рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Мета і завдання практики. Основні завдання професійно-педагогічної підготовки

Мета і завдання практики. Основні завдання професійно-педагогічної підготовки - раздел Философия, Мета Професійно-Практичної Підготовки ...

Мета професійно-практичної підготовки

Педагогічна практика призначена для того, щоб забезпечити застосування та закріплення теоретичних знань у практичній діяльності, стимулювати професійно-особистісний розвиток фахівця і підготувати його до професійної діяльності вчителя математики, передбаченої освітньо-кваліфікаційною характеристикою.

Педагогічна практика проводиться на базі загальноосвітніх навчальних закладів, які здатні забезпечити належний організаційно-методичний рівень. Під час практики студенти самостійно готують і проводять уроки з математики і організаційно-виховну класну та позакласну роботу з учнями. За підсумками практики студент подає звіт з аналізом всіх типів педагогічної діяльності. Терміни і тривалість практики встановлює вищий навчальний заклад, керуючись освітнім стандартом (ОПП).

 

Основні завдання професійно-педагогічної підготовки

У відповідності до посад, які може займати випускник вищого навчального закладу, він придатний для виконання певних видів діяльності та типових завдань діяльності. Кожному типовому завданню діяльності відповідає система умінь. Напрям підготовки (спеціальність) «Математика*» галузі знань 0402 «Фізико-математичні науки» відповідно до Переліку – 2006 (Постанова КМУ від 13.12.2006 р. № 1719) і Переліку – 2010 (Постанова КМУ від 27.08.2010 р. № 787) передбачає можливість присвоєння випускнику кваліфікації вчителя за умови виконання відповідного державного освітнього стандарту.

Усі типи діяльності та типові завдання діяльності та уміння, які повинен мати випускник вищого навчального закладу перелічені у «Додатку А» освітньо-кваліфікаційних характеристиках бакалавра та спеціаліста (ОКХ).

 


Мета і завдання практики

Під час практики студент набуває статусу вчителя-стажиста з двох фахових предметів та помічника класного керівника. Завдання практики: Ø закріплення, поглиблення і інтеграція теоретичних знань, засвоєних студентами в процесі вивчення шкільних…

Зміст навчально-педагогічної практики спеціаліста

Підготовчий етап

Оволодіння змістом шкільних курсів означених предметів та методикою їх викладання у старшій школі, відповідно до діючих програм і навчальних планів з даного предмету. Участь у роботі настановчої конференції. Ознайомлення з виставкою науково-методичної літератури. Попереднє вивчення нормативної документації, яка регламентує викладання курсів математики, (інформатики, основ економіки) в старшій школі. Виконання індивідуальних завдань, отриманих від методистів.

Основний етап

Й тиждень

Студенти вивчають розклад уроків свого класу, розклад дзвінків, здійснюють перше знайомство з класом, вивчають особисті справи учнів, плани роботи… Протягом наступних днів першого тижня практики відбувається адаптація студента… Відвідуючи уроки вчителів відповідно до своїх спеціальностей, студент вивчає форми та засоби навчання, які застосовує…

Й – 6-й тижні

Під час практики студенти вважаються рівноправними членами шкільного колективу, в повному обсязі виконують всі функції вчителя, відвідують…

Завершальний етап

Проведення підсумкової конференції мікрогрупи в школі.

Представлення звітної документації керівникам практики від фахових кафедр. Складання диференційованого заліку. Залік складається на протязі 10-ти днів після закінчення практики.

Вимоги до підготовки уроків та критерії оцінювання

Вимоги до підготовки уроків студентами

З системи роботи та підготовки вчителя до проведення уроку за період практики студент повинен опанувати такі матеріали:

Ø підготовка системи уроків з навчальної теми;

Ø підготовка до конкретного уроку;

Ø підготовка позакласного тематичного заходу з предмету.

Підготовка до системи уроків здійснюється на першому тижні проходження практики через знайомство з планами вчителів-предметників, вивчення та підбір необхідної науково-методичної літератури, складання особистих тематичних планів.

План-конспект уроку студент складає на основі тематичного плану, керуючись знаннями особливостей учнів, орієнтуючись на рівень їх розвитку, загальну і предметну підготовку і враховуючи умови проведення занять.

Студент складає розширений план-конспект, який є обов’язковим документом для допуску його до уроку. У систему підготовки до уроку входять такі дії:

Ø вивчення навчальної програми та тематичного плану з метою з’ясування місця і значення конкретного уроку;

Ø встановлення навчальних, розвиваючих та виховних завдань уроку;

Ø вивчення й аналіз матеріалу уроку за шкільним підручником, встановлення змісту і обсягу понять, що вивчаються, опанування методикою доведення тверджень, підготовка системи вправ і задач;

Ø аналіз можливих варіантів викладу матеріалу, поданих в методичних посібниках, підбір додаткової літератури до уроку та наочності, у разі потреби виготовлення її;

Ø конкретизація завдань уроку;

Ø вибір методів і методичних прийомів, засобів навчання, встановлення внутріпредметних та міжпредметних зв’язків, форм організації навчальної діяльності учнів;

Ø з’ясування можливостей кабінету та технічних засобів навчання, перевірка їх працездатності;

Ø врахування індивідуальних здібностей учнів, підготовка різнорівневих систем завдань, з’ясування їх адресації.

Заключним етапом підготовки студента до уроку є перевірка та коректування план-конспекту вчителем або методистом.

Студент допускається до проведення уроку тільки після перевірки та затвердження конспекту уроку методистом або вчителем. Конспект повинен бути пред'явлений не пізніше, ніж за день до проведення уроку.

Критерії оцінювання залікових уроків

Ø підготовка уроку (план-конспект і дидактичні матеріали до нього); Ø проведення уроку; Ø аналіз уроку.

Науково-дослідницька робота студентів під час практики

Школа є творчою лабораторією для студента педагогічного університету і тому за період педагогічної практики треба максимально використати її можливості для проведення експериментальної дослідницької роботи.

Перш за все, студенти повинні зібрати необхідний матеріал для написання курсових та дипломних робіт. Для цього потрібно не лише опрацювати науково-методичну літературу, а й вивчити новітні педагогічні технології, досвід роботи вчителів-предметників безпосередньо на робочому місці. Зібраний матеріал також може бути використаний для доповідей на науково-методичній студентській конференції, оформлений у вигляді статті.

За період практики студент повинен провести апробацію методичних розробок та знахідок, описаних ним в теоретичному плані в курсовій чи дипломній роботі, з метою порівняння ефективності різних методик провести педагогічний експеримент.

Орієнтовний перелік напрямків дослідницьких завдань

2. Прийоми організації навчальної та самостійної діяльності учнів та їх вплив на рівень засвоєння знань. 3. Індивідуальні, групові, колективні форми роботи та їх оптимальне поєднання… 4. Прийоми активізації розумової діяльності учнів.

Перелік звітної документації

2. Два план-конспекти уроків з кожного фахового предмету. 3. Аналіз двох уроків (уроку вчителя і уроку колеги-студента) з кожного… 4. Кількісний і якісний аналіз самостійної або контрольної роботи учнів з кожного фахового предмету.

Складові оцінювання результатів практики за умов КМСОНП

1) рівень теоретичної готовності до виконання програмових завдань практики; 2) якість виконання практичних завдань, передбачених програмою практики; 3) рівень відповідності звітної документації установленим програмою вимогам, захист результатів практики;

Методика оцінювання результатів практики за умов КМСОНП

2. Орієнтовна схема розподілу балів при оцінюванні результатів виробничої практики (за 100-бальною шкалою зі встановленням відповідності…    

Орієнтовна схема розподілу балів

 

3. Рівень теоретичної готовності студентів до виконання завдань практики здійснюється методистом безпосередньо перед початком практики або в перші дні її проведення. Форма контролю теоретичних знань: колоквіум та усна співбесіда. При цьому використовується шкала, подана у таблиці 1.

Коло питань, які виносяться на колоквіум, визначають:

– зміст розділів шкільного курсу математики що вивчаються у відповідних класах у період проходження студентами практики (знання теоретичних фактів, уміння розв’язувати відповідні задачі);

– методика вивчення цих розділів;

– особливості організації навчання математики учнів відповідних вікових категорій (використання диференційованого підходу, проведення індивідуальної роботи, організація самостійної роботи тощо);

– методика проведення позакласної роботи.

