рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Поняття та структура світогляду

Поняття та структура світогляду - раздел Образование, Шпори По Філософій Для Складання Кандидатського Мінімуму 1....

Шпори по філософій

для складання кандидатського мінімуму

1. Поняття та структура світогляду.

Світогляд як духовно-практичний феномен

Формується не тільки світогляд, а й особистість з її переконаннями та життєвими установками, а тому світогляд може мати місце лише там. де є «само»,… Сучасна доба пов’язана з важкими пошуками нових шляхів будівництва державності… Здатність повернутися на 180 градусів без зламів і потрясінь означає лише одне: світогляду не було, а була сума знань,…

Найбільш вивченими історичними типами світогляду є міф, релігія та філософія.

Міфологічній формі світогляду притаманні антропоморфізм, тобто ототожнення природних сил з людськими, одухотворення їх. Тому усвідомлення факту… По-третє, оскільки міфологічний світогляд антропоморфний, то неминуче… І подібно до того, як доросла людина тужить за дитинством, розуміючи, що дещо втрачено разом із ним назавжди, людство,…

Філософія. Її предмет та функції

Філософські ідеї, школи, напрями подібно до людей, які їх створили, завжди-належать до певної епохи, країни. Це – аксіома. Але частина ідей,… В історії філософії склалися і у певних модифікаціях перманентне повторюються… Досвід понад двох із половиною тисяч років історії філософської думки, як і досвід розвитку філософії в XX столітті,…

Роль філософії у житті суспільства

У добу загострення глобальних проблем філософія покликана проаналізувати допустимі межі «інструментального» ставлення до світу та альтернативні… Сократ сформулював два фундаментальні завдання філософії: «Пізнай самого себе»…  

Філософія Стародавньої Індії

Принципи, закладені у Ведах, Брахманах і Упанішадах, стали основою таких світоглядних систем: 1) брахманізм; 2) бхагаватизм; 3) буддизм; 4)… Бтхаспаті, Вардхамана, Готама, Будда, Канада, Капіле, Патанджалі, Джайміні і… Характерною особливістю стародавньоіндійського світогляду е те, що в ньому простежується органічний процес переходу…

Філософія Стародавнього Китаю

про дію протилежних сил в єдиній субстанції; про природну закономірність; про природність людської душі і свідомості. Особливе місце у китайській філософії посідає вчення Лао-цзи (VI ст. до н.… Розробляючи категорії «дао» і «де», Лао-цзи вперше в історії філософії висуває проблему єдності сутності і якості та…

Філософія стародавніх Греції і Риму

Біля джерел формування наївно-стихійної філософії у Стародавній Греції стояла Мілетська школа, засновником якої був Фалес (640—562 рр. до н. е). Він… Вирішення проблеми пізнання Фалес також грунтує на принципі єдиного начала… Учнем і послідовником Фалеса був Анаксімандр (611 —546 рр. до н. е.). Він першим серед старогрецьких філософів створив…

Середньовічна філософія

Першою спробою філософського обгрунтування християнства була патристика. Це був визнаний офіційною церквою напрямок у філософії, який розроблявся… Одним із найбільш яскравих представників патріс-тики був єпископ із Гіппона… Вся історія для Августина – це боротьба між прибічниками християнської церкви, які будують «град Божий» на землі, і…

Філософія епохи Відродження

Епоха Відродження на перше місце ставить Платона. Філософія Платона спрямовується проти католицької теології та авторитету Арістотеля в… Одним з джерел філософії Відродження стали середньовічні єресі, які були… В цілому філософське мислення цього періоду прийнято називати антропоцентричним, в центрі його уваги була людина, тоді…

Філософія Нового часу

Головне своє завдання філософія. Нового часу вбачає в розробці та обгрунтуванні методів наукового пізнання. На цій основі формуються в філософії… Засновник емпіризму – англійський філософ Френсіс Бекон (1561 – 1626) основні… Мета пізнання, підкреслює Бекон, – збагачення життя справжніми відкриттями, зміцнення влади людини над силами природи;…

Проблема субстанції у філософії ХVII ст.

У Б. Спінози субстанція – це єдність Бога і Природи, природи, що творить, і природи створеної Бог – це універсальна причина світу, завдяки його… Спіноза був переконаний, що весь світ – це математична система і він може бути… Один з найвідоміших філософів Європи кінця XVII – початку XVIII ст. Готфрід Лейбніц (1646-1716) свою концепцію…

Німецька класична філософія

Родоначальником німецької класичної філософії вважається Іммануїл Кант. В його творчості умовно виділяють два періоди: докритичний (до 1770 р.) та… Головні твори «критичного періоду»: «Критика чистого розуму» (1781), «Критика… «Що я можу знати?», «Що я маю робити?», «Чого я можу сподіватись?» Відповідь на ці запитання може дати лише…

Марксистська філософія

Батьківщина марксизму – Німеччина. Його творці – Карл Маркс (1818-1883 рр.) і Фрідріх Енгельс (1820-1895 рр.); час створення – 40-ві роки XIX ст.… Соціальні конфлікти та потрясіння цього періоду, закономірно, викликали у… Велику роль у формуванні марксистського філософського бачення світу відіграв бурхливий розвиток природознавства у…

Психоаналіз і неофрейдизм

Досліджуючи психоаналіз як комплекс гіпотез та теорій, що пояснюють роль несвідомого в житті людини, слід виділяти три його аспекти: пізнавальний,… Засновником психоаналізу в його класичній формі був австрійський психолог,… Психоаналіз З. Фрейда був спробою синтезу двох напрямків дослідження природи людини: 1) розкриття психічних поривань…

Екзистенціальна філософія та її різновиди

Джерела екзистенціалізму у вченні Сьорена К’єркегора (1813— 1855), який першим сформулював поняття «екзистенція» – «внутрішнє» буття, що поступово… У наш час екзистенціалізм є найбільш впливовим напрямком гуманістичної думки,… Екзистенціалізм є філософським вираженням глибоких потрясінь, які спіткали західну цивілізацію в XX ст. Його…

Філософія періоду Відродження

Ю. Дрогобич у своїх поглядах на людину, світ, історію звеличував силу знання та людського розуму Він вважав, що людина здатна пізнати світ, і ця… Філософія українських гуманістів мала яскраво виражені риси антропоцентризму… Він одним з перших у європейській філософській думці став заперечувати божественне походження влади й держави,…

Філософія Г. С. Сковороди

Сковорода закликав почати філософське освоєння світу з простого, пізнати віру та любов у всій їхній повноті, бо це і є пізнання людини. Поділяючи… Але є й інший аспект проблеми. Любов та віра дають змогу людині вийти за межі… Таким чином, Сковорода намагається сконструювати життєвий простір людини не тільки за допомогою раціонально визначених…

Філософські ідеї Т. Г. Шевченка

Поезія Т Шевченка багато чим зобов’язана фольклорній стихії, в якій синтезувались в єдине ціле безпосередні враження життя і символіка народної…   34. Філософсько-соціологічні погляди громадівців та «Молодої України». (!)

Київська релігійно-філософська школа. П.Д. Юркевич

Кожного з представників школи при всьому розмаїтті поглядів об’єднує спільність в історико-філософському спрямуванні, з огляду на яке здійснювався… Українська духовно-академічна філософія XIX ст. як культурно-історичне явище… Одним з визначних представників київської філософсько-релігійної школи був Памфіл Данилович Юркевич. Він народився на…

Філософія України другої половини XIX – початку XX ст.

Потебня був не тільки мовознавцем, а й творцем «лінгвістичної поетики», яка мала величезне філософське значення. Тут він наближався до трактування… Одним із визначних українських філософів минулого століття був П. Д. Юркевич… Значний вклад у розвиток філософії України зробили видатні вчені-природознавці другої половини XIX— початку XX ст.…

Філософський зміст проблеми буття

З самого початку західноєвропейського мислення і до

сьогоднішнього дня буття означає те ж саме, що й присутність...

Буття як присутність визначається через час.

Мартін Хайдеггер

 

Світ як єдність об’єктивної дійсності і людських сутнісних сил

У процесі розвитку людини змінюється уявлення про світ, воно наповнюється конкретно-історичним та чуттєво сприйнятним змістом. І з розкриттям… Світ – це цілісна система, яка розвивається в діалектичній єдності природи і… Людина в процесі активної цілеспрямованої діяльності перетворює природу на світ свого буття, який, з одного боку,…

Єдність матерії, руху, простору, часу

Якщо для філософів стародавнього світу матерія – це матеріал, з якого складаються тіла, предмети, а кожний предмет (тіло) складається з матерії та… Матерія як філософська категорія визначає найбільш суттєві властивості… Отже, поняття матерії проходить складний шлях розвитку, постійно уточнюється, поглиблюється, збагачується новими…

Поняття закону

Іншою важливою ознакою закону є необхідність такого зв’язку, що неминуче виявляється в процесі розвитку того чи іншого явища. Якщо виникає щось… Закон – це зв’язок між сутностями, який є: 1) об’єктивним; 2) необхідним; 3)…  

Поняття закону

Іншою важливою ознакою закону є необхідність такого зв’язку, що неминуче виявляється в процесі розвитку того чи іншого явища. Якщо виникає щось… Закон – це зв’язок між сутностями, який є: 1) об’єктивним; 2) необхідним; 3)… Можна виділити три групи законів: 1) часткові закони, притаманні лише певним формам руху матерії (закони механіки,…

Принципи діалектики

Принципами власне діалектики можна назвати принципи загального зв’язку і загального розвитку явищ у світі. Визнання загального зв’язку явищ у… Визнання принципу загального розвитку означає не тільки визнання діалектикою…  

Альтернативи діалектики

Отже, діалектика як певна філософська концепція має багато визначень, котрі дають уявлення про різні її сторони, зміст. Ми поведемо мову про три… Поняття «метафізика» в історико-філософському аспекті має ряд значень: 1)… Розглядаючи альтернативність метафізики і діалектики, необхідно, однак, підкреслити, що метафізика не є чимось…

Категорії діалектики, їх співвідношення.

Категорії діалектики

У категоріях діалектики знаходять відображення найбільш загальні суттєві ознаки, зв’язки, властивості, відношення речей, що мають місце в… Мислення – це процес відображення світу в поняттях, категоріях, судженнях,… Що являють собою категорії: Категорії – це універсальні форми мислення, форми узагальнення реального світу, в котрих…

Одиничне, особливе і загальне

Категорії одиничного, особливого і загального мають важливе значення в процесі пізнання. Вони відображають його рух, логіку, послідовність. Процес… Однак не слід протиставляти знання одиничного знанню загального, бо це… Зробимо загальний висновок: категорії діалектики – універсальні логічні форми мислення, в яких відображаються загальні…

Закон єдності та боротьби протилежностей

Закон єдності та боротьби протилежностей відображає фундаментальну особливість об’єктивної дійсності, котра полягає п тому, що всі її предмети,… Уявлення про джерело розвитку виходить із визнання самосуперечливості усього… Суперечності не є стабільними, їхні зміни пов’язані з набуттям у процесі свого розвитку певної специфіки. У зв’язку з…

Закон взаємного переходу кількісних змін у якісні

Властивість як категорія визначає одну із сторін речі. Якість речі визначається виключно через її властивості. Між властивістю і якістю існує… Кількість – філософська категорія, що відображає такі параметри речі, явища чи… У гегелівській філософії взаємоперехід кількісних змін у якісні виступає як закон мислення, логіки. Однак суть цього…

Закон заперечення заперечення

В основі закону лежить діалектичне заперечення як об’єктивний і суттєвий момент процесу розвитку. Діалектичне заперечення означає не просте знищення… Сутність закону заперечення заперечення полягає у відображенні напрямку і… Важливо підкреслити, що розвиток – це складний і суперечливий процес У ньому є висхідна, і низхідна лінії, і прогрес,…

Виникнення і природа свідомості

Ідеальні, духовні явища, які на відміну від матеріальних існують тільки у головах людей як похідні від матеріальних, як результат їхнього… Довгі тисячоліття людство шукало відповідь на питання, в чому ж полягає суть… Відомо, що ідеалізм вважає свідомість активним началом матерії. Внаслідок цього свідомість наділялася надматеріальним,…

Генезис свідомості

Погляд на матерію як мертву, інертну та аморфну субстанцію вже давно спростований філософією і сучасною наукою. Починаючи з Епікура, а в Новий час… Всезагальність відображення як властивості всієї матерії зумовлена… Відображення проявляється в якісно різних формах. Кожна з них обумовлюється ступенем організації і розвитку матерії,…

Визначальна роль соціальності у виникненні свідомості

Можна вважати, що перехід від біологічної до соціально-трудової діяльності здійснюється тоді, коли, з одного боку, для цього є перелічені вище… За умови взаємовідносин із природою, опосередкованих засобами праці,… Отже, вивчаючи питання про виникнення людини і її свідомості, необхідно виділити три основні чинники цього процесу:…

Див. Екзистенціальна філософія про людину та її буття + Антропосоціогенез. Єдність природного та соціального в людині

 

54. Антропосоціогенез. Єдність природного та соціального в людині.

Основні фактори антропосоціогенезу

Таким чином, людина виступає в марксистькій теорії як соціальна істота, її сутність визначається як сукупність всіх суспільних відносин. Всі суто… Класичний варіант такого філософського пояснення дано в роботі Ф.Енгельса… Але останнім часом і в науці висловлювались сумніви щодо її абсолютності. Сьогодні вже існує корекція щодо розуміння…

Людина: індивід, індивідуальність, особистість

У філософії для визначення суті людини та її зв’язку з суспільством використовують поняття такі поняття, як «індивід», «індивідуальність»,… Поняттям «індивід» позначають загальнотипове в людині як представникові не… Однак, кожний індивід є не просто фрагментом цілого, але й фрагментом неповторним, своєрідним, унікальним, тобто…

Структура свідомості, її основні рівні

Емоційна сфера свідомості – складне, мало досліджене явище. Спроба виділити її структури і типологізувати їх не вдалась. Емоції – це відображення… Мотиваційно-вольова сфера свідомості складається із мотивів, інтересів, потреб… Поряд із свідомістю у «внутрішньому світі» людини існує рівень несвідомого. Сьогодні це визнала більшість вчених.…

Суспільна психологія й ідеологія

Суспільна психологія являє собою сукупність поглядів, почуттів, емоцій., настроїв, звичок, традицій, звичаїв, що виникають у людей під впливом… У роки духовного, ідеологічного диктату, панування ідеологічних постулатів та… У сучасних умовах докорінних змін, що відбуваються в світі, зокрема в сфері духовних процесів, важливим є…

Сутність духовного життя суспільства

Який же зміст духовного життя суспільства? Духовне життя суспільства — це надзвичайно широке поняття, що включає в себе багатогранні процеси, явища,… Багатогранність духовного життя суспільства .включає в себе такі складові:… Духовне виробництво здійснюється в нерозривному взаємозв’язку з іншими видами суспільного виробництва. Як надзвичайно…

Антропосфера, соціосфера, біотехносфера

Враховуючи, що основною формою взаємодії суспільства і природи є матеріальне виробництво, частина науковців розрізняють етапи такої взаємодії на… перший — ручного, або інструментального, виробництва; другий — машинного… Інші дослідники розглядають історію розвитку взаємодії суспільства і природи як історію поступового зняття природних…

Екологія та екологічні проблеми в Україні

Впровадження у виробництво найновіших досягнень науки і техніки, поява нових технологій, енергоджерел і матеріалів призвели до революційних змін у… Зростаючі потреби суспільства і виробництва обумовлюють подальше прискорення… Сучасна екологічна ситуація складалась стихійно в ході діяльності людей, спрямованої на задоволення їхніх потреб.…

Географічне середовище.

На перших етапах розвитку суспільств;! важливе значення мали багатий рослинний і тваринний світ, родючість грунтів, сприятливий для життя людини… Із розвитком суспільства географічне середовище не тільки розширюється… Закономірно, що і географічне середовище суттєво впливає на саму людину. Умови життя формують стиль і спосіб життя…

Народонаселення - передумова та суб’єкт історичного процесу

Об’єкт дослідження демографії демографічну система, до складу якої входять люди і демографічні відносини. Демографічні відносини, у свою чергу, — цс… 1. Загальний коефіцієнт народжуваності. Він визначається кількістю народжених… 2. Спеціальний коефіцієнт народжуваності. Розраховується як відношення кількості народжених до кількості жінок…

Виміри цінностей людського буття

Прийомом конструювання ідеалу є ідеалізація, що абстрагується від полярності позитивного і негативного. Ідеал є завжди мисленим запереченням… Ідеал є гранично вираженою цінністю, організуючим, цільовим началом людської… Свою діяльність людина будує у відповідності з нормативами і цінностями.

Проблема пізнання у філософії

Вчення, що заперечує можливість достовірного пізнання сутності дійсності, дістало назву агностицизму. Помилковим є уявлення про агностицизм як про… Проте слід зазначити, що агностицизм виявив-важливу проблему гносеології – що… Принципову можливість пізнання визнають не лише матеріалісти, а й більшість ідеалістів. Проте у вирішенні конкретних…

Єдність чуттєвого і раціонального, логіки та інтуїції у пізнанні

Відчуття – це відображення окремих властивостей предметів та явищ внаслідок їхнього безпосереднього впливу на органи чуття людини. Відчуття – це ті… Більш складною формою відображення с сприймання. Сприйняття – це чуттєве відображення предметів та явищ дійсності в сукупності притаманних їм властивостей при…

Методологія наукового пізнання

У сучасній філософії такі спроби зустрічаються в методологічних концепціях Т. Куна та І. Лакатоса. Т. Кун вводить поняття «парадигма», яке фіксує… Великого поширення для визначення метатеоретичної та науково-дослідницької… Чим відрізняється теоретичний рівень наукового пізнання від метатеоретичного? Якщо теоретичний рівень включає в себе…

Філософія і культура

Будь-яка культура в антропологічному значенні слова містить у собі певне світорозуміння, без якого суспільство не існує. Ці світорозуміння історики… І все ж самефілософія прагне усвідомити обрії певного життєвого світу,… Проте не слід перебільшувати "рятівну" роль жодної сфери культури — ні релігії, ні науки, ні філософії;…

Синтезуюча природа творчості

Творчість як розвиток виявляється лише через різні форми людської діяльності, вона властива лише суспільно-історичній істоті – людині. Починаючи з… Розглядаючи взаємовідношення між творчістю і діяльністю слід враховувати… Творчість не є ні аспектом, ні стороною, ні функцією, ні атрибутом діяльності. Універсальні здібності людини органічно…

Поняття соціального в філософії. Соціум як історичний процес

Первинна якість соціального осягається через усвідомлення докорінної відмінності даного феномена від природно-тваринного світу Таку відмінність… Суспільне життя – це реальний життєвий процес людини (особи, соціальної групи,… Вся філософська традиція пронизана думкою про те, що найістотнішою ознакою людської життєдіяльності є її свідомий…

Суспільство як система і життєдіяльність людини

На думку Платона, суспільство є об’єднанням людей для задоволення своїх потреб і є засобом реалізації потреби людей одне в одному. За Арістотелем,… Були спроби пояснити суспільне життя і через призму визначальної ролі… Теоретичне уявлення про соціум як систему безпосередньо пов’язане з аналізом головних підрозділів і сфер суспільного…

