рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Опис програми

Опис програми - раздел Образование, Тема: ”Тестування логічних схем за допомогою алгоритму D-кубів 1) Після Запуску Програми На Екрані З’Являється Вікно Наступного Вигляду:...

1) після запуску програми на екрані з’являється вікно наступного вигляду:

Рисунок 1. Головна форма програми

Для початку роботи треба вибрати елемент серед інструментів та, вибравши місце на робочій площі, розташувати його. Для більш коректної роботи програми рекомендується спочатку розташовувати елементи, потім з’єднувати їх лініями зв’язку. В програмі реалізовано можливість розташування наступних елементів:

- “И”

- “ИЛИ”

- “НЕ”

- “И-НЕ”

- “ИЛИ-НЕ”

- додавання по модулю 2

Також передбачено можливість в разі помилки користувача видалити елемент зі схеми за допомогою натиснення на відповідну кнопку з зображенням закресленого елементу, а потім на елементі, що буде видалено.

Вихід з будь-якого режиму роботи здійснюється за допомогою натиснення правої кнопки миши.

Щоб мати можливість моделювати роботу схеми, необхідно розташувати контакти входів схеми. Для цього треба вибрати в головному меню програми “Настройки”. На екрані з’явиться вікно, в якому користувачу пропонується встановити кількість вхідних сигналів. Зображення цієї форми приведено на рис.2.

Рисунок 2. Вікно настройок програми.

При поверненні назад до головної форми програми на ній з’являться контакти входів та вихідний контакт, які треба з’єднувати з відповідними лініями схеми.

При з’єднанні елементів між собою лініями зв’язку на відповідних виходах елементів повинні з’являтися красні кола, які показують про те, що даний вихід (вхід) було успішно приєднано до лінії зв’язку (див рис. 3).

Рисунок 3. Приклад того, як з’єднувати елементи.

В програмі передбачено можливість приєднувати вихід одного елементу до входів де-кількох. Для цього треба приєднувати лінію зв’яку до коліна іншої з’єднувальної лінії (рис.4 ).

 

Рисунок 4. З’єднання одного виходу з двома входами.

Приклад схеми, що побудовано в розробленій програмі приведено на рис. 5.

Рисунок 5. Приклад схеми.

 

Після того, як схема зібрана, треба встановити значення вхідних сигналів та натиснути на кнопку “Generate”. Після цього, в разі правильності схеми, на виходах кожного елементу буде виведено його значення, як це показано на рис.6.

Рисунок 6. Результати роботи програми.

Щоб завершити роботу в програмі треба натиснути Close.

Кожний логічний елемент, що був розташований на робочій поверхні, має випадаюче меню, за допомогою якого встановлюється його режим роботи:

- норма

- залипання “1”

- залипання “0”

Приклад роботи схеми з несрпавністю приведено на рис. 7. на цій схемі елемент “ИЛИ-НЕ” працює з залипанням “1”. Результат роботи усієї схеми змінився.

Рисунок 7. Схема, в якій елемент “ИЛИ-НЕ” працює з залипанням “1”.

Якщо є необхідність перевірки роботи схеми з іншими вхідними значеннями, треба їх змінити та повторно натиснути кнопку ”Generate”.

Головне меню програми дозволяє користувачеві виконувати наступні дії:

- очищення робочої поверхні

- зберігання схеми

- завантаження схеми

- вихід з програми

Розширення файлів зі схемами - *.elm.

Для отримання тестових послідовностей виявлення у схемі одиночної несправністі типу “залипання 0”/“залипання 1” треба натиснути кнопку “Тест 1” або обрати пункт меню “Тест/Тест1”.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Тема: ”Тестування логічних схем за допомогою алгоритму D-кубів

Тема Тестування логічних схем за допомогою алгоритму D кубів... Мета Придбання практичних навичок тестування логічних схем за допомогою... Хід виконання виконати тестування логічної схеми за варіантом за допомогою алгоритму D кубів та отримати тестову...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Опис програми

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Теоретичні відомості
Пакет програм тестування логічних схем має дозволяє виконувати такі дії: 1) розташовувати елементи на сітці; 2) з’єднувати їх лініями зв’язку; 3) встановлювати кількість

Метод активації одномірного шляху
Алгоритм його реалізації полягає у наступному: 1) Обчислюється умова, при якій завдана несправність проявиться у точці її появи (наприклад, для несправності =1 умовою проя

Метод активації багатомірного шляху
Цей метод оснований на використанні кубічного опису булевих функцій. Для опису роботи логічних елементів використовуються сингулярні куби: Таблиця 1. Булеві функції

Результатом d-перетинання двох кубів А та В буде куб
А Ç В=(a1 Ç b1, a2 Ç b2,…, an Ç bn,), якщо для будь якого і aі Ç bі ¹Æ, інакше А Ç В=Æ. d-алгоритм полягає у наступному:

Приклад використання d-алгоритму
Розглянемо приклад використання розглянутого алгоритму для наступної схеми.    

Ндивідуалні завдання
№ по журналу схема № елементу Тип несправності lab2_v1.elm

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги