СКЛАДАННЯ БІБЛІОГРАФІЇ

Бібліографія - це список літературних джерел, які необхідно вивчити для вірного розуміння теми курсової роботи та викладення її змісту. Для складання бібліографії, підбору необхідних монографій і статей необхідно використовувати систематичні та предметні каталоги у бібліотеках, електронний каталог книг з ретроспективою 2003-2013 років та електронну версію предметної картотеки статей у довідково-пошуковій системі “Бібліотека”, яка знаходиться в читальних залах бібліотеки ЧТЕІ КНТЕУ, а також огляди змісту економічних журналів, які друкуються в остан­ньому номері журналу за кожен рік.

Складання бібліографії краще почати з робіт, надрукованих у поточному році, поступово переходячи до статей, монографій, надрукованих у попередні роки. Такий порядок звільняє від дублювання запису робіт з однієї й тієї ж проб­леми та полегшує вивчення питань теми з урахуванням вимог сучасності.

Підібрану літературу доцільно записувати у спеціальний зошит, розділивши його на частини згідно з алфавітом. Опис літературного джерела, що використовується, необхідно робити за загальноприйнятою формою, вказуючи кількість сторінок. Для підручників, навчальних посібників та монографій – це прізвище та ініціали автора, повна назва книги, том, частина, місце видання, видавництво та рік видання. Для журналів та газетних статей - прізвище та ініціали автора, назва статті, назва журналу (газети), рік видання, місце видання або дата газети, сторінки.

Так само зазначаються літературні джерела (за алфавітом прізвищ авторів) у списку використаної літератури. Особливу увагу при цьому треба звернути на розміщення розділових знаків відповідно до вимог державних стандартів.

Cписок використаних джерел включає п’ять блоків літературних джерел: нормативний та інструктивний матеріал, основну навчально-методичну літературу, додаткову літературу, періодичні видання та інтернет-джерела.

Зразок оформлення списку рекомендованих джерел наведено в додатку 4.