Кожний студент самостійно повинен обробити дані експерименту й підготувати звіт про виконану роботу.

У звіті на титульному аркуші вказуються назви інституту, кафедри й лабораторії, номер і найменування роботи, прізвище й ініціали студента, що виконав роботи, номер його академічної групи.

Звіт повинен містити електричні схеми з'єднання елементів об'єкта дослідження із включеними вимірювальними приладами, таблиці із записом результатів експерименту, графіки залежностей і векторні діаграми. Всі таблиці, графіки й діаграми повинні мати заголовки, що пояснюють залежність, що вони характеризують. Креслення схем, таблиць і графіків необхідно виконувати креслярським інструментом (лінійкою, циркулем, лекалом і т.д.), олівцем. Графіки, діаграми бажано будувати на міліметровому папері.

Графічне зображення результатів досліду виконується так, щоб криві плавно проходили через більшість отриманих точок, з урахуванням характеру залежностей, які будуються. Варто звертати увагу на правильний вибір масштабу. Побудову кривих необхідно починати з нульового значення, сполучаючи його з початком координат. Якщо в одних координатних осях будуються декілька графіків у функції однієї й тої ж величини, то потрібно проводити додаткові осі ординат, кожна зі своєю масштабною шкалою. При цьому різні криві повинні мати своє позначення.

По кожній лабораторній роботі студентами проводиться захист, що приймається при наявності оформленого звіту про роботу.

Для захисту лабораторної роботи необхідно мати ясне поняття про всі деталі проведених досліджень, уміти теоретично обґрунтувати отримані результати і відповідати на питання, наведені наприкінці кожної лабораторної роботи.