рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Проголошення незалежності України

Проголошення незалежності України - раздел Философия, ВИХОВНА РОБОТА: МЕТОДОЛОГІЯ Виходячи Із Смертельної Небезпеки, Яка Нависла Була Над Україною В Зв'язку З ...

Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом 00Н та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто ПРОГОЛОШУЄ:

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ та створення самостійної української держави — УКРАЇНИ.

Територія України є неподільною і недоторканою.

Віднині на території України мають чинність виключно Конституція і закони України.

Цей акт набирає чинність з моменту його схвалення.

Верховна Рада України 24 серпня 1991 року.

Стенд “Світова велич Кобзаря”

Під портретом Т Г Шевченка напис — Тарас Григорович Шевченко (1814-1861).

Тарас Григорович Шевченко — видатний український художник, письменник та громадський діяч.

У своїх творах він, неначе в чистому дзеркалі, дав образ страшної дійсності і славного минулого українського народу, щоб ми на цей образ дивились і розуміли своє становище у світі і в житті, щоб ми тужили за минулим добром, боролись з сучасним лихом та добивались кращого майбутнього. Основою того кращого майбутнього вважав він суспільну вільність і державну незалежність. Він у ясних і простих словах подав нам високоморальну науку і вказівки, був політичним ідеологом і став народним провідником, аж до нинішньої хвилини. В кожному важливому моменті, в кожній тривозі та скруті свідомий українець повертається до творів Т.Г.Шевченка, шукаючи і знаходячи в них пораду й розвагу.

Своїм життям, своєю наскрізь українською вдачею Т.Г.Шевченко дав нам приклад доброго, ідейного українського патріота, нескореного борця за волю, апостола правди, миру та братання.

стенд під одною з назв: “Край, мій рідний Край”, “україна - моя Батьківщина”, “україна — незалежна держава", “Гордість моя - україна" (історія України)

— інформація про основні етапи розвитку держави, державні утворення на теренах сучасної України:

— найдавніші часи;

— Київський період;

— Галицько-Волинська держава;

— Козацька держава;

— гетьманщина;

— під імперською владою;

— Українська Народна Республіка (І917-1921 рр.);

— Україна у складі СРСР;

— новітня історія України.

Стенд “Любіть Україну…” (українські народні обряди, звичаї, традиції, фольклор)

Кожна нація, кожний народ, зокрема, український, навіть кожна соціальна група має свої обряди, звичаї, традиції, фольклор, що виробились протягом багатьох століть і освячені віками.

Обряди - встановлені звичаєм дії, пов'язані з побутовими традиціями або релігійними віруваннями. Вони виникли у сиву давнину внаслідок багаторазового повторення дій, зумовлених працею, побутовими умовами, суспільними відносинами.

Кожне свято мало і має свої обряди — зимові свята — Наума, Варвари, Миколая, вечорниці, Різдво; з весняних свят — Стрітення, Масляна, Явдохи, Великдень; літні — Красна гірка, Ляла, Лада і Ладо, день Вс. Юрія, Зелені свята; осінні — Пророка Іллі, Маковея, Спаса, Пречиста, Свята Покрова, День Михайла Архистратига.

Святкові обряди супроводжуються піснями, танцями, театралізованими діями.

Звичай — правило поведінки людей, що склалося в процесі їхнього співжиття, ввійшло в звичку, побут і свідомість українського народу, певної групи чи всього суспільства. Звичаї народу — це ті прикмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а в його історичному минулому.

Звичка — особлива форма поведінки людини, яка виявляється у схильності робити ті чи інші дії, що закріпилися внаслідок багаторазового їхнього повторення.

Належне місце в житті суспільства займають традиції українського народу в галузі архітектури, народного образотворчого мистецтва, народної музики, хорового народного танцю та народного театру. В незалежній Україні з'явилася традиція "Співочого поля".

