ТЕКСТОВА ЧАСТИНА ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Текст пояснювальної записки виконується шляхом друкування:

Ø Формат аркушів – А4;

Ø Шрифт – Arial 14 пунктів;

Ø Міжрядковий інтервал – 1,5;

Ø Поля – праворуч 20 мм, вгорі та знизу – 10 мм, ліворуч – 30 мм;

Ø Мова – українська;

Ø Заголовки, відступи від текстів, підписи під графічними елементами повинні бути виконані згідно з технічними та граматичними правилами набору.

 

Матеріал викладається у логічній і технологічній послідовності. Логічно-смислова частини тексту виділяють за допомогою абзаців. Технологічні терміни і визначення виділяють, використовуючи шрифтове або графічне виділення.

Зміст включає найменування та номери початкових сторінок усіх розділів, підрозділів, починаючи зі вступу і закінчуючи списком використаних літературних джерел.

Заголовки і підзаголовки повинні точно повторювати заголовки в тексті. Скорочувати заголовки у змісті або наводити їх у іншій редакції, порівняно із заголовком у тексті, не дозволяється. Усі заголовки в змісті починаються з великої літери без крапки в кінці.

Наприклад:

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ І. ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕХНІКИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРИ НАБОРІ ТА ВЕРСТЦІ КНИЖКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

1.1. Опис сканувального пристрою;

1.2. Основні параметри монітора;

1.3. Потужність комп’ютера

Нумерація сторінок наскрізна, номер сторінки проставляють у верхньому правому куті.

Титульний аркуш та завдання на дипломну роботу не нумерується.

Вступ, кожний розділ, підрозділ, висновок, список літературних джерел та відгук починається з нової сторінки, а наступний підрозділ – одразу після завершення попереднього.

Розділи, підрозділи слід нумерувати арабськими цифрами. Заголовки і підзаголовки друкують згідно з технічними правилами набору.

Номер підрозділу включає номер розділу і порядковий номер підрозділу, відокремлений крапкою (наприклад:1.1., 1.2. тощо).