Тема № 7. Наступ механізованого (танкового) полку

Тему відпрацьовують протягом 3-х двогодинних занять у складі взводів і об'єднують із темою № 11 ОМЗ.

Навчальні питання першого заняття розглядають на груповому занятті а другого і третього занять — груповими вправами на картах.

При проведенні групового заняття ставлять такі завдання:

І. Підготовка студентів із теоретичних і практичних питань загальної тактики в обсязі, необхідному для виконання ними обов'язків відповідно до їх призначення у військовий час.

2. Вивчити із студентами основи організації і ведення наступу механі­зованим полком, розміщення і переміщення тилових підрозділів у ході насту­пального бою.

3. Ознайомити студентів із порядком роботи командира щодо органі­зації наступу з ходу з висуванням із глибини, прийняттям рішення; закріпити навички у веденні робочої карти.

При виконанні групових вправ із даної теми протягом 2-х занять ос­новну увагу потрібно зосередити на формуванні в студентів знань, умінь і навичок, які необхідні їм для організації медичного забезпечення полку в умовах сучасного загальновійськового бою.

Групове заняття і групові вправи з даної теми проводять з обов'язковою самостійною підготовкою студентів, що передбачено перед кожним заняттям.

До початку самопідготовки (за день до заняття) відповідальна особа з числа студентів під контролем командира взводу отримує в лаборантській кафедри топографічні карти, офіцерські лінійки, кольорові олівці, навчальні посібники, тактичні завдання до теми і видає їх студентам.

Під час самостійної підготовки студенти вивчають теоретичні поло­ження рекомендованих навчальних посібників згідно з учбовим завданням до заняття, склеюють карти, наносять на карту тактичну обстановку, оформля­ють у робочих зошитах ті елементи, які наявні в завданні кожного заняття.

Виносити літературу, завдання, схеми і топографічні карти з кафедри категорично заборонено!