Діяльність як спосіб існування соціального

Розглядаючи єдність слова і діла з боку діла, цілком правомірно давати визначення діяльності як умови, засобу, рушійної сили й сутності соціального.… Діяльністю людина перетворює природу і створює свій особливий світ – культуру… Соціо- і культуротворча функція діяльності філософською традицією осягалась надзвичайно суперечливо. Цю функцію…

Суб’єкти суспільного розвитку

Суб’єктом суспільного розвитку є особистість, що виступає як соціальний вияв кожної людини. Найглибші витоки ролі особистості у суспільстві… Активна роль особистості у суспільстві виражається у тому, що у сфері… Таким чином, у всіх сферах життя людина, особистість відіграє активну роль. Особливе місце у соціальній філософії…

Поняття рушійні сили розвитку суспільства

Часом у науковій літературі рушійні сили суспільства пов’язують з певною спрямованістю, з прогресивними перетвореннями суспільства. Але такий… Що ж є рушійною силою дій кожної людини, будь-якої соціальної групи (стану,… Відповідь, мабуть, може бути однозначною – інтерес. Зміст інтересу визначається умовами життя людей та їхніх спільнот,…

Див. Основні чинники суспільного розвитку та їхній взаємозв’язок.

 

87. Історичний характер взаємозв’язку суспільства та особистості. Історична необхідність і свобода особистості.

Необхідність та свобода у практичній діяльності

Філософське вирішення проблеми свободи та необхідності, їх співвідношення в діяльності та поведінці особистості має величезне практичне значення для… Усі дії чи вчинки так чи інакше причинно обумовлені. При цьому не можна не… У своїй повсякденній практичній діяльності люди стикаються з історичною необхідністю у вигляді реально існуючих умов…

Поняття суспільного виробництва

Людська праця відрізняється від тваринно-інстинктивної діяльності тим, що вона є цілеспрямованим, доцільним зусиллям на такі зміни в природі, які… Праця в широкому розумінні – це спосіб життєдіяльності виробників. При цьому… Праця – це безперечна умова існування людей, вічна природна необхідність. Без неї неможливий обмін речей між людиною і…

Виробничі відносини

У виробничі відносини входять насамперед виробничо-технічні відносини, тобто взаємини між виробниками безпосередньо на конкретному підприємстві. Але… В основі виробничих відносин лежить власність на засоби виробництва. Тобто від…

Взаємозв’язок продуктивним сил та виробничих відносин

З іншого боку, люди, які розвивають свої продуктивні сили, розвивають одночасно і відносини один з одним. Характер цих відносин з необхідністю… Продуктивні сили вимагають лише певної, а не довільної форми виробничих… Отже, виробничі відносини не можуть встановлюватися довільно. Це – об’єктивні, матеріальні відносини, які не залежать…

Сутність науково-технічної революції

Сучасне виробництво характеризується не лише матеріальними, а й духовними факторами, поєднанням науки Й виробництва. Обов’язковими елементами… Адже щоб успішно здійснювати сучасне суспільне виробництво необхідне знання… Відомо, що будь-яке соціальне явище слід розглядати в розвитку, в чіткому усвідомленні його суті, тобто в сукупності…

Соціальні наслідки НТР

Соціальні наслідки науково-технічної революції можна звести до таких основних груп: -- загострення екологічної обстановки, виникнення проблеми виживання людства… – зміна взаємовідносин у системі «людина техніка» (робітник стає регулятором, наладчиком, програмістом і тим, хто…

Роль філософії у вирішенні проблем особистості, проблем суспільства

У житті окремих людей і народів час від часу відбуваються корінні переломи, змінюються підвалини життя, руйнуються старі цінності. А разом… Якісні перетворення відбуваються і в сучасному суспільстві. Соціальні,… Місія філософії, її соціальна цінність полягає насамперед у її антропологічному призначенні: допомогти людині…

Формаційний підхід у філософії історії

Формаційний підхід однозначно вирішує цю проблему: історія є прогресивним розвитком, лінійним процесом сходження від менш досконалої формації до… Формаційна теорія грунтується на розумінні суспільства як… Суспільно-економічні формації — це конкретно-історичні типи суспільства, послідовні «сходинки» історичної еволюції, що…

Поняття соціального передбачення і прогнозування майбутнього

Ще в сиву давнину люди намагалися підняти завісу над майбутнім, передбачити власну долю і подальший хід подій у своєму житті; прагнули заздалегідь… У сучасну добу проблема прогнозування явищ і подій, передбачення соціальних… Відзначаючи важливу роль прогнозування, необхідно розкрити його передумови. Через складність, багатогранність цієї…

Цивілізація і культура

Спочатку культуру визначали як відмінне від натури (природи). При такому підході культура, по суті, збігається із суспільством, поняття культури… Пізніше культура почала розглядатися як спосіб людської діяльності, відмінний… Сучасні розробки дозволяють повніше розкрити сутність культури. Справді, культура має предметне втілення: до неї…

Необхідність та свобода у практичній діяльності

Філософське вирішення проблеми свободи та необхідності, їх співвідношення в діяльності та поведінці особистості має величезне практичне значення для… Усі дії чи вчинки так чи інакше причинно обумовлені. При цьому не можна не… У своїй повсякденній практичній діяльності люди стикаються з історичною необхідністю у вигляді реально існуючих умов…

– Конец работы –

Используемые теги: Поняття, структура, світогляду0.058

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Поняття та структура світогляду

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Світогляд, його сутність і структура. Історичні типи світогляду
ТЕМА ФІЛОСОФІЯ ЇЇ ПРЕДМЕТ І РОЛЬ У СУСПІЛЬСТВІ... Світогляд його сутність і структура Історичні типи світогляду...

Поняття світогляду, його специфіка, структура, функції
Відповіді на питания екзаменаційних білетів... Нввч amp ьнии... noctitmk ІГмтг видання...

Задачі, зміст і структура дисципліни. 2.Поняття мистецтва, його видів
План... Задачі зміст і структура дисципліни... Поняття мистецтва його видів Класифікація видів мистецтва за головними ознаками...

Вступ до курсу Людина і світ . Поняття людина як біосоціальна істота, розкрити основні завдання курсу, уявлення про його роль у формуванні світогляду людини
ЗАНЯТТЯ... Вступ до курсу Людина і світ Поняття людина як біосоціальна істота... Мета розкрити основні завдання курсу уявлення про його роль у формуванні світогляду людини розкрити зміст основних понять людина особистість...

Социальная структура. Тенденции изменения социальной структуры российского общества
Несмотря на то что в социологии этот термин получил распространение только в середине XX века структурный подход к изучению общества представлен уже… Наиболее серьезной проблемой стала резкая деформация стратификационной системы… Большинство исследователей отрицательно оценивает стратификационные изменения в российском обществе, происходившие в…

Основні поняття системи та моделі. Поняття моделі. Співвідношення між моделлю та системою
Людина постійно моделює оскільки моделі спрощують об єкти і явища... Величезні можливості мають комп ютери для розв язування математичних задач Числовими методами для більшості задач...

Світовий ринок: поняття, структура, умови та фактори кон’юнктури, ціни
Внутрішній ринок Світовий ринок Національний ринок Схема 1. Структура світового ринку . В даній курсовій роботі розглянуто світовий ринок товарів… До категорії світових належать усі товарні ринки, на яких виключно велику… За основу цієї класифікації беруть Міжнародну класифіка¬цію 00Н - Стандартну Міжнародну торговельну класифікацію -…

Философия лекции. Лекция №110.02.05. Предмет, структура и функции философии. Вопрос 1: Мировоззрение, его структура и исторические типы. Особенности мифологии
Лектор Котельников Михаил Евгеньевич... Лекция Предмет структура и функции философии...

Поняття фінансового ринку та його структура
На сайте allrefs.net читайте: Поняття фінансового ринку та його структура.

0.048
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам