Магістерська робота має оформлятися відповідно до встановлених вимог.

Текст друкується на одному боці стандартного аркуша А4 (210х297 мм). Розміри берегів: лівого - 3 см, правого - 1 см, верхнього - 2 см, нижнього – 2,5 см.

Робота нумерується, починаючи з титульного аркуша, але порядковий номер ставиться з третьої сторінки і розміщується номер справа нижнього поля.

Кожний новий розділ відокремлюється від вступу чи попереднього розділу двома інтервалами, друкується його номер і назва великими літерами.

- Особливу увагу потрібно приділити оформленню науково-довідкового апарату магістерської роботи. На кожну цитату, запозичену думку, цифру, приклад з досвіду роботи тощо необхідно вказувати джерело, з якого автор запозичив конкретну інформацію.

Посилання оформляються в основному тексті із зазначенням номера джерела зі списку літератури і сторінки, з якої наводиться цитата, які поміщують у квадратні дужки, наприклад: [3, с.42]; [12, с.33].

Цитата має бути точною, ніякі виправлення в запозичених словах та реченнях не допускаються. Якщо в прямій цитаті пропускаються деякі слова, речення, знаки, то замість них ставляться три крапки, якщо ж пропуски робляться не в середині речення, крапки ставляться після початкових лапок і попереду лапок, в які поміщують цитату.

Необхідно також правильно оформити перелік використаної літератури.

Список літератури розміщується в кінці тексту магістерської роботи із самостійною нумерацією. Складаючи список використаної літератури, необхідно врахувати:

1. Перелік літератури розміщується в алфавітному порядку прізвищ авторів чи перших слів назв, якщо автори не вказані. Спочатку розміщуються україномовні джерела, за ними іноземні.

2. Авторів з однаковим прізвищем розміщують за алфавітом їх ініціалів, а праці одного автора - за алфавітом заголовків його видань чи згідно з хронологією написання робіт. Назви використаних робіт перекладу не підлягають і подаються мовою оригіналу.

3. При зазначенні літературного джерела - книги, брошури, журналу - необхідно додати інформацію в такому порядку:

а) прізвище та ініціали авторів (якщо автор не вказаний, то наводяться відомості про інших осіб, що брали участь у написанні книги, а саме - редактора, укладача тощо);

б) назва друкованого видання;

в) місце видання;

г) назва видавництва;

д) рік видання.

Приклади оформлення бібліографічного списку в магістерській роботі наведено в додатку 3.

Необхідно мати на увазі, що в списку використаної літератури обов'язково вказуються джерела, на які автор посилався в магістерській роботі, а також та, на які немає посилань, але їх опрацювання допомогло авторові більш змістовно написати ті чи інші розділи.

Після завершення магістерська робота береться в обкладинку, підписується автором з наведенням дати і передається для підготовки відгуку керівнику розгляду на кафедрі і оцінки рецензенту.

Графічні матеріали магістерської роботи виконуються в програмному продукті MS PowerPoint і служать для презентації – захисту роботи. Кількість слайдів презентації становить 10-12.

Взагалі, тематика презентації визначається магістрантом та його керівником і служить для представлення суті проведених досліджень при захисті магістерської роботи.

Нижче наведено приблизний зміст слайдів презентації магістерської роботи:

- характеристика об'єкту дослідження,

- структура проведених досліджень;

- інформаційна модель;

- розробка математичної моделі (1-2 листи);

- розрахунки обсягів робіт, кошториси;

- структури проекту, організаційна та WBS - структури,

- результати проведених досліджень;

- результати комп'ютерного моделювання (1-2 листи);

- технологічні схеми досліджуваних процесів;

- фрагменти РЕRТ-моделі проекту;

- проведена оптимізація та моніторінг моделі проекту та інші.