4. Якість виконання практичних завдань за програмою практики оцінюється груповим методистом, вчителями математики зі школи безпосередньо в процесі проходження студентом практики (у випадку роботи за індивідуальним графіком – вчителями школи). Загальна оцінка за цей компонент практики формується на основі накопичувального підходу – як сума балів за практичні завдання (таблиця 2).

Таблиця 2

Якість виконання практичних завдань

№ п/п Вид і зміст практичного завдання Макси- мальна к-ть балів Набрані бали Підпис викладача
1. Підготовка до уроку: якість конспекту, продуманість та оптимальний вибір методів, форм і засобів організації навчальної діяльності учнів на кожному з етапів уроку, наявність та доцільність наочності, використання додаткових джерел тощо    
2. Проведення уроків “5” – 1 б. “4” – 0,5 б. “3” – 0 б.    
3. § Індивідуальна робота: робота з відстаючими учнями; робота з обдарованими дітьми; § позакласна робота: проведення гуртків, математичних екскурсій, виготовлення стінгазети та проведення позакласного заходу з предмета з класом (або з кількома класами) тощо    
4. Виготовлення дидактичного матеріалу, таблиць, моделей тощо    
5. Вивчення досвіду роботи вчителя за заданим методистом напрямком    
6. Дослідження в рамках теми курсової (дипломної) роботи з методики: практична перевірка розроблених матеріалів    
  Разом    

 

5. Представлена студентом-практикантом звітна документація оцінюється методистом одноразово. У разі неякісного виконання завдань практики методист має право дати студенту додаткове завдання.

Після перевірки методистом звітної документації проводиться захист практики у мікрогрупах.

Під час перевірки документації та захисту практики оцінюються результати практики, зазначені в таблиці 3.

 

Таблиця 3

 

№ п/п Вид і зміст практичного завдання Макси- мальна к-ть балів Набрані бали Підпис викладача
1. Наявність та якість двох конспектів уроків    
2. Аналізи уроків учителя    
3. Кількісний та якісний аналіз контрольної роботи    
4. Конспект позакласного заходу з предмета    
5. Дидактичні матеріали та унаочнення    
6. Ескіз стінгазети    
7. Вивчення досвіду вчителя    
8. Оформлення документації відповідно до вимог    
9. Захист у вигляді усного звіту з критичним аналізом підсумків особистої практики, виділенням позитивних її сторін тощо    
  Разом    

 

6. Методист має право нараховувати до загальної суми балів бали зі знаком “–” за:

– пропуск без поважної причини робочого дня практики;

– невиконання вимог та завдань методиста;

– непрофесійне поводження у стосунках з учителями та учнями;

– порушення етичних норм поведінки та зовнішнього вигляду.

 

7. Схема розподілу загального бюджету навчального часу за змістовими модулями практики подана в таблиці 4.

Таблиця 4

 

№ п/п Змістові модулі практики Кількість кредитів ECTS Кількість балів за виконання програми практики (за 100-бальною шкалою)
1. Методика навчання математики   100 балів
2. Методика навчання (інформатики, економіки) 2,5 100 балів
3. Педагогіка 2,5 100 балів
  Загальна кількість кредитів ECTS  

 

Підсумковий бал за виконання студентом програми практики має комісійний характер і розраховується як середньозважена оцінка з-поміж балів за окремі змістові модулі за такою формулою:

 

 

де – підсумковий бал;

загальна кількість балів із методики викладання математики,

– загальна кількість балів із додаткової спеціальності (економіки або інформатики),

– загальна кількість балів з педагогіки.

Отримання студентом менше 60 балів (F, FX – за шкалою ECTS, “незадовільно” – за національною шкалою) принаймні за один змістовий модуль унеможливлює позитивне оцінювання результатів виконання ним програми практики в цілому.

 

Практика складається з трьох змістових модулів.

Модуль А. Методика навчання математики.

Мета. Перевірка стану теоретичної та практичної готовності до виконання професійних обов’язків вчителя математики загальноосвітньої школи.

Завдання:

– опанувати системою роботи вчителя математики;

– проведення уроків математики в старших класах;

– аналіз уроків математики;

– індивідуальна робота з учнями;

– позакласна робота;

– виготовлення дидактичних матеріалів, таблиць, тощо;

– вивчення досвіду роботи вчителя;

– вивчення стану кабінету математики;

– робота з науково-методичною літературою;

– дослідження в рамках тем курсової та дипломної робіт.

Критерії оцінювання модуля А наведені вище.

 

Модуль В. Педагогіка.

Завдання: · актуалізація опорних знань студентів з психолого-педагогічних дисциплін; їх узагальнення та систематизація;

Змістові модулі

Модуль 1 (10 б).Аналітично-організаційна складова діяльності студента

Модуль 2 (30 б). Теоретична складова діяльності студента

Модуль 3 (40 б).Практична складова діяльності студента

Модуль 4 (20 б).Дослідницька складова діяльності студента

 

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРАКТИКИ З ПЕДАГОГІКИ СТУДЕНТІВ V КУРСУ

 

№ п/п Складові оцінювання Переведення у 30-бальну шкалу
1. РІВЕНЬ ТЕОРЕТИЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ПРАКТИКИ (30 балів) А – 90-100 – 30 В – 83-89 – 25 С – 75-82 – 20 D – 60-74 – 15
УСЬОГО БАЛІВ – 30
2. ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАВДАНЬ ЗА ПРОГРАМОЮ ПРАКТИКИ (40 балів)   1. Уміння планувати власну діяльність та аналізувати педагогічну діяльність (14 балів) А 11-14 Особистісно-орієнтовану роботу студента сплановано за трьома розділами (виховна, навчальна, методична), які включають індивідуальні, групові та фронтальні форми і види діяльності. План має відповідну форму: дата, вид діяльності, відмітки про виконання. Сплановано роботу на кожен день.
В 8-10 Роботу сплановано за трьома розділами (виховна, навчальна, методична), які включають індивідуальні, групові, фронтальні форми та види діяльності. План має відповідну форму. Не повно сплановано методичну роботу.
С 4-7 Роботу сплановано за трьома розділами. План має відповідну форму. Не повно сплановано навчальну, виховну, індивідуальну роботу.
D 0-3 Роботу сплановано фрагментарно.
  Загальна кількість балів – 14
  2. Проведення виховного заходу і реалізація виховного потенціалу уроку (13 балів) А 11-13 Приміщення підготовлене, дидактичні засоби використано. Підбір методів виховання педагогічно доцільний. Форма проведення відповідає меті, змісту, структурі заходу (уроку) та віку дітей. Реалізовано виховну мету. Рівень активності учнів високий. Зроблено підсумок, ґрунтовні висновки та самоаналіз проведеного заходу.
В 8-10 Приміщення підготовлене. Дидактичні засоби використано не повністю. Підбір методів виховання педагогічно доцільний. Форма проведення відповідає меті, змісту, структурі заходу (уроку) та віку дітей. Зміст не завжди новий. Реалізовано виховну мету. Рівень активності учнів високий. Зроблено підсумок, ґрунтовні висновки, самоаналіз скорочений.
С 4-7 Приміщення підготовлене. Дидактичні засоби використано не повністю. Підбір методів виховання педагогічно доцільний. Форма проведення не завжди відповідає меті, змісту, структурі заходу (уроку) та віку дітей. Зміст не завжди новий. Реалізовано виховну мету. Рівень активності учнів задовільний. Зроблено підсумок, немає ґрунтовних висновків. Самоаналіз скорочений.
D 0-3 Захід проведено із помилками методичного характеру : не реалізовано мету виховання, не використано методи активізації та дисципліни учнів, триєдина мета не досягнута. Самоаналіз відсутній.
  Загальна кількість балів – 13
  3. Уміння вивчення досвіду роботи класного керівника (13 балів) А 11-13 Результативно використано основні дослідницькі методи, проаналізовано документацію, узагальнено результати самоосвітньої діяльності класного керівника. Окреслено перспективи і шляхи професійного зростання
В 8-10 Використано основні дослідницькі методи, результати аналізу діяльності класного керівника представлено недостатньо щодо визначення причин, факторів, засобів виховного впливу на учнів. Сутність досвіду розкрито неповно.
С 4-7 Використання дослідницьких методів здійснено із помилками. Результати аналізу матеріалів є поверховими, неконкретними. Сутність досвіду науково не обґрунтовано. Не вивчено самоосвітню діяльність класного керівника та не визначено шляхи професійного зростання.
D 0-3 Вивчення досвіду зведено до використання 1-2 методів і результати не обґрунтовано.
  Загальна кількість балів – 13
  УСЬОГО БАЛІВ – 40
3. РІВЕНЬ ВІДПОВІДНОСТІ ЗВІТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ВИМОГАМ ПРОГРАМИ (30 балів) 1. Індивідуальний план роботи студента (8 балів) А 7-8 План має відповідні розділи (навчальна, виховна, методична) і форму (дата, вид діяльності, відмітки про виконання). Включає сплановану індивідуальну роботу. Кожного дня є відмітки про виконання.
В 5-6 План має відповідні розділи і форму. Є відмітки про виконання. Не повно сплановано методичну роботу.
С 3-4 План має відповідні розділи і форму. Наявні помилки у формулюванні видів діяльності. Не повно сплановано виховну, навчальну, індивідуальну роботу.
D 0-2 План має відповідні розділи і форму. Роботу сплановано фрагментарно.
Загальна кількість балів – 8
  2. Щоденник психолого-педагогічних спостережень (для студентів, які проходять практику за місцем майбутнього працевлаштування (8 балів) А 7-8 Щоденник має естетичний вигляд, записи вміщують аналіз уроків, заходів, психолого-педагогічні спостереження за учнями. Систематичний самоаналіз діяльності. Зміст записів включає оцінку педагогічних явищ, аналіз причин позитивних та негативних фактів, аргументовані висновки.
В 5-6 Щоденник має естетичний вигляд, але записи не завжди розбірливі. Записи зроблено у скороченому вигляді, Зміст записів не повно розкриває причини позитивних та негативних фактів.
С 3-4 Щоденник не має належного виду. Записи короткі, несуттєві, відсутній самоаналіз діяльності, висновки не аргументовані і не обґрунтовані. Обсяг щоденника обмежений.
D 0-2 Щоденник відсутній.
Загальна кількість балів – 8
  3. Сценарій виховного заходу (три сценарії) (7 балів). А 6-7 Рукопис вміщує: тему, мету (триєдину), вид діяльності, форма проведення, вік дітей (клас), місце проведення, дидактичні засоби, особливості підготовки, структурний розгорнутий план, хід проведення, список літературних джерел (не менше 5-ти), оцінка класного керівника та глибокий самоаналіз заходу.
В 4-5 Разом із рукописами сценаріїв виховних заходів представлено рукописи сценаріїв позакласних заходів з предмету за фахом студента. Невдало сформульовано мету, наявні помилки у плані заходу. Скорочений самоаналіз заходу.
С 2-3 Разом із рукописами сценаріїв виховних заходів представлено рукописи сценаріїв позакласних заходів з предмету за фахом студента. Невдало сформульовано мету, наявні помилки у плані заходу. Скорочений самоаналіз заходу. Не вказано форму проведення заходу, замість структурного плану - тематичний. Відсутні підсумки заходу.
D 0-1 Рукопис не вміщує форми, плану заходу, підсумки. Відсутній самоаналіз заходу.
Загальна кількість балів – 7
  4. Звіт про вивчення досвіду роботи класного керівника (7 балів) А 6-7 Звіт складено за планом-схемою вивчення досвіду. Кваліфіковано визначено та вдало сформульовано основну ідею досвіду. Зміст викладу науковий. Професійні досягнення викладено глибоко та із висвітленням результатів. Висновки ґрунтовні, структуровані.
В 4-5 Звіт складено за планом-схемою вивчення досвіду. Кваліфіковано і вдало визначено основну ідею досвіду. Професійні досягнення класного керівника викладено скорочено, сутність досвіду представлено недостатньо. Висновки обґрунтовані, але неповні.
С 2-3 Звіт складено за планом-схемою вивчення досвіду, але відображено не всі розділи, основну ідею досвіду не визначено. Професійні досягнення класного керівника викладено без відомостей про результати та досягнення. Сутність досвіду представлено не науково. Висновки поверхові.
D 0-1 Звіт складено не за планом-схемою вивчення досвіду, фрагментарно, без суттєвих висновків.
Загальна кількість балів – 7
УСЬОГО БАЛІВ – 30
БАЛІВ РАЗОМ - 100

 

 

Модуль С. Методика навчання інформатики. (гр. М-51, М-53)

Мета. Перевірка стану теоретичної та практичної готовності до виконання професійних обов’язків вчителя інформатики загальноосвітньої школи.

Завдання:

– опанувати системою роботи вчителя інформатики;

– проведення уроків інформатики в старших класах;

– аналіз уроків інформатики;

– індивідуальна робота з учнями;

– позакласна робота;

– виготовлення дидактичних матеріалів, таблиць, тощо;

– вивчення досвіду роботи вчителя;

– вивчення стану кабінету інформатики;

– робота з науково-методичною літературою;

– дослідження в рамках тем курсової та дипломної робіт.

 

Рівень теоретичної готовності студентів до виконання завдань практики здійснюється методистом безпосередньо перед початком практики або в перші дні її проведення. Форма контролю теоретичних знань: колоквіум та усна співбесіда. При цьому використовується шкала, подана у таблиці 1.

Коло питань, які виносяться на колоквіум, визначають:

– зміст розділів шкільного курсу інформатики, що вивчаються у відповідних класах у період проходження студентами практики (знання теоретичних фактів, уміння розв’язувати відповідні задачі);

– методика вивчення цих розділів;

– особливості організації навчання інформатики учнів старших класів (використання диференційованого підходу, проведення індивідуальної роботи, організація самостійної роботи тощо);

– методика проведення позакласної роботи.

Якість виконання практичних завдань за програмою практики оцінюється груповим методистом, вчителями інформатики безпосередньо в процесі проходження студентом практики (у випадку роботи за індивідуальним графіком – вчителями школи). Загальна оцінка за цей компонент практики формується на основі накопичувального підходу – як сума балів за практичні завдання (таблиця 2).

Таблиця 2

Якість виконання практичних завдань

№ п/п Вид і зміст практичного завдання Макси- мальна к-ть балів Набрані бали Підпис викладача
1. Підготовка до уроку: якість конспекту, продуманість та оптимальний вибір методів, форм і засобів організації навчальної діяльності учнів на кожному з етапів уроку, наявність та доцільність наочності, використання додаткових джерел тощо    
2. Проведення уроків “5” – 1 б. “4” – 0,5 б. “3” – 0 б.    
3. § Індивідуальна робота: робота з відстаючими учнями; робота з обдарованими дітьми; § позакласна робота: проведення гуртків, виготовлення стінгазети та проведення позакласного заходу з інформатики з класом (або з кількома класами) тощо    
4. Виготовлення дидактичного матеріалу, таблиць, схем, презентацій тощо    
5. Вивчення досвіду роботи вчителя за заданим методистом напрямком    
6. Дослідження в рамках теми курсової (дипломної) роботи з методики: практична перевірка розроблених матеріалів    
  Разом    

Представлена студентом-практикантом звітна документація оцінюється методистом. У разі неякісного виконання завдань практики методист має право дати студенту додаткове завдання.

Після перевірки методистом звітної документації проводиться захист практики. Під час перевірки документації та захисту практики оцінюються результати практики, зазначені в таблиці 3.

 

Таблиця 3

 

№ п/п Вид і зміст практичного завдання Макси- мальна к-ть балів Набрані бали Підпис викладача
1. Наявність та якість двох конспектів уроків    
2. Аналізи уроків учителя    
3. Кількісний та якісний аналіз контрольної роботи    
4. Конспект позакласного заходу з предмета    
5. Дидактичні матеріали та унаочнення    
6. Ескіз стінгазети    
7. Вивчення досвіду вчителя    
8. Оформлення документації відповідно до вимог    
9. Захист у вигляді усного звіту з критичним аналізом підсумків особистої практики, виділенням позитивних її сторін тощо    
  Разом    

 

Методист має право нараховувати до загальної суми балів бали зі знаком

“–” за:

– пропуск без поважної причини робочого дня практики;

– невиконання вимог та завдань методиста;

– непрофесійне поводження у стосунках з учителями та учнями;

– порушення етичних норм поведінки та зовнішнього вигляду.

