РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Бакалавр – це освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» (базова вища освіта), що вона отримала до запровадження ступеневої освіти в Україні, здобула неповну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді управлінської діяльності.

Методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики з менеджменту складені відповідно до Галузевих стандартів вищої освіти та Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 р. № 93 та є складовою частиною їх практичної підготовки.

Отримані студентами знання в межах курсу «Основи менеджменту», а також в результаті проходження виробничої практики з менеджменту сприятимуть формуванню висококваліфікованих фахівців.

 

1.1. Завдання і терміни проведення практичної підготовки фахівців освітньо-професійного рівня «бакалавр»

Основними завданнями виробничої практики з менеджменту є вивчення напрямів діяльності підприємств та організацій, які вибрані для проходження практики, його завдань і функцій, закріплення на практиці теоретичних знань, отриманих при вивченні управлінських дисциплін, написання звітів та документів, передбачених кваліфікаційними характеристиками.

Види і терміни проведення практичної підготовки фахівців освітньо-професійного рівня «бакалавр» встановлюються вищим навчальним закладом з урахуванням навчальних планів за обраним професійним спрямуванням і не повинні перевищувати обсяги часу, передбачені вимогами Галузевих стандартів вищої освіти. Залежно від обраного професійного спрямування практичною підготовкою фахівців освітньо-професійного рівня «бакалавр» передбачається проведення виробничої практики з менеджменту протягом двох тижнів після опанування курсу теоретичних дисциплін шостого семестру третього курсу.

.