Висновок

Висновок. Керуючись вищевикладеним матералом та пдводячи пдсумок, потрбно зазначити, що для формування творчо дяльност студентв та впливу на не, необхдне застосування засобв стимулювання педагогчними працвниками для досягнення бльш успшних результатв.

Для того щоб вс ланки управлння процесом розвитку творчо активност студентв працювали як дине цле, необхдним комплексний пдхд до формування творчого спецалста передусм на кафедральному рвн. Таким чином збльшуться координуюча роль ректоратв та громадських органзацй вищих навчальних закладв у забезпеченн взамод колективв рзних кафедр. Управлння вихованням передбача пдвищення рол викладача як суб кта педагогчного процесу. Сьогодн дяльнсть кожного викладача повинна оцнюватися не лише з боку його педагогчно майстерност, але й з боку його вмння формувати та стимулювати творчу дяльнсть студентв, вмння допомогти спрямувати дяльнсть студента в потрбний йому бк. Демократизаця вузвського життя, розвиток самоуправлння науково-педагогчних та студентських колективв створюють можливост для розвитку творчо активност студентв та викладачв.

Але розвиток демократичних начал в педагогчному процес передбача пдвищення особисто вдповдальност кожного викладача за виховання творчо особистост.

Створення колективу вихователв, здатних використати ефективн методи розвитку творчого потенцалу, задача складна. виршення залежить вд вмння органв управлння ВНЗ координувати дяльнсть всх суб ктв педагогчного процесу.