Зберігання дипломних проектів

Дипломні проекти зберігаються в архіві технікуму протягом 5 років.

Після цього терміну питання про зберігання вирішується спеціальною комісією, що створюється наказом директора.

На проекти, зберігання яких у навчальному закладі комісія визнає недоцільним, складається список, який подається в місцеві архівні органи.

Після затвердження цих списків в архівних органах комісія навчального закладу складає акт на списання дипломних проектів, а самі проекти знищуються або здаються на утилізацію.

Кращі дипломні проекти, які мають навчально-методичну цінність,можуть використовуватись в технікумі як навчальні посібники в кабінетах дипломного проектування або в кабінетах спеціальних дисциплін.

На запит підприємств, організацій чи установ директор технікуму може дозволити зняти копію дипломного проекту.

Дипломні проекти, що розроблені з макетуванням,здаються до архіву в складі пояснювальної записки та графічної частини. Матеріали макетування залишаються в цикловій комісії. Виходячи з того, що матеріали макетування постійно використовуються під час учбового процесу, а їх строк служби не витримує терміну зберігання самого дипломного проекту (тобто пояснювальної записки та графічної частини) – циклова комісія вирішує питання про доцільність їх існування. З цією метою створюється комісія в складі трьох осіб: завідуючого відділенням, голови циклової комісії, одного з викладачів циклової комісії, яка в кінці навчального року переглядає існуючі матеріали макетування з точки зору їх функціонального та естетичного сприйняття.

Якщо ці матеріали є непридатними для подальшої роботи (тобто зруйновані, втратили вигляд і не виконують покладені на них функції), комісія складає акт про доцільність їх використання і вважає їх такими, що підлягають знищенню та списує їх.