Загальні положення та вимоги

Важливою формою поглиблення і розширення знань майбутніх спеціалістів та магістрів є обов’язкове домашнє завдання (ОДЗ), яке має сприяти не тільки більш повному засвоєнню та закріпленню теоретичних знань, а й набуттю студентами практичних навичок оцінки ОІВ та ефективності їх використання.

За навчальним планом передбачено написання студентами денної форми навчання ОДЗ у семестрі, протягом якого вивчається дисципліна.

У процесі виконання ОДЗ студент вчиться користуватися спеціальною та навчальною літературою за вибраною темою, періодичними виданнями, первинними матеріалами, зібраними на підприємствах та в установах, а також при здійсненні ринкових досліджень, обґрунтовувати управлінські рішення, набуває навичок дослідної роботи, а також викладення її результатів.

Обсяг ОДЗ становить 25-35 сторінок рукописного тексту (20-30 друкованого) на стандартних аркушах білого паперу формату А4, не враховуючи списку літератури.

Під час виконання ОДЗ студент повинен:

1) вибрати тему теоретичної частини ОДЗ та погодити її з викладачем;

2) підібрати необхідну для проведення досліджень та розкриття теми наукову літературу, ознайомитися з питаннями теми, звернувши особливу увагу на спірні моменти або невирішені питання та спробувати дати їм критичну оцінку;

3) зібрати практичний матеріал, необхідний для проведення практичної (дослідницької) частини ОДЗ, підібрати ілюстративний матеріал, використовуючи для цієї мети офіційні статистичні публікації та звітність підприємств або організацій;

4) виконати дослідження та оформити його у вигляді ОДЗ за встановленими вимогами.

Студент самостійно розробляє план ОДЗ, який відображає основні напрямки дослідження, і погоджує його з викладачем. У ході роботи цей план може уточнюватися. Окремі розділи плану повинні бути логічно взаємозв’язані.