рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ - раздел Философия, ...

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

 

СУМИ 2011


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

для студентів ІV курсу

напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» зі спеціальності 6.05170112 «Технології в ресторанному господарстві»

 

СУМИ 2011

  Укладач: Москаленко О.В., к.т.н., доцент кафедри технології харчування,… Програма та методичні рекомендації до переддипломної практики для студентів IV курсу. – Суми, 2011. – 26 с.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДРУГОЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Практика є однiєю з головннх складових навчального процесу при пiдготовцi висококвалiфiкованих фахiвцiв. Практика на харчових виробництвах є… Вона проводиться у відділі головного спеціаліста на передових пiдприємствах… Технологічна практика згідно з навчальним планом проводиться протягом 2 тижнiв пiсля восьмого семестру по закінченню…

Бази практики.

Базами практики можуть бути підприємства, які переробляють харчову сировини (м’ясо, молоко, рибу, овочі, крупи, тощо) в продукти харчування, як для безпосереднього споживання, так і напівфабрикатів для подальшого використання в харчуванні. Підприємства можуть бути будь-якої форми власності та підпорядковування.

 


ЗМІСТ ПРАКТИКИ

ПРОГРАМА ПРАКТИКИ

Технологічна практика є одним з важливих видів навчальної роботи, покликана максимально підготувати майбутніх спеціалістів до практичної роботи,… Робота студента на підприємстві та в університеті проводиться згідно з… Таблиця 3.1

А) Загальне ознайомлення з органiзацiйно-економiчною характеристикою пiдприємства

Загальна характеристика підприємства. Його назва, вiдомча належнiсть, район розташування, площа теріторії, форми господарювання на пiдприємствi. Виробнича потужнiсть пiдприємства, асортимент продукцiї. Режим роботи підприємства. Чисельнiсть працiвникiв, структура адмiнiстративного, технiчного та господарчого управлiння пiдприємством. Надати органiзацiйну структуру пiдприємства.

Загальне уявлення про собiвартiсть та вiдпускну ціну одиницi продукцiї.

Б) Iнженерно-технiчне забезпечення

Заходи з забезпечення охорони навколишнього середовища. Екологiчний паспорт та загальна оцінка рiвня екологiчностi пiдприємства.

Забезпечення пiдприємства водою, парою, холодом, електроенергiєю, засоби їх економного використання. Основнi та допомiжнi об’єкти, цехи, дiльницi, iх розташування та взаємний зв’язок на територiї пiдприємства (дати у виглядi умовної схеми).

В) Система постачання сировини та збуту готової, продукції

Сировинне господарство, найменування постачальників сировини та допомiжних матерiалiв, змiст договорiв, засоби доставки. Роботи iз атестації рiвня радiацiйної безпеки сировини. Запаси сировини. Характеристика складських примiщень, сховищ, бункерів, бакiв та iн. для зберігання сировини та готової продукції, їх транспортування на території підприємства. Показники якості, що контролюються пiд час приймання та зберігання сировини та готової продукцiї. Найменування одержувачів готової продукції. Порядок прийому сировини, допоміжних матерiалiв та відправки готової продукції. Основнi дані занести до таблиці за зразком 3. 2.

Таблиця 3.2

Система постачання та збуту готової продукції

№ з/п Вид сировини, доп. матері-алів та готової продукції Найменування постачальників та одержувачів Вид транспорту Умови та терміни зберігання

У таблиці спочатку заповнюють всi данi щодо системи постачання, а потім – всi данi щодо системи збуту. Таблиця може бути скорегована у вiдповiдностi з особливостями дiяльностi підприємства.

Г) Виробничі процессии, технологічні лінії та обладнання

Принципова поетапна технологiчна схема виробництва продукції. Пiдготовка сировини, одержання промiжних продуктiв та кiнцевої готової продукцiї, розфасування, упаковка, зберiгання, реалiзацiя. Технологiчнi лiнії, їх характеристика. Характеристика окремих цехiв та вiддiлень за ходом технологiчного процесу. Характеристика технологічного обладнання. Органiзацiя цехiв, виробничих дiлянок, робочих мiсць, потокових лiнiй. Комплексна переробка сировини. Побiчнi продукти виробництва, їх використання. Переробка вiдходiв.

Особливостi та принципи складання рецептур. Розрахунок виходу продукції.

Скласти операторну, технологiчну та апаратурно-технологiчну схеми виготовлення продукції. Охарактеризувати технологiчний процес, операцiї та їх режими, основнi апарати, машини та механiзми. Основнi данi занести до таблицi за зразком 3.3. Навести вимоги нормативноi документацiї на цей вид продукцiї (табл. 3.4).

Таблиця 3.3

Характеристика технологiчних процесiв, операцiй та їх режимiв

№ з/п Вид продукції, найменування процесів, операцій Обладнання, тип, марка Параметри та режими, t оС, Р (атм.), τ сек., та ін. Вид та засіб контролю параметрів
         

 

Таблиця 3.4

Вимоги до сировини та готової продукції

№ з/п Вид сировини, готової продукції Показники якості, що контролюються Методи контролю Нормативна документація
         

 

Д) Робота харчових технологiчних лабораторiй

Призначення та функції лабораторії на пiдприємствi, її розташування. Робота лабораторiї iз стандартизації та управлiння якостi продукцiї. Види та перелiк нормативної документацiї, за якою здiйснюється контроль якостi.

Основнi показники якостi, що контролюються, та методи їх визначення. Оснащенiсть лабораторiї приладами, посудом, реактивами. Наявнiсть та стан системи забезпечення якостi продукцiї та послуг (якщо вони є).

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ

Матерiали, отриманi студентами пiд час виконання iндивiдуального завдання, можуть у подальшому бути використанi при виконаннi курсової або дипломної… Тематика індивiдуальних завдань, що рекомендуються для виконання під час… 1. Вивчення стану питань з комплексної переробки харчової сировини та впровадження безвiдходних технологiй.

ЗАНЯТТЯ ТА ЕКСКУРСІЇ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ

Заняття під час практики передбачається проводити у вигляді практичних робіт, які сприятимуть поглибленню теоретичного навчання з використанням… Підсумкове заняттяскладається з: – підведення підсумків та виставлення заліку.

НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

До навчальних посібників, з якими студенти повинні познайомитись на підприємстві ресторанного господарства, відноситься література, яка відсутня у вищому навчальному закладі і є на підприємстві.

Студентам необхідно виписати перелік і ознайомитись із змістом посібників, якими користуються і керуються у повсякденній роботі інженерно-технічні робітники підприємства. Це можуть бути технічні умови і технологічні інструкції, що діють на виробництві, описи обладнання, машин та апаратів, рекомендації різного рівня, різноманітного характеру, наглядні посібники і т.д.

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Програма та методичні рекомендації навчальної практики для студентів IV курсу інженерно-технологічного інституту СНАУ напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» зі спеціальності 6.05170112 «Технології в ресторанному господарстві» // Москаленко О.В. – Суми: СНАУ, 2011 – 26 с.

 

ЛІТЕРАТУРА

1. Общая технология пищевых производств: под ред. Коваль- ской Л.И. – М. : Колос, 1993. – 384 с.

2. Общая технология пищевых производств: под ред. Назарова Н. И. – М. : Легкая и пищевая промышленность, 1981. – 360 с.

3. Стабников В. Н., Остапчук Н. В. Общая технология пищевых продуктов. – Київ : Вища школа, 1980. – 303 с.

4. Богомолов О.В., Перцевой Ф.В. Переработка продукции растительного и животного происхождения. – Санки-Петербург : ГИОРД, 2001. – 245 с.

ФОРМИ І МЕТОДИ КОНТРОЛЮ

З метою проведення поточного та підсумкового контролю виконання програми практики керівники практик від ВНЗ повинні: - забезпечити дотримання відповідності змісту робот практики її учбовим… - контролювати виконання практикантами внутрішнього трудового розпорядку;

ВИМОГИ ДО ЗВІТУ

У звiтi наводяться лише фактичнi данi пiдприємства. Не допускається включения до звiту книжкового цифрового та текстового матерiалу. Звiт має бути написаний студентом самостiйно. Оформлюється звіт у відповідності до вимог, встановлених стандартом по оформленню документації (ЕСКД). Обсяг звіту…

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ

При виставленні загальної оцінки студентам за підсумками практики береться до уваги рівень практичної і теоретичної підготовки студентів, їх… Письмовий звіт (разом з щоденником, характеристикою та індивідуальним… Студенти, які не виконували програму практичної підготовки, або отримали негативну оцінку при захисті звіту,…

ДОДАТКИ

Додаток 1

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Сумський національний аграрний університет

 

 

Факультет харчових технологій

 

Кафедра технології харчування

 

З В І Т

  з ______________________________практики  

НАПРАВЛЕННЯ НА ПРАКТИКУ

На підставі договору (листа) №_____від «______»_________________201___ р. направляємо

до вас для проходження_________________________ практики з «_____» ____________

по «____ »____________ 201_______ р.

 

 

Додаток М3

 

СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Факультет харчових технологій

 

Кафедра технології харчування

 

 

Індивідуальне завдання

  Студента ____________________________________________________________  

Форма № У-7.06

Затв. наказом Мінвузу УРСР від 3 серпня 1984р. № 253

 

________________________________________________________

(назва вищого навчального закладу)

ЩОДЕННИК ПРАКТИКИ

(прізвище, ім'я, по батькові) … курс................................................... , група ..............................................

РОЗПОРЯДЖЕННЯ НА ПРАКТИКУ

Студент............................................................................ ………………..

(прізвище, ім'я, по батькові»

направляється на ................................................................... практику в

(вид практики)

місто ............................................. на.........................................................

(назва підприємства)

___________________________________________________________________________

Термін практики: з ............................. по .................................. 20........ р.

(включаючи проїзд туди й назад).

Керівник практики від вузу .... ………………………………………..

(посада, прізвище, ім'я, по батькові)

………………………………………………………………………………………………………………

Печатка Зав. кафедрою.................... „..........................................

ВУЗУ (підпис)

Декан факультету.„....................... „.................................

(підпис, прізвище, ім'я, по батькові)

Керівник практики від підприємства...........................................

(посада, прізвище, ім'я,

___________________________________________________________________________

по батькові) Прибув на підприємство

Печатка
підпри­
ємства «........... »........................................................................... 20............ р.

……………………………………………………………………….………………………………..………..

(посада, підпис, прізвище, ініціали відповідальної особи)

Вибув з підприємства


2. Календарний графік проходження практики

 

Пор. № 1 Назви робіт Тижні проходження практики Примітки про виконання
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 


Печатка
підпри­
ємства


«............ » ………………………………………………………………


20......... р..


Підписи керівників практик

                   …

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

для студентів ІV курсу

напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» зі спеціальності 6.05170112 «Технології в ресторанному господарстві»

 

 

 

Сумський національний аграрний університеті, РВВ

вул. Кірова, 160, м. Суми, 40021.

 

Підп. до друку ______201р. Формат А5 Тираж_______ примірників

Гарнітура Times Умов. друк. арк.________. Замовлення № ___.

– Конец работы –

Используемые теги: Програма, методичні, рекомендації0.061

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

ПРОГРАМА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ
КОЛЕДЖ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ... ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА...

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЛЕКЦІЙНИХ ТА СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ З КУРСУ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ»
Національний технічний університет... Харківський політехнічний інститут ПРОГРАМА...

Вивчити методичні рекомендації щодо функціональних можливостей програми 1С: Документообіг далі 1С і загальної характеристики її об’єктів
Порядок виконання лабораторних робіт... Вивчити завдання до лабораторної роботи... Вивчити методичні рекомендації щодо функціональних можливостей програми С Документообіг далі С і загальної...

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ для студентів ІІI курсу напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» зі спеціальності 6.05170112 «Технології в ресторанному господарстві»
ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ... СУМИ МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ...

Робоча програма та методичні рекомендації до вивчення навчальної дисципліни Історія України за вимогами кредитно-модульної системи навчання КИЇВ
НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОДОГІЇ... Кафедра гуманітарних дисциплін...

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЛЕКЦІЙНИХ І СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ З КУРСУ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ПРОГРАМА...

САМОСТІЙНА РОБОТА, ІНДИВІДУАЛЬНІ НАУКОВО-ДОСЛІДНІ ЗАВДАННЯ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО НИХ З навчальної дисципліни АДВОКАТУРА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ... ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е О ДІДОРЕНКА...

Методичні рекомендації для виконання курсових робіт на основі індивідуального плану бакалавра
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... Навчально науковий інститут економіки та управління Обліково фінансовий факультет...

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ... Рег...

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЯ ГАЛУЗІ » З РОЗДІЛУ „ТЕХНОЛОГІЯ ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВИРОБІВ ”ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.05170104 «ВИРОБНИЦТВО ХЛІБА, КОНДИТЕРСЬКИХ, МАКАРОННИХ ВИРОБІВ І ХАРЧОКОНЦЕНТРАТІВ»
КОЛЕДЖ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ... ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА...

0.029
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам