рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Розрізи і перерізи

Розрізи і перерізи - раздел Философия, На тему: Загальні правила виконання технічних деталей Обслуговування та ремонт обладнання Лінії Внутрішнього (Невидимого) Контуру Предмета На Кресленнях Зображають Штр...

Лінії внутрішнього (невидимого) контуру предмета на кресленнях зображають штриховими лініями. Більшість деталей мають складну внутрішню будову, а отже, на кресленні може бути багато штрихових ліній, які перетинаються між собою і з суцільними основними контурними лініями, що утруднює читання креслень. Через це вдаються до умовного способу виявлення внутрішньої будови деталі за допомогою розрізів і перерізів. Завдяки останнім можна зменшити кількість зображень, полегшити читання креслень складних за формою деталей.

Розрізом називається таке зображення, на якому деталь умовно розрізана січною площиною, причому частина деталі, що розташована перед січною площиною, умовно усунута, а зображена та частина деталі, що міститься в січній площині та поза нею.

При цьому лінії невидимого контуру стануть видимими і зображатимуться не штриховими, а суцільними основними лініями. Місце розрізу матеріалу деталі покривають штрихуванням. Місця, де січна площина проходить по порожнинах, не покривають штрихуванням. Залежно від кількості січних площин розрізи бувають прості — при одній січній площині (наприклад, рис. 6-8) та складні — при кількох січних площинах (наприклад, розрізи А-А на рис.14-16 ).

Прості розрізи поділяються на горизонтальні (рис. 6), фронтальні (рис. 7) та профільні (рис. 8). Розрізи найчастіше розташовують на місці відповідних основних виглядів. Це дає змогу зменшити кількість зображень.


Рис. 6 Рис. 7 Рис. 8

Положення січної площини вказують на кресленні розімкненою лінією. На штрихах ставлять стрілки, які вказують напрям погляду (рис. 9); стрілки слід наносити на відстані 2-3 мм від кінця штриха. На початку і на кінці лінії перерізу ставлять одну й ту саму велику літеру українського алфавіту. Розріз має бути відмічений написом на зразок "А-А" (рис. 9).

Рис. 9

Розріз, який служить для виявлення будови предмета лише в окремому, обме-женому місці, називається місцевим. Його виділяють на вигляді суцільною хвилястою лінією (рис. 10), яка немає збігатись із будь-якими іншими лініями зображення.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

На тему: Загальні правила виконання технічних деталей Обслуговування та ремонт обладнання

Державний вищий навчальний заклад... Калуський політехнічний коледж... Методичні рекомендації...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Розрізи і перерізи

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Методичні рекомендації
Виглядом називають зображення повернутої до спостерігача видимої поверхні предмета. Основні вигляди розташовують на полі креслення за правилами проекційн

Список використаних джерел
  Основна література: 1. Кузьмина И.А., Хомутова А.И. Задачник по основам черчения: Учебное пособие для немашиностроительных техникумов. – М.: Машиностроение

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги