рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Комплексний пдхд до розвитку творчо дяльност студента

Работа сделанна в 2005 году

Комплексний пдхд до розвитку творчо дяльност студента - Реферат, раздел Педагогика, - 2005 год - Стимулювання творчої активності студентів в процесі їх навчання Комплексний Пдхд До Розвитку Творчо Дяльност Студента. Комплексний Пдх...

Комплексний пдхд до розвитку творчо дяльност студента.

Комплексний пдхд до розвитку творчо дяльност студентв явля собою цлсну систему далектично взамозалежних науково-педагогчних принципв, методв засобв виховання хньо активност.

Комплекснсть у розвитку творчого потенцалу майбутнього фахвця виступа як спосб оптимзац всього учбово-науково-виховного процесу, основа формування всебчно розвитий особистост. Формування творчо активност особистост майбутнього фахвця обумовлю необхднсть органчно дност утворення, навчання виховання, нтеграц навчально, науково-дослдно виховно роботи в рамках цлсного педагогчного процесу.

Сьогодн це одне з головних вимог комплексного пдходу, виплива воно з сутност багатобчних задач, як стоять перед вищою школою в умовах яксного вдновлення суспльства5. Професйно-трудове виховання поляга в тому, щоб студент усвдомив свою пзнавальну дяльнсть як специфчний вид прац, а творче, вдповдальне вдношення до оволодння професю розглядав як найважлившу соцально-моральну задачу, чтку продуману систему органзац навчального процесу. Уся розматсть дючих форм суспльно корисно прац в роки навчання повинна бути зорнтована на виховання в майбутнх фахвцв поваги до прац, вироблення умння творчо застосовувати в прац отриман у вуз теоретичн професйн знання.

Професйна пдготовка поза свтоглядною, моральною основою може обернутися для майбутнього фахвця пересчним технократизмом та безпринципнстю. Професйно-трудове виховання стимулю у студентв розвиток творчо активност за умови, що ц напрямки органчно повязан з моральним вихованням. гнорування цього звязку завда серйозно шкоди професйно-трудовому й дейно-полтичному розвитков особистост студента.

У процес перебудови вищо школи необхдне подолання просвтительського пдходу до морального виховання, що, як правило, обмежуться пропагандою в студентському середовищ етичних знань. Тим часом зводити моральне виховання лише до етично освти значить спрощувати процес формування особистост фахвця. Пдхд до студента лише як до субкта морального виховання здатний породити в його свдомост вчинках розрив мж словом справою, мж навчанням вихованням.

Джерела розвитку творчо активност особистост, що характеризуться конструктивно-творчим типом дяльност, лежать у вузвському педагогчному процес, у якому нтегруються вс принципи, методи форми навчання, виховання й органзац наукових дослджень. Сама органзаця педагогчного процесу може виховувати в студентв творчий пдхд до оволодння знаннями поверхневе вдношення до дослджуваних наук, здатнсть до активно рзнобчно дяльност й ндиферентну пасивнсть.

Тип органзац педагогчного процесу ма принципове значення у вихованн розвитку творчо активност. Тому комплексний пдхд до розвитку нерозривно повязаний з забезпеченням дност методологчних органзацйно-методичних основ педагогчного процесу 5.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Стимулювання творчої активності студентів в процесі їх навчання

Так уже ми влаштован, що без постйних нагадувань спонукань, власних або зовншнх зусиль, а часто прямого примушення не можемо зрушитися з мсця,… Був час, коли недбайливе ставлення до справи розцнювалося як проста лнь для… Рвень теоретичних дослджень в област стимулювання досить високий. Тим часом мало знайдеться факторв, порвнянних з…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Комплексний пдхд до розвитку творчо дяльност студента

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Викладач як органзатор пзнавально дяльност студента
Викладач як органзатор пзнавально дяльност студента. Сьогодн найголовншим здатнсть викладача бути органзатором пзнавально дяльност студента, кервником його соцального духовного розвитку. А ц

Висновок
Висновок. Керуючись вищевикладеним матералом та пдводячи пдсумок, потрбно зазначити, що для формування творчо дяльност студентв та впливу на не, необхдне застосування засобв стимулювання педагогчни

Список використано лтератури
Список використано лтератури. Выготский Л.С. Педагогическая психология. Москва, 1996. 243с. 2. Левин В.А. Воспитание творчества. М. Знание, 1977. 64 с. 3. Лук А.Н. Мышление и творчество. М. Политиз

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги