рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Перелік форм контролю

Перелік форм контролю - раздел Философия, Всесвітньої історії та методики викладання історії   Відповідно До Освітньо-Професійної Програми Підготовки Студен...

 

Відповідно до освітньо-професійної програми підготовки студентів за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Спеціалізація “Суспільствознавство.”” та “Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Спеціалізація “Правознавство.”” формою підсумкового контролю є екзамен. .

Оцінювання навчальних досягнень студента здійснюється у формі поточного, модульного, проміжного та підсумкового контролю. Як підсумок, в результаті поточного, модульного і проміжного контролю студент отримує певну кількість балів. Бали поточного контролю набираються за особливим механізмом.

Поточний контроль спрямований на перевірку систематичності роботи студентів, рівня засвоєння матеріалу упродовж викладання курсу. Він здійснюється під час проведення аудиторних занять.

Упродовж аудиторних занять студент отримує певну кількість оцінок за звичайною чотирьохбальною шкалою — «5», «4», «3», «2», а також доповнень, які є видом оцінки (в залежності від характеру і якості відповіді). Наприкінці семестру, відповідно до цих поточних оцінок і доповнень, студент отримує поточну атестацію за національною шкалою («відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно», «не атестовано»). Для позитивної атестації студент повинен отримати позитивні оцінки і доповнення не менш ніж на половині семестрових семінарських занять, а також не мати невідпрацьованих пропусків і двійок. На поточну атестацію студента впливає також і відвідування ним лекційних занять. Оцінка поточної атестації виводиться як середній показник успішності студента, а потім переводиться в бали за відповідною шкалою.

 

Оцінка за національною шкалою Бали
незадовільно або не атестовано - 12 балів *
задовільно 12 балів
добре 18 балів
відмінно 24 бали

 

*Робота на семінарському занятті є найголовнішим видом семестрової роботи, тому негативна атестація практично не дозволяє студенту бути допущеним до складання екзамену (набрати за семестр 20 балів)

Бали, які набрані в результаті поточної атестації, пропорційно розподіляються між модулями (залежно від навчально-інформаційного обсягу).

Модульний контроль здійснюється як підсумок роботи студента упродовж вивчення окремого модуля за результатами теоретичного та практичного матеріалу, передбаченого ним.

Модульний контроль може бути проведений під час лекцій, семінарських занять або в поза аудиторний час. До модульного контролю допускаються студенти, які виконали всі види робіт, що є складовими модуля.

З курсу “Новітня історія країн Європи і Америки” передбачено чотири модульні контрольні роботи. Максимальна кількість балів за кожну з них — 4. У свою чергу модульні контрольні роботи є видом семестрової діяльності студента і оцінюються також за традиційною чотирьохбальною схемою.

 

Оцінка за національною шкалою Бали
незадовільно 0 балів
задовільно 2 бали
добре 3 бали
відмінно 4 бали

 

Таким чином, після виконання модульної контрольної роботи студент одночасно отримує і рейтингові бали і оцінку, яка йде йому для поточної атестації.

 

Проміжний контроль передбачає перевірку самостійної роботи (комплексів завдань, які студенти виконують упродовж семестру). Частково самостійна робота перевіряється модульним контролем, а в основному викладач перевіряє зошити , у яких студенти виконують самостійні завдання. За самостійну роботу упродовж семестру студент максимально отримує 10 балів, які пропорційно розподіляються між модулями (залежно від навчально-інформаційного обсягу). Проміжний контроль передбачає також і перевірку індивідуальних навчально-дослідних завдань. Максимальна кількість балів за цей вид роботи — 10 (вони додаються до балів останнього модуля). Перевірка ІНДЗ здійснюється в кінці семестру, після закінчення усіх семінарських занять.

Підсумковий контроль

Підсумкова (загальна) оцінка з навчальної дисципліни є сумою рейтингових оцінок (балів), одержаних за окремі оцінювані форми навчальної діяльності: семінарські заняття, модульні контрольні роботи, самостійну роботу та ІНДЗ, а також за екзамен, що складається у кінці курсу. У підсумку за поточну атестацію і модульні контрольні роботи студент максимально отримує 40 балів (24 бали — поточна атестація, 16 балів — за 4 модульні контрольні роботи). За самостійну роботу студент максимально отримує 10 балів, за ІНДЗ — 10 балів. Таким чином, за всі види роботи в семестрі студент максимально отримує 60 балів. Це дає йому право автоматично отримати підсумкову оцінку (за національною шкалою) за курс — задовільно.

Для того, щоб отримати вищу оцінку (якщо набрано 60 балів) студент обов’язково складає екзамен, за який максимально може отримати 40 балів. Оцінка на екзамені виставляється за традиційною національною шкалою (відмінно, добре, задовільно, незадовільно). До екзамену допускаються студенти, що набрали упродовж семестру не менше 20 балів (третина від максимальної кількості). Бали на екзамені розподіляються за такою шкалою:

 

Оцінка за національною шкалою Кількість отриманих балів
незадовільно 0 балів
задовільно 8-14 балів
добре 15-29 балів
відмінно 30-40 балів

 

Якщо студент, який набрав за семестр 60 балів не склав екзамен, у нього залишається рейтингова оцінка «задовільно».

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Всесвітньої історії та методики викладання історії

Полтавський державний педагогічний університет імені В Г Короленка... Історичний факультет Кафедра всесвітньої історії та методики викладання історії...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Перелік форм контролю

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Групи: ІС-41; ІП-42; ІП-43; ІП-44; ІП-45
  №/№ Назва змістових модулів та тем дисципліни Аудиторна робота Позааудиторна робота  

Теми для індивідуально-дослідного завдання з новітньої історії країн Європи та Америки
І. Реферати 1. Соціально-політичний розвиток Великобританії у роки Першої світової війни. 2. Соціально-політичний розвиток Франції у роки Першої світової війни. 3.

З новітньої історії країн Європи та Америки
І період (початок ХХ століття — 1939 рік)     1. Періодизація Новітньої історії країн Європи і Америки (І частина). Проблема початку Новітнього

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги