рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Економічне мислення - це сукупність поглядів, уявлень та суджень людини про реальну економічну дійсність, які визначають її господарську поведінку.

Економічне мислення - це сукупність поглядів, уявлень та суджень людини про реальну економічну дійсність, які визначають її господарську поведінку. - раздел Науковедение, Тема 1. Політична економія як фундаментальна суспільна наука Є Два Види Економічного Мислення: Буденне І Наукове. Буденне...

Є два види економічного мислення: буденне і наукове.

Буденне мислення - поверхове, однобічне і безсистемне сприйняття людиною реальних економічних процесів, на підставі чого вона робить суб'єктивні, часом помилкові, висновки і судження щодо економічних проблем.

Наукове мислення - всебічне і глибоке пізнання людиною економічної дійсності на основі використання наукових методів дослідження, що дозволяє розкрити сутність економічних процесів, об'єктивно оцінити їхню суспільну значущість і прогнозувати тенденції розвитку в майбутньому (рис. 1.15).

 

 

Отже, за сучасних умов, коли наша країна здійснює перехід до якісно нового стану економіки, функціональна роль економічної теорії істотно підвищується. Щоб змінити умови нашого життя, зробити його кращим, необхідно мати глибокі економічні знання для розпізнавання природи економічних взаємозвязків та взаємозалежностей, оволодіння механізмами використання економічних законів у господарській діяль­ності.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Тема 1. Політична економія як фундаментальна суспільна наука

План.. Виникнення і розвиток політичної економії..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Економічне мислення - це сукупність поглядів, уявлень та суджень людини про реальну економічну дійсність, які визначають її господарську поведінку.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Економічні категорії, закони та принципи. Пізнання і використання економічних законів.
Економічна теорія, пізнаючи об'єктивну економічну реальність, відкриває і формулює економічні категорії, закони і принципи. Економічні категорії - абстрактні, логічні,

Функції економічної теорії.
У процесі становлення і розвитку економічної теорії як науки були сформовані і її основні функції (рис. 1.13): пізнавальна, методологічна, практична, прогностична, виховна.

Економічна теорія як теоретично-методологічна база інших економічних наук.
Економічна теорія є фундаментальною базою, теоретичним ядром усього комплексу економічних наук - галузевих, міжгалузевих і функціональних (рис. 1.16). Вона досліджує природу, глибинну суть економіч

Контрольні запитання і завдання
1. Визначте основні етапи розвитку економічної теорії. 2. Які сучасні економічні теорії ви знаєте і в чому полягає принципова відмінність між ними? 3. Дайте визначення предмета ек

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги