних. Модель даних являє собою безліч структур даних, обмежень цілісності й операцій маніпулювання даними. За допомогою моделі даних можуть бути представлені об

Служби медичної статистики. Статистичні показники в медицині і їх порівняння
Статистичний аналіз є одним з елементів доказової (evidense-based mediсine) медицини. Ці знання абсолютно необхідні для планування, проведення та аналізу наукових досліджень у медицині. Особливо це

Розрахунок коефіцієнтів поширення окремих хвороб або класів хвороб серед всього населення або окремих його груп
Цей показник зазвичай розраховують на 10000 населення. Тому розрахунок проводять за формулою: (1)

Показника дитячої смертності
У випадках великих відмінностей в народжуваності в двох суміжних роках розрахунок показника дитячої смертності проводять за формулою:

Оцінка діагностичної ефективності медичних тестів
  При представленні результатів клініко-лабораторних досліджень, особливо при порівняльній характеристиці лабораторних тестів, доцільне визначення діагностичної специфічності і чутлив

Таблиця 4.1. Розподіл результатів досліджень
Дослідження Результати досліджень Всього     Позитивні Негативні  

Практичні завдання
Завдання № 1. Відділ статистики суспільного здоров'я навів наступні показники захворюваності та демографічні показники в м. Охтирка в 2009 та 2010 р: - в 2009 р. в

Дані та статистика. Типи даних
Мета більшості досліджень полягає в зборі даних, які згодом допомагають отримати інформацію у будь-якій галузі знання. Дані грунтуються на спостереженнях однієї або декількох змінних; термін «змінн

Похідні (вторинні) дані
У медицині ми можемо зіткнутися з безліччю інших типів даних. Вони включають в себе: - відсотки. Вони можуть з'явитися при оцінці стану хворого під час лікування, наприкла

Цензуровані дані
Визначити цензуровані дані допоможуть наступні приклади. • Якщо ми проводимо лабораторні вимірювання, використовуючи прилад який може виявити значення тільки вище певного рівня, будь-яка в

Таблиця 5.1. Математичні операції в різних шкалах
Назва шкали Можливі операції Класифікації

Основні статистичні терміни, що використовуються при медико-біологічних дослідженнях
Досягнення сучасної медицини неможливі без аналізу великої кількості фактичного матеріалу – даних клінічного. лабораторного. рентгенологічного. радіологічного та інших методів дослідження.

Завдання №1. Обчислення основних статистичних характеристик за допомогою табличного процесора Excel
2.1. Розглянути результати досліджень, що приведені в таблиці 1 та занести їх в електронну таблицю. 2.2. Обчислити основні статистичні параметри результатів досліджень, приведених в таблиц

Таблиця 5.3
Критичні значення коефіцієнта асиметрії (), що використовується для перевірки гіпотези про нормальність розподілу

Таблиця 5.3
Критичні значення коефіцієнта асиметрії (), що використовується для перевірки гіпотези про нормальність розподілу

Таблиця 6.1. Результати досліджень хворих
  SAR HR Вага Вік ЧССНАВ Іванов

Завдання №2 Дослідження впливу певних чинників на вимірювану величину
Визначити вплив фактору віку та ваги на фізіологічні показники хворих приведених, в таблиці 6.1. При дослідженні дії на вимірювану величину (відгук) одного або декількох чинників використо

Завдання №3. Регресійний аналіз експериментальних даних
Лінійний регресійний аналіз полягає в підборі графіка і його рівняння для набору спостережень. Регресія використовується для аналізу дії на окрему залежну змінну значень однієї або декількох незале

Таблиця 6.3. Результати досліджень залежності товщини рубця від часу кріодеструкції
Товщина, рубця, мм Час, хв. 2,4 0,6 1,7

Демонстраційний приклад
Вводимо дані в табличний редактор Excel: товщина рубця — в діапазон А2:А9; час кріодеструкції - в діапазон В2:В9. Вибираємо пункт меню Сервис→Анализ данных →

Поняття моделювання. Застосування та вимоги до моделей.
Модель – штучно створений об’єкт, що відображає будову та властивості реального об’єкта. Таким чином

Класифікація моделей
  За засобами побудовирозрізняють: а) словесні (або вербальні, текстові) моделі. Це моделі, утворені мовними засобами. Приклад – міліцейський протокол

Види моделювання
Розрізняють фізичне, математичне та комп’ютерне моделювання. Фізичне моделювання – це моделювання на об’єктах, що мають однакову фізичну природу з об’єктом-оригіналом. При

Кінетичні моделі популяції клітин
В основі процесів обміну клітини з середовищем і внутрішнього метаболізму лежить складна мережа організованих певним чином в часі і просторі різних реакцій. В результаті цих процесів змінюються кон

Модель відкритої системи
Розглянемо просту відкриту систему, в якій відбувається обмін речовинами "a" і "b" з навколишнім середовищем і, крім того, зворотня реакція першого порядку перетворення

Модель Вольтерра жертва-хижак
Ця модель відображає чисельності популяцій жертв (x) і хижаків (y), що взаємодіють один з одним по механізму вільних зіткнень. Це означає, що чисельність жертв пропорційна ймовірності зустрічі їх з

Система адресації в Internet
Internet самостійно здійснює передачу даних. До адрес станцій пред'являються спеціальні вимоги. Адреса повинен мати формат, що дозволяє вести його обробку автоматично, і повинен не

Протокол://адрес сервера/шлях/им’я файлу
Протокол або метод доступу - це перша частина адреси, яка відділяється від іншої його частині двокрапкою і двома похилими рисами ://. Метод доступу може бути заданий, наприклад, як hup. ftp

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги