рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Закономірність повноти частин логістичної системи.

Закономірність повноти частин логістичної системи. - раздел Философия, Предмет, метод і задачі дисципліни „Основи теорії систем і системний аналіз” Для Підтримки Ефективного Функціонування Систем Необхідно Присутність Основни...

Для підтримки ефективного функціонування систем необхідно присутність основних частин системи і їх хоч би мінімальна здатність працювати.

Ця закономірність стверджує, що логістична система функціонує тільки в тому разі, якщо всі її частини функціонують. Хоч би одна частина не функціонує, а останні частини функціонують, то система, не функціонує. Відомо, що бути керуючою системою значить міняти свої властивості по командам суб’єктів управління.

14. Закон функціонування ієрархії систем розкриває, "як" повинно бути організовано управління, щоб реалізувати функціональне призначення системи в залежності від властивостей даного середовища його функціонування.

Закон стверджує, що для кожного структурного елементу системи механізм відображення реального світу обов’язково утримує в собі два рівні реакції: образ поведінки і акт поведінки. При цьому образ, план функціонування кожної підсистеми є результатом поведінки найближчого верхнього рівня.

Розглянемо структуру управління складним логістичним об’єктом, утримуючим в собі більш чим один перехід з числом буферів – накопичувачів. Задача управління схемою складів зводиться до виявлення засобів так званого каскадного управління. Відомо два принципи організації перехідних процесів в каскадному сполученні: поступове управління і паралельне управління.

При поступовому управлінні кожен послідуючий рівень починає процес тільки після попереднього, тобто послідовно, один за одним. Для ринкової системи економіки більш характерно паралельне управління як спосіб швидкої реакції на зміну потреб споживачів, коли всі підрозділи підприємства починають одночасно відпрацьовувати нові умови середовища. Для управління логістичними процесами використовують послідовну перестройку, так як перехідні режими в часі функціонування логістичної системи займають порівняно невелику долю часу. Паралельне управління може існувати тоді, коли в системі існує великий запас ресурсів, це вимагається для реалізації послідовного управління.

Основні поняття системи

 

За походженням система – ( греч. systema - « складена з частин», « сполучена».

Система, трактують філософи – як сукупність елементів, що знаходяться у відносинах і зв'язках між собою і створюючи певну цілісність, (створюючи щось ціле, що володіє властивістю єдності)

Система– є організована множина.

S = (ОРГ. м)

Система – є безліч речей, властивостей і відносин.

S = ( m , n , r ).

Система– є безліч елементів, які створюють структуру і забезпечують певну поведінку в умовах навколишнього середовища.

S = ( E, ST, BE, E )

 

елементи структура поведінка середовище

Для організації систем зручно у визначенні системи, враховувати цілі і плани, ресурси, перешкоди, контроль управління, ефект.

S = ( PL, RO, RI, PR, DT, SV, RD, EF)

                               
               


Плани Зовнішні Внутрішні Процес Перешкоди Контроль Управління Ефект

ресурси ресурси

 
 

 


 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Предмет, метод і задачі дисципліни „Основи теорії систем і системний аналіз”

Предмет метод і задачі курсу... uuml Предмет метод і задачі дисципліни Основи теорії систем і системний аналіз...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Закономірність повноти частин логістичної системи.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Закономірність розходження темпів виконання функцій елементами логістичної системи.
Більшість логістичних систем розвиваються і змінюються в часі але при цьому їх елементи мають свій темп виконання функцій. В таких системах одним із видів системоутворюючих відносин є узгодженість

Закономірність нерівномірного розвитку складових частин логістичної системи.
Чим складніше логістична система, тим більше нерівномірно розвиваються її складові частини. Взагалі складові частини системи розвиваються обов’язково нерівномірно. Закономірність нерівномірності ро

Таблиця 3.1. Різновиди систем за структурою
Система Характеристика Зображення Лінійна Кожна позиція зведена з двома сусідами, інформація передається з о

Структурний аспект системи.
2. Проблема організації системи. 3. Структурний функціоналізм як наукова теорія. 4. Застосування структурно – функціонального підходу в управлінні.

КЛАСИФІКАЦІЯ СИСТЕМ
Ознаки класифікації систем Класи і підкласи систем Характеристика Природа елементів Реальні (фізичні)

Огляд класифікації систем.
2. Проблема побудови класифікації систем. 3. Класифікація логістичних систем. 4. Організаційні системи управління та їх роль в суспільстві. 5. Спе

Інформаційні аспекти вивчення системи.
4. Інформаційні системи в управлінні. 5. Інформаційні системи на транспорті. 6. Ентропія та її змінювання в складних системах. 7. Роль інформації

Класифікація моделей системи
Підстава класифікації Модель Вигляд Характеристика

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги