Тема № 6 Оборона механізованого (танкового) полку.

Тему відпрацьовують протягом 4-х двогодинних занять у складі взводі і об'єднують із темою № 11 ОМЗ.

Навчальні питання першого заняття розглядають на груповому занятті другого, третього і четвертого занять — груповими вправами на картах.

При проведенні групового заняття ставлять основну мету: глибоко розібратися в теоретичних питаннях оборонного бою, ведення оборонного бою механізованим полком, розміщення і переміщення тилових підрозділів у ході оборонного бою.

При виконанні групових вправ із даної теми протягом 3-х занять основ­ну увагу потрібно зосередити на формуванні в студентів знань, умінь і нави­чок, які необхідні їм для організації медичного забезпечення полку в умовах сучасного загальновійськового бою.

Групове заняття і групові вправи з даної теми проводять з обов'язковою самостійною підготовкою студентів, що передбачено перед кожним заняттям.

До початку самопідготовки (за день до заняття) відповідальна особа з числа студентів під контролем командира взводу отримує в лаборантській ка­федри топографічні карти, офіцерські лінійки, кольорові олівці, навчальні посібники, тактичні завдання до теми і видає їх студентам.

Під час самостійної підготовки студенти вивчають теоретичні положен­ня рекомендованих навчальних посібників згідно з учбовим завданням до заняття, склеюють карти, наносять на карту тактичну обстановку, оформля­ють у робочих зошитах ті елементи, які наявні в завданні кожного заняття.

Вихідну тактичну обстановку, рішення командира полку, а також поло­ження військ на різний оперативний час за Запроваджувальними наносити на топографічні карти за допомогою офіцерської лінійки, застосовуючи прий­няті умовні позначення, дотримуючи правил нанесення тактичної обстанов­ки і ведення робочої карти офіцерами.

За ведення своєї робочої карти кожному студенту виставляють оцінку

Після закінчення самопідготовки всі навчальні посібники, робочі зоши­ти, топографічні карти, олівці й лінійки здають у лаборантську кафедри.

Виносити літературу, завдання, схеми і топографічні карти з кафедри категорично забороненої