Тема 7 Релігія і церква в Україні.

Дохристиянські вірування слов'ян. Хрещення Київської Русі, роль та доля українського православ'я. Сучасний стан релігійного життя в Україні.

Дохристиянські вірування слов'янських племен на території України. Язичницька культура та її вплив на традиційне православ'я. Становлення християнства на українських землях. Християнська церква в умовах татаро-монгольського, литовського та польського панування в Україні. Берестейська унія. Козацьке відродження традиційного православ’я . Втрата незалежності української православної церкви. Національне відродження - як основа релігійно-християнського відродження. Сучасне становище християнства в Україні. Нові релігійні течії та організації в Україні.

 

3. Засоби для проведення підсумкового контролю

Атестація студентів з дисциплін з формою контролю «залік» проводиться за результатами поточного контролю під час навчальних занять з урахуванням зарахованої індивідуальної контрольної роботи, домашніх завдань, які передбачені робочим навчальним планом.

1. Оцінка «відмінно» (А) ставиться у разі виконання всіх перелічених вище вимог. Відповідне і достатнє розкриття та захист індивідуальної роботи.

2. Оцінка «добре» (В, С) виставляється у випадку, коли завдання в цілому виконано з використанням головних вимог, але студентом допущені незначні помилки в назвах документів, статтях, незначних фактах, прізвищах тощо. Оцінка «добре» може бути виставлена у випадку неакуратного виконання робіт, невідповідного оформлення індивідуальної роботи. Недостатньо сумлінним виконанням домашнього завдання.

3. Оцінка «задовільно» (D,Е) виставляється в разі неповного висвітлення питань в індивідуальній роботі, недостатнього знання матеріалу.

4. Оцінка «незадовільно» (F, FХ ) виставляється у випадку коли: студент допускає грубі помилки у індивідуальній роботі; не виконав домашні завдання з навчальної дисципліни, що передбачені навчальним планом.

 

 

4.1. Питання до підсумкового контролю