Порядок проведення вечорів відпочинку.

 

Як правило, вечір відпочинку підрозділ проводить в клубі частини, солдатській кав’ярні, інколи в розташуванні. Вечори відпочинку можуть проводитись в різноманітних формах: вечори пісні, музики і танців, ігор і розваг, гумору і сатири, дискотеки тощо. Вони проводяться по певній програмі, яка може включати в себе: видовищні та концертні номери розважального спрямування (жартівливі і ліричні пісні, музичні ексцентрики, мультфільми, фрагменти комедійних фільмів, витівки й пародії тощо); танцювальні відділення; ігри та танцювально-ігрові номери, сюжетно пов’язані із загальною темою вечора, атракціони, вікторини (хто автор музики і тексту) та конкурси (на кращого співака або оригінальне виконання).

Вечори відпочинку повинні бути тематично спрямовані, тобто віддзеркалювати які-небудь значні події із життя країни, Збройних Сил, частини. Кожному вечору необхідно придавати чітку логічну структуру, а в його змісті передбачати оригінальні ігрові епізоди.

Для підготовки вечора необхідно створити ініціативну групу (5–7 осіб), розподілити обов’язки (хто ведучий, хто відповідає за музичне забезпечення, підготовку ігор, атракціонів, оформлення зали, підтримання порядку) та створити сценарій (програму) проведення вечора.

При відпрацюванні сценарію потрібно звернути увагу на підготовку музичного репертуару, особливості проведення ігор та заповнення пауз.

Доцільно після 6-7 танців і концертних номерів планувати невелику паузу до 5-7 хвилин, яку заповнити іграми та атракціонами.


“Затверджую”

Командир підрозділу

Капітан В. Стешенко

“___” _____ 2001 року