Київ 2005


У кінці практики, після завершення польових геологічних дос­ліджень і якщо комісія з приймання оцінила зібрані матеріали по­зитивно, бригада (загін) приступає до остаточної обробки та сис­тематизації всього матеріалу і складання звіту про практику. Звіт про навчальну практику з геологічного картування і геофізич­них методів - це найважливіший підсумковий документ про проведе­ні роботи. Він являє собою достатньо повне зведення одержаних ре­зультатів вивчення навчального полігону та інших об'єктів. У ньо­му систематизовано наводять зібрані під час геологічного зніман­ня та геофізичних досліджень матеріали про геологічну будову і корисні копалини району практики.

На час написання звіту про практику необхідно мати перевіре­ні й відредаговані: геологічну карту, стратиграфічну колонку й умовні позначення до неї, викреслені азимутальні ходи по складан­ню стратиграфічних розрізів, окремі стратиграфічні колонки і схе­ми їх зіставлення, зарисовки тощо. Бажано, щоб були написані (або хоча б грунтовно підготовлені) і другорядні глави звіту.

Звіт про практику складають усі члени бригади, причому робо­та між ними повинна бути розподілена більш-менш рівномірно і з врахуванням схильності студентів. Доцільно, щоб у написанні голов­них глав звіту - "Стратиграфія", "Інтрузивні утворення", "Текто­ніка", "Історія геологічного розвитку", "Геологічна інтерпретація геофізичних досліджень" - також брали участь усі члени бригади.

Звіт про практику складають за формою, прийнятою для звітів про геологічну зйомку виробничих партій: текстова частина і гра­фічні матеріали. Текстова частина звіту містить такі глави і роз­діли:

Вступ

Глава 1. Фізико-географічний нарис району.

Глава 2. Геологічна та геофізична вивченість району.

Глава 3. Стратиграфія.

Глава 4. Інтрузивні утворення.

Глава 5. Тектоніка.

Глава 6. Історія геологічного розвитку.

Глава 7. Геоморфологія.

Глава 8. Корисні копалини.

Глава 9. Підземні води.

Глава 10. Геологічна інтерпретація геофізичних досліджень.