Створення нового проекту

1.2.1 Клацнувши на піктограмі на Робочому Столі Windows, запустіть середу Active–HDL 6.1.

1.2.2 На панелі інструментів Active–HDL клацніть піктограму New Workspace (створити нове робоче середовище).

 

 

Рисунок 1.2 – Створення робочого середовища

 

6.2.3 З‘явиться вікно New Workspace. В полі "Type the workspace name" введіть ім‘я робочого середовища. Залиште активною опцію "Add New Design to Workspace" (добавити новий проект до робочого середовища). Клацніть OK.

 

 

Рисунок 1.3 – Вікно New Workspace

 

1.2.4 Запускається майстер створення проекту New Design Wizard (рис. 1.4).

 

 

Рисунок 1.4 – New Design Wizard. Вибір режиму

 

1.2.5 Настройка параметрів проекту виконується за чотири кроки. Виберіть режим Create an empty design (створити порожній проект). Клацніть кнопку Next.

1.2.6 Друге вікно (другий крок) майстра призначено для вибору інструменту синтезу і імплементації. Необхідно також вказати тип НВІС ПЛ, конфігурацію редактора BDE і мову опису проекту. В полі Default HDL Language виберіть VHDL.

1.2.7 Третій крок – визначення імені проекту, місця на диску для його зберігання і, якщо необхідно, настройка імені бібліотеки проекту. За умовчанням ім'я проекту є ім'ям його бібліотеки (рис. 1.5). В полі Type the design name наберіть Lab1 і клацніть кнопку Next.

 

 

Рисунок 1.5 – New Design Wizard. Вибір імені проекту

 

1.2.8 Знов створеному проекту привласнено ім'я Lab1. В кінці роботи майстер створення проекту виводить інформацію про результати роботи. Файлу проекту має ім'я Lab1.adf. Клацніть кнопку Done.

 

 

Рисунок 1.6 – Кнопка і вікно Console. Повідомлення користувача

 

На диску з'явиться каталог VHDL–проекту Lab1. Структура цього каталогу відображається у вікні Design Browser. Коли в проект Lab1 будуть вноситись зміни, вони торкатимуться змісту файлів і директорій каталогу Lab1. Файл проекту Lab1.adf містить загальний опис проекту, компілятора і бібліотеки Lab1.LIB. У файл console.log будуть заноситися повідомлення про поточний стан проекту. Отримати доступ до повідомлень консолі можна у будь–який час натисненням на кнопку Console панелі інструментів або за допомогою комбінації клавіш <ALT+0> (рис. 1.6).