рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ТЕМА: ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КАРБЮРАТОРІВ К-126 ТА К-88

ТЕМА: ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КАРБЮРАТОРІВ К-126 ТА К-88 - раздел Философия,   Методичні Вказівки До Лабораторних Робіт По Курсу "техні...

 

Методичні вказівки до лабораторних робіт по курсу "Технічна експлуатація автомобілів". Житомир, ЖІТІ, 1998-86 с, мал.

Укладач: асистент

ІЛЬЧЕНКО А.В.

 

Рецензент: доцент кафедри "Машиновикористання" ДААУ

ЛІМОНТ А.С.

 

д.т.н., професор УТУ

КОШАРНИЙ М.Ф.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО на засіданні кафедри "Автомобілів і механіки технічних систем" Протокол N 1 від 31.08.98

 

РВВ ЖІТІ, 1998.

Тираж: 100 прим.

Вступ

 

Лабораторні роботи з дисципліни «Технічна експлуатація автомобіля» зі спеціальності 7.090258 «Автомобілі і автомобільне господарство» спрямовані на закріплення теоретичного матеріалу, котрий розглядається в лекційному курсі.

У процесі підготовки до лабораторної роботи при вивченні теорії даної теми слід звертати особливу увагу на пошук відповідей на контрольні запитання, котрі наведені в кінці кожної лабораторної роботи. Формулювання відповідей дозволить закріпити найважливіші моменти теми, яка вивчається.

Виконуючи практичну частину лабораторної роботи, необхідно звернути увагу на методи й умови виконання операцій, технічні вимоги до кожної операції, інструмент, який використовується, нормативно-технічну документацію і небезпечні прийоми роботи.

На кожну лабораторну роботу готується звіт. У звіті формулюється тема, мета роботи, прилади й матеріали, основні моменти теорії, відповіді на контрольні запитання, де необхідно, виконуються вимоги до практичної частини лабораторних робіт.

Кожну роботу після її виконання студент захищає. По завершенні лабораторного курсу оформляється загальний звіт, в який включають всі проміжні звіти з кожної роботи.

До іспиту допускається студент, який виконав всю програму лабораторного курсу з даної дисципліни.

 

Лабораторна робота №1

ТЕМА: «ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КАРБЮРАТОРІВ К-126 ТА К-88»

Мета роботи:

1. Вивчення переліку робіт з технічного обслуговування (ГО) карбюраторів за видами ТО.

2. Вивчення методів усунення основних поламок карбюраторів

К-126 та К-88.

 

 

3. Одержання практичних навиків при огляді, визначенні та усуненні поламок карбюраторів К-126 та К-88.

4. Одержання навиків проведення ТО карбюраторів К-126 та К-88.

Обладнання та матеріали:

1. Карбюратор К-126 в зборі

2 Карбюратор К-88 в зборі.

3. Компресор для продування елементів карбюратора стисненим повітрям.

4. Ганчірки та щіточки.

5. Комплект інструментів для розбирання та складання карбюраторів.

6. Ванна-піддон для промивання елементів карбюратора, гас.

7. Шаблон для перевірки рівня палива у поплавковій камері карбюратора К-88.

Теоретичні передумови

Потужні та економічні показники роботи двигуна в значній мірі залежать від технічного стану паливної апаратури. Основним елементом системи живлення бензинового двигуна є карбюратор, на долю якого випадає велика кількість поламок. Тому слід зазначити, що до технічного стану карбюратора пред'являються значні вимоги .і від його роботи залежать економічні показники роботи автомобіля в цілому та показники транспортної роботи.

Перед тим, як приступити до перевірки карбюратора, слід переконатися у поламках решти елементів системи живлення. а іноді й окремих вузлів та систем двигуна автомобіля. Так, наприклад, поламки системи запалювання призводять до «провалів» у роботі двигуна і можуть бути неправильно віднесені до поламок насоса-прискорювача карбюратора.

Основні поламки карбюратора

Перевитрати палива здебільшого відбуваються внаслідок підтікання його ззовні. Таке підтікання часто   спостерігається під пробками жиклерів, зливними пробками поплавкової камери, оглядовими віконцями та ін.

Види ТО карбюратора

- щоденне технічне обслуговування (ЩО); - технічне обслуговування №1 (ТО-1); - технічне обслуговування №2(ТО-2);

Методи усунення поламок карбюраторів

 

На сьогодні термін служби карбюраторів дорівнює (а в деяких випадках перевищує) термін служби автомобіля до капітального ремонту. Слід відзначити, що в карбюраторі термін служби окремих вузлів (деталей) різний і залежить від їх конструкції. Для прикладу, в карбюраторах К - 88 продуктивність насоса-прискорювача зростає тоді, коли збільшується пробіг автомобіля, а у карбюраторах К-126 - зменшується [8].

Поламки корпуса

Майже всі сучасні карбюратори мають корпус, виготовлений з алюмініє - цинкового сплаву (алюміній, цинк., мідь) методом лиття під тиском. Зливок… Поверхня розйомів корпуса і кришок обробляється для того, щоб забезпечити… Основним дефектом корпуса карбюратора с пошкодження різьби під пробками і жиклерами. Ці пошкодження найчастіше…

Поламки поплавкового механізму

Основними причинами неправильної роботи поплавкового механізму є: поява поясочка на голці в місці торкання з сідлом, зношування зовнішньої поверхні… Негерметичність голки при незначних поясках ліквідовується шляхом притирання… Торкання поплавка до стінок поплавкової камери спостерігається при значних зношуваннях осі і отворів важеля поплавка,…

Поламки жиклерів

Головною поламкою жиклерів є їх механічне пошкодження при неправильному монтажі і демонтажі: зрив шліца або пошкодження різьбової частини.

Глибина шліца впливає на коефіцієнт витрат палива, а тому змінювати її пропилюванням не слід. При монтажі (демонтажі) необхідно користуватися викруткою, яка відповідає розмірам шліца.

У процесі експлуатації жиклери, як правило, не зношуються. Можливе лише засмолення їх каліброваної частини, а це легко ліквідувати, промивши в ацетоні з наступним продуванням стиснутим повітрям. Нерідко для очищення жиклерів користуються дерев'яною палицею, бо вона не пошкоджує калібровану частину жиклера.

Поламка економайзера

Термін служби економайзера, як правило, значно вищий, ніж термін служби карбюратора, тому розбирання його в процесі експлуатації без потреб робити… На момент відкриття клапана економайзера ( біля 80% кута відкриття дросельної…  

Поламки корпуса змішувальної камери

 

Найчастіше спостерігаються поламки фланців кріплення корпусу внаслідок надмірного (чи нерівномірного) затягування, особливо при використанні товстих прокладок.

Під час пробігу автомобіля більше 80000 км у окремих випадках спостерігається надмірний знос втулок осей дросельних засувок.

 

Перевірка рівня палива у поплавковій камері

Для карбюратора К-88, що застосовується на автомобілях ЗІЛ і Урал, перевірка рівня палива у поплавковій камері здійснюється при розібраному… Регулювання положення голки проводиться за допомогою прокладок під корпусом…  

Практична частина

1. Провести роботи за переліком ТО-2 карбюраторів К-88 та К-126.

2. Відрегулювати рівень палива у поплавковій камері карбюраторів і привід насоса-прискорювача та економайзера.

3. При проведенні ТО зробити огляд деталей, елементів і систем карбюраторів з метою виявлення поламок та визначити способи їх ліквідації.

 

Оформлення результатів роботи

1. У звіті зробити перелік робіт з ТО-2 карбюратора.

2. Виготовити схему регулювання рівня палива у поплавковій камері і приводу насоса-прискорювача.

З. Зробити перелік основних поламок карбюратора і визначити шляхи їх подолання.

 

Контрольні запитання

 

1. Як перевірити герметичність елементів карбюратора? Перерахуйте ті моменти, на які слід звернути особливу увагу під час його огляду.

2. Які ви знаєте найпоширеніші поламки дозувальних систем карбюратора?

3. Види ТО карбюраторів. Періодичність.
4. Види робіт з ЩО. Періодичність.

5. Види робіт з ТО-1. Періодичність.

6. Види робіт з ТО-2. Періодичність.

7. Поламки поплавкового механізму. Способи усунення.

8. Поламки насоса-прискорювача. Способи усунення.

 

Лабораторна робота № 2

 

ТЕМА: «ВИКОРИСТАННЯ ПІДЙОМНИКА-ПЕРЕКИДАЧА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ»

Мета роботи:

1. Вивчення класифікації підйомників.

 

2. Одержання практичних навиків використання і безпечної роботи при проведенні ТО і ПР легкового автомобіля за допомогою підйомника-перекидача (ТУ 92-106-0006-87).

3. Вивчення правил техніки безпеки при роботі з підйомником

 

Обладнання та матеріали:

1. Підйомник-перекидач (ТУ 92-106-0006-87).

2. Гайкові ключі (комплект).

3. Легковий автомобіль.

4. Висок.

Теоретичні передумови

Підйомно-оглядове обладнання використовується при проведенні робіт з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобіля з метою підвищення продуктивності праці і, відповідно, зменшення часу на простої автомобіля. Робочі пости, які обладнані підйомниками, забезпечують також кращу якість робіт по ремонту і обслуговуванню автомобілів з дотриманням вимог техніки безпеки. Доля робіт, які виконуються з низу автомобіля при обмеженому доступі до елементів автомобіля, значна. Так, для ЗІЛ-130 вона сягає 40-45% від повного обсягу робіт з ТО-1 і ТО-2. Слід відзначити, що характер робіт з ТО і ПР обумовлює необхідність виконання їх в основному стоячи при вільному горизонтальному переміщенні працюючого, що значно обмежено у канавах.

Класифікація підйомників

а) за способом встановлення: - стаціонарні; - пересувні;

Перекидачі

Перекидачі використовуються для бокового нахилу автомобілів при обслуговуванні і ремонті їх із днища (зварювальні, фарбувальні роботи, антикорозійна… Перед перекиданням автомобіля слід провести такі робота: - зняти акумулятор;

Порядок роботи і заходи з техніки безпеки

Автомобіль встановлюється на рівному майданчику, під колеса ставлять упори. З автомобіля знімають бампери разом зі штатними кронштейнами. Кронштейни…     Перед перекиданням слід переконатися, що осі поворотних пристроїв знаходяться на одному рівні від основи. Притягнувши…

Практична частина

1. Встановити автомобіль на рівному майданчику і зафіксувати колісними упорами і стоянковим гальмом 2. Зняти бампери і закріпити кронштейни підйомника (звернути увагу, що передні…  

Контрольні запитання

 

1. За якими ознаками класифікуються підйомники?

2. Як у підйомниках-перекидачах конструктивно вирішується питання попередження самовільного опускання (перекидання) автомобіля?

3. Яка необхідність використання підйомного обладнання при

проведенні робіт з ТО і ПР? обгрунтуйте її.

4. Поділ підйомників за видами приводу?

5. Якого виду підйомники мають значнішу вантажопідйомність і

чому?

6. Перерахуйте види робіт, які виконуються на автомобілі перед його перекиданням.

7. Визначте заходи з техніки безпеки, яких необхідно дотримуватися при проведенні ТО і ПР за допомогою підйомника-перекидача (ТУ 92-106-0006-87).

 

Лабораторна робота № З

 

ТЕМА: «ПЕРЕВІРКА ПРОПУСКНОЇ МОЖЛИВОСТІ ЖИКЛЕРІВ

КАРБЮРАТОРА НА СТЕНДІ МБКВ-ІІ».

 

Мета роботи:

 

1. Вивчення методів і приборів для визначення пропускної можливості жиклерів карбюратора.

2. Одержання практичних навиків при визначенні і оцінці пропускної можливості жиклерів карбюратора за допомогою стенда МБКВ-ІІ.

 

Обладнання та матеріали:

 

1. Стенд МБКВ-ІІ.

2. Паливні і повітряні жиклери карбюраторів різних марок (5 штук).

Теоретичні передумови

Неправильне регулювання карбюратора у процесі експлуатації в основному відбувається за рахунок засмолення жиклерів. Найчастіше засмолюються… Промивають жиклери в ацетоні, бензолі, гасі, спирті. Після промивання… На рис.1. представлена схема приладу для абсолютною заміру пропускної можливості жиклера.

Опис практичної частини і оформлення результатів роботи

 

1. Провести вимірювання витрат 5 наявних жиклерів за допомогою стенда МБКВ-ІІ.

2. Провести вимір витрат жиклера під час встановлення його в напрямку, протилежному нормальному витіканню.

3. Порівняти отримані результати одного і того ж жиклера при двох різних його установках.

 

4. Результати вимірювання занести в таблицю.

 

Номер жиклера Продуктивність, см3/хв.
 
 
 
 
5 (нормальна установка)  
5 (зворотна установка)  

5. Зробити висновки про конструктивні особливості прохідного перерізу жиклерів.