Виняткове місце серед народних традицій займають військові традиції:

— найбільша святість воїна Збройних Сил України — ідея державності незалежної України;

— велика братня любов до побратима по зброї та глибока пошана до військових, героїчних подвигів і славної пам'яті переможців за Україну;

— готовність завжди життя своє віддати для волі і добра українського народу, самостійної, соборної і незалежної України;

— відданість конституційному обов'язку, військовій присязі, великодушність, шляхетність, готовність до взаємної допомоги, висока дисциплінованість;

— вправне володіння сучасною технікою та озброєнням.

Український фольклор — це святкові вітання, коляди, щедрівки, гаївки, купальські пісні тощо.

 

Стенд під однією з назв: “З плеяди найвидатніших”,

“Полководець, політик, державотворець

Під портретом Богдана Хмельницького напис — гетьман України Богдан Хмельницький (1595-1657).

Досвідчений воїн і дипломат, визначний державний діяч, один із найосвіченіших людей свого часу, Богдан Хмельницький належить до плеяди найвидатніших постатей історії всіх часів і всіх народів. Це вже добре розуміли сучасники гетьмана, вважаючи його національним героєм.

В особі Б.Хмельницького український народ дістав такого вождя, який розумів історичні обставини і чітко бачив мету своєї діяльності для блага народу. І саме на народні маси опирався полководець, аби здійснити свій визначний задум — визволити Україну від польсько-шляхетського поневолення та утвердити на світовій арені її державність. Послам європейських королів і царів він, зокрема, говорив, що "народ, ним очолюваний — народ волелюбний, завжди готовий умерти до єдиного за свою волю". Таким був і сам гетьман.

 

Стенд “Історія Українського війська”

Військо княжих часів

Першу справжню українську армію створили київські князі-завойовники Аскольд і Дир, Олег, Ігор та Святослав. Це ті могутні велетні, які пустили українські кораблі на Чорне море, повели свої полки на Кавказ і Каспій, досягли Дунаю й Балканських гір.

За часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого та їх наступників, коли встановились кордони й усе державне життя стало на спільні підвалини, наше військо на пару століть прийняло постійну організаційну форму. У боротьбі зі степовими ордами розвивалось лицарство його воїнів, ідеалізувалися воєнні звичаї, створювалось свідоме національне військо, яке проіснувало майже шість століть.

Запорозьке військо

Нова доба в історії українського війська почалась з появою козаків (1492 рік). Перші козацькі ватаги складалися з людей різного походження, різних станів і навіть різних народів.

Розвиток і слава Війська Запорозького пов'язана з іменами славних гетьманів Петра Конашевича-Сагайдачного (1616-1622), Михайла Дорошенка (1625-1628) та інших, їх чорноморські походи сприяли розвитку українського флоту.

На новий щабель козацтво піднялось за часів гетьманства Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Юрія Хмельницького, Петра Дорошенка, Івана Мазепи, Пилипа Орлика.

 

Українські Січові Стрільці

Коли вибухнула Перша світова війна, у Львові з представників політичних формацій було сформовано Українську Головну Раду під проводом Костя Левицького, що змагалася за українську державу над Дніпром, побоюючи царську Росію. Галицька молодь гаряче відреагувала на заклик творити національні збройні сили. Вперше в новітній історії було сформовано українські військові частини — добровольчий легіон Українських Січових Стрільців.

Українські Січові Стрільці пройшли бойове хрещення у битвах в Галичині та Карпатах під час російського наступу 1914-1915рр.

Українська Галицька Армія

Для захисту нової держави — Західноукраїнської народної республіки у 1918 році було створено Українську Галицьку Армію, яка на той час відзначалась високою боєздатністю і відіграла важливу роль в українсько-польській війні.

У 1920 році Збройні Сили Директорії УНР представляли об'єднані українські армії, до яких входили Галицька Армія, Наддніпрянська Армія, яку складали групи Січових Стрільців, Запорозька, Волинська та інші.

Українська повстанська армія

Це відоме в Україні військове формування за часів радянської влади було створено організаціями українських націоналістів для боротьби за відновлення української державності.

Головнокомандувачем об'єднаних сил ОУН-М (мельниківців) та ОУН-Б (бандерівців) було призначено члена проводу ОУН-Б Романа Шухевича (генерал Тарас Чупринка). За 1943-1944 роки ця військова організація швидко розрослась до декількох десятків тисяч бійців.

Боротьба УПА за волю українського народу та незалежність Української держави тривала до 1953 року.

Велика Вітчизняна війна (1941-1945 рр.)

На окремому стенді розкрити основні події Великої Вітчизняної війни на території України (оборона Києва, Одеси, Севастополя), наступні операції та визволення України. Партизанський рух в місцевості, де дислокується військова частина (підрозділ). Українці — полководці, діячі партизанського та визвольного руху.

З 22 червня 1941 року по 28 жовтня 1944 року по Україні двічі прокотився вогневий вал Великої Вітчизняної війни. Фашисти знищили 5,2 млн. та вивезли до Німеччини 2,4 млн. жителів України, зруйнували 714 міст та селиш, 2,8 тис.сіл.

На території України протягом війни діяло 10 фронтів Червоної армії, десятки партизанських загонів.

Вклад країни в Перемогу: понад 6 млн. воїнів діючої армії, 2,5 млн. нагороджено орденами та медалями, 2072 українці стали героями, міста-герої Київ, Одеса, Севастополь, Керч.

Бойову славу воїнів-українців увіковічили генерали М.Кирпонос, М.Ватутін, Р.Малиновський, С.Ковпак, О.Федоров, І.Кожедуб, молодогвардійці, В.Порик та багато інших патронів, синів і дочок України.

 

Стенд під однією з назв: “На варті миру”,

“Надійний щит Батьківщини”,

“На захисті незалежної держави”, “Завжди на варті”

(про сучасні Збройні Сили України),

на якому розташовані портрети заступників Міністра оборони України — Командувачів видами Збройних Сил України, коротко висвітлено інформацію про види Збройних Сил України (Сухопутні війська, Військово-Повітряні Сили, Війська Протиповітряної оборони, Військово-Морські Сили);

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ВИХОВНА РОБОТА: МЕТОДОЛОГІЯ

НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ... М С Бабенко М П Ротань В В Стасюк Є Ю Литвиновський...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Проголошення незалежності України

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Випуск І
  Навчально-методичний посібник     За редакцією генерал-майора Л.А. Ріпи     Видання інституту &nbs

Список рекомендованої літератури
Список рекомендованої літератури:   1. . Актуальні проблеми діяльності органів військового управління щодо підвищення результативності виховної роботи, зміцнення

РОЗДІЛ 1. Методологічні основи виховної роботи у Збройних Силах України.
  Методологічні основи виховної роботи - це головне на чому базується позитивний вплив командирів і начальників на свідомість і поведінку підлеглих.

РОЗДІЛ 2. Концептуальні засади виховної роботи у Збройних Силах України
    Важливим і необхідним атрибутом державності кожної суверенної держави є Збройні Сили, які призвані гарантувати її суверенітет, територіальну цілісність та забезпечув

Нормативно-правові засади виховної роботи
  В основу організації виховної роботи та морально-психологічного забезпечення життєдіяльності військ (сил) покладена програмно-цільова методологія, яка лежала в осно

Закономірності та принципи виховної роботи
Організований виховний процес має свої закономірності. Закономірність виховної роботи – стійка, повторюваний об'єктивно існуючий істотний зв'язок у ній, реалізація якого сприяє з

Теоретико-наукові та системно-практичні засади виховної роботи
  Виховна робота як система заходів, спрямованих на формування і розвиток у воїнів професійно-необхідних морально-психологічних якостей, моральної самосвідомості, які повинні забезпеч

У Збройних Силах України
Вступ Сьогодні у державі опрацьовується та набуває сталих форм Національна система виховання. Триває формування її оптимальної моделі у Збройних Силах України з урахуванням націон

Система та структура виховної роботи у Збройних Силах України .
Виховна робота складне, але цілісне системне явище , тобто виховна робота носить ( має носити ) системний характер . В зв’язку з цим виникає проблема : створення такої системи на різних рівнях функ

ПРАКТИЦІ ЗМІЦНЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ
КАТЕ-ГОРІЯ ЗБОРОВІ ЗАХОДИ ІНСТРУ-КТИВНО-МЕТО-ДИЧН ЗАНЯТТЯ ДНІ ПРОФЕ-СІЙНОЇ ПІДГО-ТОВКИ КОМАНДИРСЬКА ПІДГО-ТОВКА

РОБОТИ З ОФІЦЕРСЬКИМ СКЛАДОМ У ВІЙСЬКАХ ЗАХІДНОГО ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ
№ п/п Найменування Заходів Керівні документи ОК АК Дивізія Бр полк Інші

ВИХОВНОЇ РОБОТИ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ
( З’ЄДНАННІ, АК, ОК ) № п/п Найменування Заходів Керівні документи Категорії особового складу

ВИХОВНОЇ РОБОТИ З МОЛОДИМИ СОЛДАТАМИ НА НАВЧАЛЬНОМУ ЗБОРІ
ДНІ 1 ТИЖДЕНЬ 2 ТИЖДЕНЬ 3 ТИЖДЕНЬ 4 ТИЖДЕНЬ Пн v … v мітинг, присвячений початку

Система роботи заступника командира частини з виховної роботи щодо запобігання нестатутних взаємовідносин та їх профілактики
  Щоденно Щотижнево щомісячно щокварталу 1р. півріччя 1. Здійснювати контроль за

Структура, завдання та напрямки діяльності.
Важливим елементом усіх типів системи виховної роботи є її суб’єкт і, перш за все, органи виховної роботи, заступники командирів з виховної роботи. У своїй діяльності вони керуються Кон

Структура органів виховної роботи
Головне управління виховної роботи Міністерства оборони України (ГУВР) - є структурним підрозділом Міністерства оборони України. Воно призначене для планування та організації вихов

РОЗДІЛ 4 Соціальний статус офіцера структури виховної роботи та його роль в організації виховної роботи з особовим складом.
    Одним із провідних соціальних інститутів держави є її збройні сили, які на сучасному етапі розвитку суспільства повинні бути не тільки військовою державною структуро

Статус і роль офіцера структури виховної роботи в системі військового управління.
  Методологічною основою, яка забезпечує всебічність вивчення професійної діяльності офіцера структури виховної роботи, являється єдність особистісного та соціально-діяльнісного підхо

Поліфункціональний характер діяльності офіцера структури виховної роботи
Як уже визначалось діяльність офіцера структури виховної роботи носить поліфункціональний характер. Всі функції між собою тісно пов”язані, окремі компоненти однієї належать одночасно і іншим. Відок

РОЗДІЛ 6. Методика психологічної роботи в підрозділі
Кожний начальник повинен знати своїх підлеглих, характер, вдачу, сімейний стан, нахили, здібності й інші риси. Необхідно добре знати з ким маєш справу. В статті 112 Статуту внутрішньої слу

Вивчення психологічних особливостей малих груп військового підрозділу
  Якщо командир (начальник) знає особливості, структуру малих соціальних груп військового підрозділу, який він очолює, то зможе знайти найбільш ефективні методи управління ними і отри

Деякі особливості технології нерепресивного спілкування командира з підлеглими.
  Командир, який формує у підлеглих емоційно позитивне відношення до себе, може бути впевнений, що в найскладнішій обстановці він знайде у військовослужбовців порозуміння, що будь-яки

Основні прийоми і способи психокорекції та психотренінгу.
  Опанування азами психокорекції та психотренінгу вимагає перш за все прагнення до розвитку своїх навичок керівництва людьми, а також уміння знайти час для систематичних тренувань себ

Методика аналізу проступку військовослужбовця.
В процесі аналізу стану військової дисципліни командиру підрозділу, його заступнику з виховної роботи особливу увагу необхідно приділяти вивченню правопорушень, які характерні для даного підрозділу

Нестатутних взаємовідносин.
Напрямки роботи: (по діагностиці) ¨ аналіз структури підрозділу; ¨ вивчення особистісних особливостей воїна; ¨ вивчення і регуляція взаємовід

Класифікація конфліктів та методика їх розв’язання
У практичній діяльності офіцера питання конфліктології повинні займати належне місце, він повинен глибоко розуміти сутність конфліктів, їх соціально-психологічну природу, організаційні, психологічн

Особливості проведення занять за методом “розповідь-бесіда”.
“Розповідь-бесіда” - один із основних універсальних методів проведення занять з гуманітарної підготовки, форма усного викладення навчального матеріалу, яка включає діалог між керівником групи і слу

Засобів, навчально-методичних та наочних посібників.
В роботі з технічними засобами, наочними посібниками важливо: По-перше, підібрати таку наочність, дидактичний матеріал (слайди, кінофільми, схеми, графіки), які допоможуть розкрити зміст т

Організація експлуатації, збереження і ремонту технічних засобів виховання.
  Під експлуатацією технічних засобів виховання розуміється використання їх за призначенням з дотриманням норм і правил, встановлених відповідними інструкціями та настановами по експл

Вимоги керівних документів щодо організації інформаційного забезпечення.
Інформаційне забезпечення військ (сил) виступає важливою складовою частиною в системі виховної, пропагандистської роботи та є на сьогоднішній день одним із вагомих засобів формування у особового ск

Методика організації та проведення Днів інформування.
  День інформування - складова частина системи виховної та інформаційної роботи з військовослужбовцями та працівниками Збройних Сил України в управліннях та частинах. Його ор

Методика організації діяльності редколегії та редакторів бойових аркушів.
Редколегія здійснює випуск стінних (сатиричних) газет. Вона обирається на зборах особового складу в кількості 5-7 осіб. Члени редколегії обирають редактора та його заступника, а та

РОЗДІЛ 10. Методика організації і проведення культурно-виховної і просвітницької роботи у підрозділі
Культурно – виховна і просвітницька робота – це діяльність, яка спрямована на формування у військовослужбовців високих якостей захисника Вітчизни, задоволення їх духовних потре

Порядок оформлення народознавчої світлиці
Народознавча світлиця обладнується, утримується і експлуатується з метою створення сприятливих умов для повноцінного відпочинку особового складу, його психологічного розвантаження, відновлення фізи

Праворуч
— портрет Міністра оборони України, під ним текст Військової присяги, які символізують Збройні Сили, зміст військового обов'язку і служби. При наявності вільного місця між стендами (збоку)

Витяг з Законів України
— "Про оборону України" (глава І. Загальні положення — ст.1,2,3; глава ІІ. Правові основи діяльності органів державної влади і управління щодо забезпечення оборони України — ст.4, 5, 6, 7

Збройні Сили України призначені для збройного захисту незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України.
(Ст.1 Закону України "Про Збройні Сили України ") Сухопутні війська є найбільш чисельним видом Збройних Сил (як за кількістю особового складу, так і озброєння та військово

План роботи ради народознавчої світлиці на лютий 2001 року.
Дата Час Заходи Хто проводить 3.02. 18.00 Колективне прослуховування радіо газети

Методика проведення передвихідних та вихідних (святкових) днів
Основою організації змістовного відпочинку особового складу є продуманий план культурно-виховних і просвітницьких заходів, який складається заздалегідь. З цією метою, як правило, в четвер

Порядок проведення вечорів відпочинку.
  Як правило, вечір відпочинку підрозділ проводить в клубі частини, солдатській кав’ярні, інколи в розташуванні. Вечори відпочинку можуть проводитись в різноманітних формах: вечори пі

Методика організації художньої самодіяльності.
  Розпочинати слід з підбору учасників. З цією метоюв ходііндивідуальних бесід виявляються воїни, які мають здібності й навички співу, гри на музичних інструментах, декламації і хорео

Порядок проведення культпоходів, екскурсій з особовим складом
  Серед різноманітних форм культурно-виховної і просвітницької роботи, які застосовуються у військових підрозділах, важливе місце належить культпоходам. Вони збагачують воїнів знанням

Методика організації екскурсії у підрозділі.
Командиром сумісно з культторгом вивчається які музеї, фабрики і заводи, фермерські господарства, наукові заклади є поблизу, який порядок їх відвідування. Про майбутню екскурсію слід домовитися з в

Методика використання бібліотечних фондів військових частин та проведення літературно – музикального вечора у підрозділі.
Для користування книгами безпосередньо в підрозділах (особливо, якщо вони виконують завдання у відриві від пунктів постійної дислокації) в них можуть створюватися пересувні бібліотеки. Вон

Проведення літературно – музикального вечора про творчість Т.Г.Шевченко
Час проведення:18.40 – 20.05. Місце проведення:народознавча світлиця.   № ЗАХОДИ

РОЗДІЛ 11. Деякі заходи по національно-патріотичному вихованню військовослужбовців у підрозділі.
Національно-патріотичне виховання – це активний процес планомірного й цілеспрямованого формування у військовослужбовців високої національної свідомості, політичної пильності, відданості Батьківщині

Методика роботи з віруючими військовослужбовцями.
  Право військовослужбовців на свободу совісті у Збройних Силах України гарантовано Конституцією України та іншими правовими актами. Роботу з віруючими військовослужбовцями н

Технологія індивідуальної бесіди з підлеглим.
Індивідуальна бесіда є однією із дієвих форм виховної роботи. Готуючись до неї, необхідно продумати її зміст, хід і спрямованість, вибрати час і місце, створити сприятливі умови її проведення. Це у

Порядок застосування колективних форм роботи з особовим складом.
Що одному важко дається, Те колективом легко береться. (Солдатське прислів’я).   Загальні збори особового складу - один із способів формува

Військовослужбовців
Командир підрозділу обговорює з офіцерським складом (у взводі з сержантами) доцільність проведення зборів, які завдання вони повинні вирішити, визначає повістку дня. При необхідності питан

Військовослужбовців
Командир відкриває збори після прийому доповіді про готовність і наявність особового складу. Збори доручається вести або заступнику командира, або іншому військовослужбовцю підрозділу. Пре

Деякі аспекти роботи з батьками військовослужбовців.
  Для кращого ознайомлення та вивчення особливостей особистості молодого воїна, який прибув у підрозділ, в інтересах підвищення якості індивідуальної роботи з ним необхідно використов

Варіант методичного заняття
Тема: "Організація виховної роботи у варті". Мета: Дати необхідні знання та сформувати практичні навички щодо організації виховання особового складу варти. Основні питан

Організація контролю за виконанням встановлених Законами прав і пільг військовослужбовців.
Найважливішою умовою забезпечення соціального захисту підпорядкованого особового складу є повсякденний контроль командирів за виконанням норм законодавства про права та пільги військовослужбовців.

Порядок проведення вечору запитань та відповідей по соціально-правовій тематиці.
В проведенні вечора запитань та відповідей виділяється три етапи: підготовчий, етап безпосереднього проведення та заключний Підготовчий етап. Про час і місце проведення вечора зап

Порядок роботи зі скаргами та заявами військовослужбовців.
  Порядок розгляду і вирішення скарг, заяв і пропозицій військовослужбовців визначений розділом 5 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України. Але статут не визначає порядок обліку с

Як підготувати і провести правову інформацію з особовим складом.
Правове інформування особового складу планується заступником командира роти з виховної роботи, як правило, на місяць і затверджується командиром роти. Тематика правового інформування узгоджується з

Порядок оформлення куточка правових знань.
Куточок правових знань обладнується в роті у народознавчій світлиці або в іншому доступному місці. Для цього оформляється спеціальний стенд. Він може носити назву "Воїн і закон", "Во

Розділ 14. Методика планування виховної роботи в підрозділі як компонент проектування виховного процесу у Збройних Силах України
  Як було зазначено у розділах, в яких мова йшла про теоретико-методологічні засади виховної роботи, психолого-педагогічне проектування виховного процесу – це цілеспрямоване, творче п

Особливості планування морально-психологічного забезпечення на період виконання конкретних завдань.
  При виконанні підрозділом конкретних завдань (навчання, чергування, вартова служба, парко-господарчі дні і т.д.) відпрацьовуються окремі плани їх морально-психологічного забезпеченн

Заключна частина.
Десять років продовжується процес становлення і розвитку виховного й морально-психологічного забезпечення життєдіяльності та застосування військ (сил). Це - закономірно, тому що виховний і морально

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги