рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Закономірність розходження темпів виконання функцій елементами логістичної системи.

Закономірність розходження темпів виконання функцій елементами логістичної системи. - раздел Философия, Предмет, метод і задачі дисципліни „Основи теорії систем і системний аналіз” Більшість Логістичних Систем Розвиваються І Змінюються В Часі Але При Цьому Ї...

Більшість логістичних систем розвиваються і змінюються в часі але при цьому їх елементи мають свій темп виконання функцій. В таких системах одним із видів системоутворюючих відносин є узгодженість темпів виконання функцій елементами.

Без узгодження система може втратити цілісність , здатність виконання своїх функцій елементами.

Закономірність «системного розходження», чи диференціація , існує в усіх функціональних областях логістики. Чим вище рівень організаційних форм, тим з більшою чіткістю вона знаходиться. Розходження і диференціація через допоміжні зв’язки визиває стрімкість , з іншої сторони , до все більшої стійкості форм, а з іншої - до наступного розходження через накопичувані суперечності. Чим більше початкова відмінність системи, тим швидше повинно проходити подальше розходження, а звідси виходить, і розвиток суперечок, призводячи до розриву зв’язків.

Всяке системне розходження потребує організації спеціально підібраних допоміжних зв’язків. Наприклад, керівник служби логістики підприємства підбирає сот рудників так, щоб вони доповнювали один одного в інтересах зростання якості обслуговування споживачів Якщо необхідно, то проходить вивчення кожного з них, спеціально організується необхідне розходження в сторону допоміжних зв’язків.

8. 20% закономірність.

За статистикою 20% підприємств створюють 80% всієї продукції в світі в той час як 80% середніх і дрібних підприємств створюють 20% продукції. Так, 20% найбільш активна частина вчених створює 80% наукової продукції, а інша менш активна, 80% частина створює 20% продукції.

Ця 20% закономірність розповсюджується на бджільництво і навіть на мурашник, де також існує 20% активна частина мурах, що створює 80% продукції. Якщо при цьому умовно вибрати найбільш активну 20 % частину і пересилити окремо, то з них знову утвориться нова більш активна (20%) і менш активна (80%) частини.

9. Закон системності.

Закон системності стверджує, що любий об’єкт є об’єкт-система і любий об’єкт-система належить до хоч би однієї системи об’єктів одного і того ж роду. В логістичних об’єктах можна виділити наступні системні атрибути:

¨ первинні нероздільні на одному рівні дослідження елементи системи;

¨ зв’язки між елементами, що пов’язують їх в одне ціле, це відношення цілісності;

¨ закони, композиції відношень, що представляють аксіоми зв’язку, порядку безперервності, паралельності.

10. Закономірність переходу з макрорівня на мікрорівень в логістичних системах..

Ця закономірність є однією з важливих в тенденції розвитку сучасних логістичних систем. В логістичних системах головні підсистеми безперервно розвиваються в межах макрорівня, і вони увесь час стають більш досконалими. Але настає момент, коли їх подальший розвиток на макрорівні е неможливим. Тоді логістична система, зберігаючи свою функцію, здійснює принципову перебудову і її складові частини починають функціонувати на мікрорівні.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Предмет, метод і задачі дисципліни „Основи теорії систем і системний аналіз”

Предмет метод і задачі курсу... uuml Предмет метод і задачі дисципліни Основи теорії систем і системний аналіз...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Закономірність розходження темпів виконання функцій елементами логістичної системи.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Закономірність нерівномірного розвитку складових частин логістичної системи.
Чим складніше логістична система, тим більше нерівномірно розвиваються її складові частини. Взагалі складові частини системи розвиваються обов’язково нерівномірно. Закономірність нерівномірності ро

Закономірність повноти частин логістичної системи.
Для підтримки ефективного функціонування систем необхідно присутність основних частин системи і їх хоч би мінімальна здатність працювати. Ця закономірність стверджує, що логістична система

Таблиця 3.1. Різновиди систем за структурою
Система Характеристика Зображення Лінійна Кожна позиція зведена з двома сусідами, інформація передається з о

Структурний аспект системи.
2. Проблема організації системи. 3. Структурний функціоналізм як наукова теорія. 4. Застосування структурно – функціонального підходу в управлінні.

КЛАСИФІКАЦІЯ СИСТЕМ
Ознаки класифікації систем Класи і підкласи систем Характеристика Природа елементів Реальні (фізичні)

Огляд класифікації систем.
2. Проблема побудови класифікації систем. 3. Класифікація логістичних систем. 4. Організаційні системи управління та їх роль в суспільстві. 5. Спе

Інформаційні аспекти вивчення системи.
4. Інформаційні системи в управлінні. 5. Інформаційні системи на транспорті. 6. Ентропія та її змінювання в складних системах. 7. Роль інформації

Класифікація моделей системи
Підстава класифікації Модель Вигляд Характеристика

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги