Використання можливостей ПЗ РЗКМ

При виконанні основної частини роботи рекомендуємо придержуватися порядку описаних далі підпунктів. Звертаємо увагу, що запропоновані дії часто можуть ефективно виконуватися за допомогою описаного в п.6 ПЗ РЗКМ. Тому спочатку слід уважно познайомитися з можливостями ПЗ РЗКМ (Додаток Г), використання якого значно зменшить обсяг рутинної роботи і дозволить виконати значний обсяг досліджень різних мережевих топологічних структур за короткий термін. ПЗ РЗКМ розроблено студентами групи КІТ – 27а Демідецьким О., Назаровцем Д., Кузміком А. і Москвіним А. Володіння можливостями існуючого ПЗ РЗКМ слід демонструвати при захисту індивідуальних розрахункових завдань.

5.2 Проектування схеми розміщення будівель

План розміщення вузлів по поверхах та будівлях наведено у додатку Б на рис. Б.1. Всього на плані розміщено 4 будівлі. Відстані між ними наведені у таблиці Б.1. Висота кожної будівлі дорівнює 3 м. У кожній будівлі розташовується по 4 робочих станції (з номерами 1-16). Кожна з робочих станцій знаходиться на відповідному поверсі. У мережі є один сервер, який розміщується на 1-му поверсі. Розміщення робочих станцій по поверхах та номер серверу наведено у таблиці Б.2.

Згідно з кількістю студентів в групах номера індивідуальних завдань розподіляються лектором та роздається відповідним викладачам, що проводять практичні заняття. Після отримання розподілу варіантів для кожної групи, потрібно створити свої таблиці за структурою таблиць Б.1, Б.2 і заповнити їх даними відповідно свого індивідуального номеру. Привести одержані таблиці у звіті.