 
 

 


Модуль С. Методика навчання економіки. (гр. М-52)

Мета: реалізація теоретичних економічних знань, здобутих у процесі вивчення економічних дисциплін у професійній діяльності вчителя ЗОШ.

Завдання:

– удосконалити і закріпити теоретичні знання з методики викладання економіки;

– оволодіти методами, прийомами і технікою проведення уроків різних типів традиційної та нетрадиційної структури.

– удосконалити вміння студентів складати конспект уроку, виготовляти дидактичні матеріали;

– навчитися проводити методичний, педагогічний та психологічний аналіз уроків та виховних заходів;

– розвивати інтерес до творчої педагогічної роботи, навички самостійної діяльності.

Критерії оцінювання

Рівень теоретичної готовності студентів до виконання завдань практики здійснюється методистом мікрогрупи фахової дисципліни безпосередньо перед… Коло питань, які виносяться на колоквіум, визначають: – зміст розділів шкільного курсу економіки, що вивчаються у відповідних класах у період проходження студентами…

– Конец работы –

Используемые теги: мета, завдання, практики, Основні, завдання, професійно-педагогічної, підготовки0.105

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Мета і завдання практики. Основні завдання професійно-педагогічної підготовки

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

ПРЕДМЕТ, ОБ’ЄКТ І ЗАВДАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ. Предмет економічного аналізу та його роль в умовах ринкової економіки. Основні поняття, об’єкт і завдання економічного аналізу
ПРЕДМЕТ ОБ ЄКТ І ЗАВДАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ... Предмет економічного аналізу та його роль в умовах ринкової економіки... Основні поняття об єкт і завдання економічного аналізу...

Отчет по методической практике по географии Руководитель практики
Ленинградский государственный университет имени А С Пушкина... Кафедра географии и естествознания...

Завдання для самостійної праці під час підготовки до заняття
Перелік основних термінів параметрів характеристик які повинен засвоїти студент при підготовці до заняття Печінкова недостатність... Теоретичні питання до заняття... Питання для повторення...

Тема 1: Вступ до дисципліни Проектування цифрової обробки сигналів та зображень. Основні поняття та визначення 1. Області застосування та основні задачі цифрової обробки сигналів
Тема Вступ до дисципліни Проектування цифрової обробки сигналів та зображень Основні поняття та...

РАБОЧАЯ ПРОГРАММА ПРОИЗВОДСТВЕННОЙ ПРАКТИКИ «Стажировка» (квалификационная практика) Специальность 060108 «Фармация»
РАБОЧАЯ ПРОГРАММА... ПРОИЗВОДСТВЕННОЙ ПРАКТИКИ Стажировка квалификационная практика...

Мета і завдання дисципліни, її місце у навчальному процесі
Вивчення дисципліни Фізика для спеціальності Обладнання харчових та... Мета і завдання дисципліни її місце у навчальному процесі Дисципліна...

ПРОГРАМА ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ «Навчальна практика в школі»
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... Нститут психолого педагогічної освіти та мистецтв...

ТЕМА 1. КОНТРОЛІНГ: СУТНІСТЬ, ФУНКЦІЇ, ВИДИ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
ТЕМА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В СИСТЕМІ КОНТРОЛІНГУ Управлінський облік як вихідний елемент системи... ТЕМА СИСТЕМА ПЛАНУВАННЯ ТА БЮДЖЕТУВАННЯ НА... ТЕМА ЕКСПЕРТНА ДІАГНОСТИКА ФІНАНСОВО ГОСПОДАРСЬКОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА...

Підсумкове контрольне завдання з курсу Фізична географія материків і океанів Перерахуйте основні типи берегів Австралії, вказавши їх приблизне місцезнаходження
Кафедра фізичної географії та картографії... Підсумкове контрольне завдання з курсу Фізична географія материків і... Дата група студент...

0.032
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам