Умовні позначення

Всі кнопки, поля, закладки будуть позначатися відповідним стилем напису мовою програми.

Позначення пунктів меню.Виклик пункту меню позначається великими літерами з використанням символу →, який означає перехід до певного пункту підменю, наприклад: ПРОГРАММЫ → 1С:ПРЕДПРИЯТИЕ 8.2 → 1С:ПРЕДПРИЯТИЕ.

Позначення назв елементів системи. Усі елементи системи (назви розділів, вікон, режимів та інш.) позначаються на мові програмного продукту та пишуться у лапках курсивом, наприклад, “Конфигуратор”, “Документы и файлы”, “Пользователь (создание)”.

Позначення полів. Позначення полів програми буде приводитись без лапок з виділенням шрифтом, наприклад: Имя, Права, Наименование, Вид корреспонд.

Позначення кнопок. Найменування кнопок в діалогах и формах вводу-редагування даних будуть даватися у вигляді їх назв у лапках, виділені напівжирним шрифтом, наприклад: “ОК”, “Создать”, “Записать объект”,“Записать и закрыть”.

Позначення закладок.Найменування закладок панелі управління параметрами системи або інших вікон, що мають закладки, будуть даватися у лапках, наприклад: “Прочие”, “Адреса, телефоны”.

Позначення елементів бази даних. Усі назви полів таблиць, форм і звітів бази даних пишуться у лапках курсивом, напівжирним шрифтом, наприклад: поля «Код студента», «Дисципліни». Назви об'єктів бази даних (таблиць, запитів, форм, звітів) пишуться у лапках курсивом, наприклад, форма «Довідник дисциплін», вікно «Конструктор форм». Текст, який потрібно вводити з клавіатури позначається курсисвом, наприклад, Число більше 10.

Комбінації клавіш.Коли для виконання будь-якої команди потрібно використовувати певну клавішу на клавіатурі або їх комбінацію у тексті роботи це позначається звичайним шрифтом, наприклад: Ctrl+F3, Ins, Del.

Завдання призначені для обов’язкового виконання студентом подаються після слова Завдання (позначеного у тексті курсивом).

Обрання студентом предметної області відбувається самостійно або видається викладачем у відповідності до завдань з додатку Б.