рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ

ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ - раздел Философия, ОСНОВИ АВТОМАТИКИ 7.1 Вивчити Опис Лабораторної Роботи І Рекомендовану Літературу. Продумати Св...

7.1 Вивчити опис лабораторної роботи і рекомендовану літературу. Продумати свої дії за комп'ютером.

7.2 Запустити програму лабораторного практикуму і вибрати лабораторну роботу «Індуктивні вимірювальні перетворювачі. Вимірювання переміщень» в групі робіт «Вимірювання неелектричних величин». На робочому столі комп'ютера автоматично з'явиться модель лабораторного стенду з моделями засобів вимірювальної техніки і допоміжних пристроїв (рисунок 4.1) і вікно створеного в середовищі МsExcel лабораторного журналу, який служить для формування звіту за наслідками виконання лабораторної роботи.

7.2 Ознайомтеся з розташування моделей на робочому столі. Умикніть моделі засобів вимірювальної техніки і випробуйте їх органи управління.

7.3 Поставте мікрометричний гвинт на нульову відмітку

7.4 Завдання 1 – Визначення функції перетворення ƒхх(х) комплекту, що складається з індуктивного плунжерного датчика і мостового ланцюга, при холостому ході (Rн=)

7.4.1 Умикніть генератор сигналів і встановите значення живлячої напруги U=10 В і його частоти f=100 Гц.

7.4.2 Перемикач навантаження лабораторного макету необхідно встановити в стан «БЕЗ НАВАНТАЖЕННЯ».

7.4.3 Умикнути мілівольтметр і встановите потрібну межу вимірювань (наприклад, 100 mV).

7.4.4 При знятті функції перетворення проводити переміщення Х мікрометричним гвинтом в діапазоні 15 мм з кроком 1 мм від положення, в якому міст збалансований. Кожного разу проводьте звіт значень напруги на виході лабораторного макету і записуйте його у відповідний елемент таблиці з вкладкою «Вимірювання 1».

7.5 Завдання 2 – Визначення функції перетворення ¦і(х) комплекту, що складається з індуктивного датчика і мостового ланцюга, при кінцевому значенні опору навантаження

7.5.1 Перемикач навантаження лабораторного макету встановите в стан «300 Ом».

7.5.2 Повторити пункти 7.4.3, 7.4.4. Формування таблиці здійснити на наступному листі «Вимірювання 2»

7.5.3 За досвідченими даними побудуйте графіки функції перетворення і розрахуйте чутливість досліджуваного комплекту (для двох сусідніх значень переміщень).

Для побудови графіка необхідно на сторінці «Вимірювання 1» виділити введені значення Х і Uвих і вибрати вкладку на панелі інструментів «Вставка», далі «Діаграма».

У вікні майстра діаграм вибрати тип діаграми «точкова», вид діаграми «Точкова діаграма із значеннями сполученими згладжуючими лініями», натисніть кнопку «Далі». Натисніть на вкладку «Ряд». У рядку «Ім'я» написати «Без навантаження».

Оскільки на одній діаграмі ми будуємо два графіки, необхідно додати другий ряд. Для цього натисніть «Додати» з'явиться Ряд 2. У рядку «Ім'я» напишіть RH=300 Ом.

Встановите курсор в на рядок «Значення Х», потім на станиці «Вимірювання 2» виділите значення переміщення Х.

Встановите курсор в на рядок «Значення Y», потім на станиці «Вимірювання 2» виділите значення напруги Uвих. Натисніть кнопку «Далі».

У рядку «Назву діаграми» напишіть «Графік залежності показань приладу від переміщення плунжера». У рядку «Ось Х» напишіть «Х, мм», а в рядку «Ось Y» напишіть «Uвих, В». Натиснути «Далі» вибрати розміщення діаграми на «окремому» листі, «Готово».

7.5.4 Проаналізувати отримані функції, розрахувати чутливість S і зробити висновки. Визначити чутливість датчика в межах прямолінійної ділянки характеристики за формулами:

- чутливість,

де Δl – зміна токів приладу, В;

Δδ – прирощення вимірювальної величини, мм.

 

7.5.5 Зберегти результати. Звіт з лабораторного заняття зберегти на Робочому столі під прізвищем студентів, що виконують роботу і роздрукувати. Закрити додаток і вимкнути комп'ютер.

 

 

ФОРМА ЗВІТУ

1 МЕТА ЗАНЯТТЯ

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

2 ЗАСТОСОВАНІ ПРИЛАДИ І УСТАТКУВАННЯ

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

3 ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ

3.1 Зовнішній вигляд моделі лабораторного стенду.

 

 

3.2 Таблиці результатів вимірювань.

(роздруковуються на комп’ютері з програми)

 

3.3 Графіки залежності показів приладу від переміщення плунжера при двох значеннях опору.

(роздруковуються на комп’ютері з програми)

 

3.4 Результати обчислень чутливості при двох значеннях опору

 

 

Висновок:___________________________________________________________ ____________________________________________________________________

 

Завдання лабораторного заняття виконане ____________________20___ року

______________ ______________

(Підпис студента) (Дата виконання)

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ОСНОВИ АВТОМАТИКИ

ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ... КОЛЕДЖ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

МЕТА ЗАНЯТТЯ
1.1 Вивчити конструкцію та принцип дії датчика рівня пального. 1.2 Здійснити налагодження датчика рівня пального. 1.3 Здійснити перевірку працездатності датчика рівня пального.

ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ
6.1 Встановити датчик на відмітку «0» та умикнути у ланцюг. При цьому покажчик амперметра та вольтметра займуть якесь положення по шкалі приладів, а на покажчику пального повинна світитись червона

МЕТА ЗАНЯТТЯ
1.1 Вивчити конструкцію та принцип дії датчика Холла. 1.2 Застосування датчика Холла для використання у автомобілі. 1.3 Перевірка працездатності датчика Холла.  

ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ
6.1 Перевірка датчика Холла за допомогою світлодіода Підключіть світлодіод до роз’єму датчика-розподільника запалювання замість джгута проводів системи запалювання і прове

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги