ОПИС КОНСТРУКЦІЇ І ПРИНЦИП РОБОТИ

Агрегат насосний В2-ФЦ2-Л/38 (мал. 2) представляє собою станину 1, слугуючу одночасним корпусом, до якого за допомогою фланця 2 кріпиться равлик 3. У корпус вмонтований підшипниковий вузол, на валу 4 яке закріплено робоче колесо 5. Обертання робочого колеса здійснюється за допомогою клиноременної передачі 6 від електродвигуна 7, розташованого над корпусом. Мастило підшипників здійснюється в масляній ванні. Натягнення клиноременної передачі здійснюється шляхом пересування плити з електродвигуном вгору і фіксації їх за допомогою гайок і контргайок.

Агрегат є частиною технологічного ланцюга устаткування по збору, транспортуванню і обезводненню пера і працює в строгій узгодженості з цим устаткуванням.

Він встановлюється в приямке, обладнаному приймальним бункером, що сполучається з гідрожолобом для збору пера, розташованим в підлозі цеху.

До приймального бункера агрегат під'єднується фланець всмоктуючого патрубка. Нагнітальний патрубок агрегату під'єднується фланцем до трубопроводу, що йде на сепаратора В2-ФЦ2-Л/37.

Включення агрегату проводиться з пульта управління лінії після початку роботи машин для видалення опіріння і подачі технологічної води в ці машини і надходження її в гідрожолоб. Одночасно з агрегатом включається сепаратор В2-ФЦ2-Л/37.

 

 

 

Після початку роботи обладнання по видаленню пір’я з технологічною водою потрапляє в гідрожолоб, а потім в приймальний бункер агрегату.

Агрегат рівномірно подає перо з водою по трубопроводу на працюючий сепаратора. Скупчення в приймальному бункері (вище всмоктуючого патрубка) води з пером, що транспортується, не допускається, оскільки при цьому не відбувається розшарування пероводяной пульпи. Спочатку агрегат викачує воду, а потім перо, розташоване у верхньому шарі води із-за меншої питомої ваги; перо, потрапляючи в робочий орган агрегату без води, забиває робоче колесо. При цьому різко зростає споживана потужність.

Кількість транспортуючої води в системі "гідрожолоб-бункер-агрегату-сепаратор" регулюється досвідченою шляхом за допомогою вентиля на трубопроводі рециркуляції використаної води, що подається з-під сепаратора в початок гідрожолоба при транспортуванні пера.