 

Контрольні запитання

 

1. Чим різняться способи визначення пропускної можливості жиклерів з абсолютним і відносним вимірюваннями?

2. З яких основних елементів складається стенд для перевірки пропускної можливості жиклерів з відносним вимірюванням?

3. Який спосіб вимірювання, на ваш погляд, найбільш прийнятний у реальних умовах автотранспортного підприємства?

4. Як проводиться підбір і доведення жиклерів карбюратора до необхідної продуктивності?

5. Перерахуйте основні елементи стенда для перевірки жиклерів з абсолютним вимірюванням.

6. Яких умов слід дотримуватися, щоб огріхи вимірювань пропускної можливості були мінімальними?

7. За рахунок чого на стендах для перевірки пропускної можливості жиклерів карбюратора підтримується тиск водяного стовпчика 1000±2 мм?

 

 

Лабораторна робота № 4

 

ТЕМА: «БЕЗГАРАЖНЕ ЗБЕРІГАННЯ АВТОМОБІЛІВ У ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ. ПУСК ДВИГУНА В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР»

Мета роботи:

 

1. Знайомство із способами зберігання тепла і теплової підготовки автомобіля у холодну пору року.

2. Одержання навиків по проведенню теплової підготовки двигуна до пуску в умовах низьких температур.

 

Обладнання та матеріали:

 

1. Двигун ЗІЛ-130 з передпусковим підігрівачем

2. Пускова рукоятка.

3. Вода для системи охолодження (32-35 л).

 

Теоретичні передумови

Близько 85 % автомобільного парку України зберігається на відкритих майданчиках. При мінусових температурах відбувається замерзання води у рідинній… Таблиця 1 Двигун Необхідна пускова частота обертання…   при + 5° С при - 30° С Карбюраторні двигуни 40-60 70-75 …

Підігрів і розігрів гарячою водою

 

При централізованому підігріві вода із водонагрівального котла або пароводяного теплообмінника подається за допомогою насосів у нижній патрубок системи охолодження двигуна і відводиться через горловину радіатора (можлива подача у зворотному напрямку). Таким чином система охолодження підключається до стаціонарної теплової системи. Температура води, що подається, не повинна перевищувати 90 'С, а тиск - не вище 35 кПа.

Під час розігріву вода подається у верхню горловину
радіатора і при відкритих нижніх зливних краниках частково
проливається система охолодження. Кількість води, що
подається, в залежності від температури навколишнього повітря
може досягти 2-3 обсягів системи охолодження. Недоліком
такого розігріву є розливання води на місцях зберігання
автомобіля.

Підігрів і розігрів парою

Пара є добрим теплоносієм. Існують два варіанти використання пари в якості теплоносія: без повернення конденсату і з поверненням конденсату. При першому варіанті підігріта пара подається в систему охолодження двигуна через патрубок радіатора, віддає тепло, конденсується і через зливні краники виходить у вигляді парової фази і води. Вода виливається на майданчик зберігання автомобіля. Це є один із основних недоліків даного варіанту. Другим недоліком є висока можливість локального перегрівання блоку циліндрів двигуна через високу різницю температур на вході і виході із системи.

 

 

У варіанті з поверненням конденсату з кожного автомобіля збирається вода, яка сконденсувалася в системі охолодження двигуна, і повертається в котельню. Це створює додаткові капітальні витрати при будівництві майданчиків для зберігання автомобілів.

 

Підігрів і розігрів повітрям

При даному методі в якості теплоносія використовують гаряче повітря, яке нагрівається до робочих температур у калориферних установках і подається… Водоповітряний теплообмінник одержує воду з теплоцентралей (місцевих… Повітроводи виготовляють у вигляді бетонних, цегляних, металевих коробів з теплоізоляцією, що встановлюються нижче…

Підігрів і розігрів з використанням електрики

За допомогою електричних нагрівальних елементів можуть удосконалюватися системи охолодження і змащування двигуна, акумуляторні чохли, паливні баки.…    

Індивідуальні підігрівачі

Індивідуальні (пускові) підігрівачі використовуються для запуску двигуна при низьких температурах, коли автомобіль перебуває на відстані від…   Пусковий підігрівач (рис. 4) складається з котла 17, який постійно з'єднується трубками 14 і 18 з системою охолодження…

Холодний пуск двигуна

У випадках холодного пуску двигунів використовують пускові рідини. Основою пускової рідини для дизелів «Холод Д-40» є діетиловий ефір (60-65 %),… Для карбюраторних двигунів використовується пускова рідина «Арктика», в основу… Рідини виготовляють в аерозольних упаковках і подаю у повітряний фільтр при прокручуванні двигуна стартером.

Практична частина

 

1. Провести заходи щодо підготовки двигуна до пуску за

Допомогою передпускового підігрівача.

2. Запустити передпусковий підігрівач і прогріти двигун до режиму готовності до пуску. Закінчити прогрівання двигуна.

3. Пусковою рукояткою забезпечити подачу мастила до корінних і шатунних підшипників колінчастого вала.

4. Запустити двигун.

5. Продовжити прогрівання двигуна до робочьої температури.

 

Контрольні запитиння

 

1. Перерахуйте елементи пускового підігрівача. Покажіть їч на автомобілі.

2. Чим керує ручка 23 пульта керування пусковим підігрівачем?

Назвіть елементи, які працюють при всіх положеннях ручки.

3. Яке призначення спіралі 22, що прозташована у пульті керування підігрівача?

4. Для чого існує спіраль 10 пускового підігрівача?

5. Перерахуйте фактори, які погіршують пуск двигуна в умовах низьких температур.

6. Що таке підігрів? Яка різниця між ним і розігрівом?

 

7. Охарактеризуйте порядок зупинки роботи пускового підігрівача,

8. Дайте класифікацію способів теплової підготовки автомобіля в умовах зберігання на відкритих майданчиках.

 

Лабораторна робота № 5

 

ТЕМА: «ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛЯ ЗІЛ-130»

 

Мета роботи:

1. Знайомство з експлуатаційними факторами, які впливають на технічний стан ходової частини автомобіля.

2. Одержання навиків по обслуговуванню елементів ходової частини автомобіля ЗІЛ-130.

 

Обладнання та матеріали: 1. Макет автомобіля ЗІЛ-1 ЗО ? Ключі гайкові (комплект)

3. Мастильні матеріали.

4. Ганчірки.

5. Миючі рідини.

6. Піддон для промивання елементів ходової частини автомобіля.

7. Противідкатні упори (2 шт.).

8. Плакати ходової частини автомобіля ЗІЛ-130.

 

Теоретичні передумови

Ходова частина автомобіля працює у тяжких умовах. Вона сприймає різні види навантажень, величина і напрямок яких безперервно змінюються. В…    

Практична частина

 

1. Перевірити кріплення всіх деталей передньої (задньої) осей автомобіля, підвіски і при необхідності підтягнути.

2. Перевірити зовнішнім оглядом раму автомобіля. Зробити висновок про її стан.

3. Перевірити шини автомобіля. Зробити висновок про

можливість їх подальшої експлуатації. Довести до норми

тиск повітря у шинах.

4. Перевірити стан дисків коліс автомобіля.

5. Перевірити і відрегулювати кути встановлення керованих

коліс.

6. Замінити змазку у підшипниках маточин коліс і відрегулювати підшипники маточин.

 

Контрольні запитання

 

1. На які експлуатаційні показники автомобіля впливає технічний стан його ходової частини?

2. Перерахуйте роботи при проведенні ТО-2 ходової частини автомобіля ЗІЛ-130.

3. Порядок змащування ресор вантажного автомобіля.

 

4. Порядок розбирання (складання) маточини керованого

Колеса ЗІЛ-130.

5. Як оцінити стан амортизаторів автомобіля при ТО-2?

6. Як виконати регулювання підшипників маточин коліс
автомобіля ЗІЛ-130? Як переконатися в правильності
регулювання?

7. З яких операцій складається обслуговування шин автомобіля

ЗІЛ-1 ЗО? Перерахуйте також і операції контролю.

8. Як перевірити сходження керованих коліс автомобіля ЗІЛ-130?

9. Чому площадковий стенд для перевірки сходження коліс ліпше, ніж лінійка?

10. Чим вимірюється сходження керованих коліс автомобіля ЗІЛ-130?

 

Лабораторна робота № 6

ТЕМА. «ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЛЬМОВИХ МЕХАНІЗМІВ АВТОМОБІЛЯ ЗІЛ-130»

 

Мета роботи:

1. Вивчення переліку робіт з ТО-2 гальмових механізмів автомобіля ЗІЛ-130.

2. Вивчення методів усунення основних поламок гальмових механізмів автомобіля ЗІЛ-130.

3. Одержання практичних навиків при огляді, визначенні та усуненні поламок гальмових механізмів автомобіля ЗІЛ-130.

4.Одержання навиків проведення ТО-2 гальмових механізмів
автомобіля ЗІЛ-130.

Обладнання та матеріали:

1. Макет автомобіля ЗІЛ-130.

2. Ключі гайкові (комплект).

3. Ганчірки.

4. Миючі рідини.

5. Піддон для промивки елементів гальмових механізмів автомобіля ЗІЛ-130.

6. Противідкатні упори (2 шт.),

7. Домкрат.

 

 

8. Плакати гальмової системи автомобіля ЗІЛ-1 ЗО

 

Теоретичні передумови

Одним із основних показників ефективності дії гальмового керування є довжина зупинкового шляху автомобіля. Довжина гальмового шляху автомобіля… Час спрацювання гальм залежить від виду приводу, його стану і регулювань… Таблиця 1 Вид приводу Час спрацювання, сек Механічний 0,25-0,3 …

Практична частина

1. Провести роботи з ТО-2 гальмових механізмів автомобіля ЗІЛ-130?

2. У процесі проведення обслуговування перевірити несправності деталей гальмових механізмів. Зробити висновок про можливе їх використання (встановлення) в майбутньому.

 

Контрольні запитання

 

1. Як перевіряється робота основної гальмової системи автомобіля ЗІЛ-130?

2. Перерахуйте основні несправності гальмових механізмів автомобіля ЗІЛ-130?

3. Які роботи виконуються при ТО-2 гальмових механізмів ЗІЛ-130

4. Як проводиться поточне регулювання гальмового механізму ЗІЛ-130?

5. З чого складається повне-регулювання механізму? Коли воно проводиться?

 

Лабораторна робота № 7

ТЕМА; «ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕХНІЧНОГО ОГЛЯДУ ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСОБІВ НА АТГІ»

 

Мета роботи:

1. Вивчення організації робіт по підготовці автомобілів АТП до
технічного огляду.

2. Вивчення документації, яка регламентує порядок технічного

огляду транспортних засобів на АТП.

3. Одержання практичних навиків при проведенні технічного

огляду автомобіля ЗІЛ-130.

 

Обладнання та матеріали:

1. Автомобіль ЗІЛ-130.

2. Автомобільний комплект інструментів.

3. Противідкатні упори (2 шт.).

4. Підставки під автомобіль.

5. Плакати з механізмів і систем автомобіля ЗІЛ-130.

6. Газоаналізатор 102ФА01М.

7. Барометр.

8. Прилад для вимірювання люфту рульового колеса К 402.

9. Екран для перевірки фар зі світлорозподілом «Європейське асиметричне світло».

10. Прилад для вимірювання сумарного кутового зазору в трансмісії КІ 4850.

Теоретичні передумови

Технічний огляд легкових, вантажних і спеціальних автомобілів, мотоциклів, колісних тракторів, причепів і напівпричепів, які стоять на балансі… Технічний огляд транспортних засобів, які належать підприємствам, проводять… За згодою з місцевими підрозділами Державтоінспекції і військкоматами робітники підприємств розробляють графіки, які…

Практична частина

 

1. Провести технічний огляд автомобіля ЗІЛ-1 ЗО.

2. Заповнити відомості про результати технічною огляду за формою (додаток 1).

3. Зробити висновок про проходження технічного огляду транспортного засобу.

 

Контрольні запитання

1. Якими документами визначається підготовка і порядок проведення технічного огляду транспортних засобів АТП? 2. Термін проведення технічного огляду транспортних засобів, що на балансі… 3. В який термін щорічно подається а Державтоінспекцію за місцем обліку транспортних засобів і до районного (міського)…

Лабораторна робота № 8

% •

ТЕМА: «ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗЧЕПЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ»

Мета роботи:

1. Вивчення переліку робіт з технічного обслуговування (ТО)

зчеплення вантажних автомобілів.

2. Одержання практичних навиків при проведенні ТО зчеплення

автомобіля ЗІЛ-1 ЗО.

Обладнання та матеріали:

1. Автомобіль ЗІЛ-1 ЗО.

2. Автомобільний комплект інструментів.

3. Противідкатні упори (2 шт.).

 

 

4. Плакати зчеплення і його приводу (автомобіль ЗІЛ-130).

5. Лінійка.

 

Теоретичні передумови

Основними причинами порушення нормальної роботи зчеплення є: - зростання вільного ходу педалі зчеплення, - недостатній вільний хід педалі;

Практична частина

Провести технічне обслуговування зчеплення автомобіля ЗІЛ-130

Контрольні запитання

1. Перерахуйте основні причини порушення нормальної роботи зчеплення.

2. З чого складається технічне обслуговування зчеплення автомобіля?

3. Вякій послідовності проводять прокачування гідросистеми приводу зчеплення автомобілів КамАЗ?

4. Назвіть порядок регулювання зчеплення автомобіля ЗІЛ-130.

5. Як перевіряється правильність регулювання зчеплення автомобіля ЗІЛ – 130?

 

 

Лабораторна робота № 9

ТЕМА: «ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ ЗМАЩУВАННЯ ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ»

Мета роботи:

1. Вивчення переліку робіт з технічного обслуговування (ТО) системи змащування вантажного автомобіля.

2. Одержання практичних навиків при проведенні ТО системи змащування автомобіля ЗІЛ-1 ЗО.

Обладнання та матеріали:

1. Автомобіль ЗІЛ-1 ЗО

2. Комплект інструментів.

3. Плакати системи змащування автомобіля ЗІЛ-130.

4. Миюча рідина, піддон.

5. Компресор.

Теоретичні передумови

При проведенні ТО-2 системи змащування виконують такі роботи: - заміна мастила з системі змащування; - очищення і промивання фільтрів, заміна фільтруючих елементів;

– Конец работы –

Используемые теги: Тема, технічне, обслуговування, карбюраторів, к-126, К-880.089

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ТЕМА: ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КАРБЮРАТОРІВ К-126 ТА К-88

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Енергохолодильні системи вагонів та їх технічне обслуговування
Важливе значення з режимних параметрів має температура, але найкращі результати можливо досягнути лише при підтримці потрібної вологості повітря,… Охолодження через випарування повітря нагнітається вентиляторами в простір між… Але при цьому замість холодильної установки вмикаються електропечі. Для вентиляції вантажного приміщення…

Організація технічного обслуговування і ремонту автомобілів та двигунів
Робітники автомобільного транспорту повинні забезпечити повне задоволення потреб народного господарства в перевезенні вантажів та пасажирів. Це… Характерною особливістю автомобільного транспорту на сучасному етапі являється… Велику роль у вирішенні цих завдань грає вдосконалення технології технічного обслуговування і ремонту автомобілів, яке…

На тему: Загальні правила виконання технічних деталей Обслуговування та ремонт обладнання
Державний вищий навчальний заклад... Калуський політехнічний коледж... Методичні рекомендації...

По произведениям Александра Блока «Моя тема - тема о России»
Тема России является центральной в творчестве поэта. Особенно мощно она начинает звучать в его лирике во время переломных событий начала века.… Обращаясь к этому миру, Блок утверждает: “не может сердце жить покоем, недаром… Доспех тяжел, как перед боем. Теперь твой час настал.

КУРСОВИЙ ПРОЕКТ з дисципліни Організація ресторанного господарства на тему: Організація обслуговування споживачів, що проживають у готелях за типом шведського столу Готельно-ресторанна справа
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ... Кафедра готельного і ресторанного бізнесу...

З курсу ОСНОВИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАГОНІВ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ
Механічний факультет... Кафедра Вагони...

Технічне обслуговування транспортних засобів
При цьому найбільша частка за загальними обсягами перевезень до 80% припадає на автомобільний транспорт. Використання АТЗ, так само як і інших будь-яких машин, приводить їх до… Він стає серйозним джерелом небезпеки для дорожнього руху та природного довкілля, що призводить до втрати автомобілем…

ПРОЕКТУВАННЯ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЛЬМ ЛОКОМОТИВІВ Методичні вказівки до курсової роботи З дисципліни “Автоматичні гальма та безпеку рухові потягів”
М І Н І С Т Е Р С Т В О і н ф р а с т р у к т у р и У К Р А Ї Н И... Дніпропетровський національний університет...

Лексическая тема: Из жизни замечательных людей. Учёные-медики. Грамматическая тема: Сложноподчиненное предложение. Типы сложноподчиненных предложений.
Кафедра русского языка... Методические рекомендации... Для практических занятий...

0.032
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам