Процеси

Ключовим поняттям у всіх операційних системах є процес. Процесом, по суті, ______________________________________________________________. З кожним процесом пов'язана його адресний простір - ______________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________.

У багатьох операційних системах вся інформація про кожному процесі, за винятком вмісту його власного адресного простору, зберігається в таблиці операційної системи,____________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Процес (в тому числі і призупинений) складається ____________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Якщо процес здатний створювати кілька інших процесів (що називаються дочірніми процесами), а ці процеси в свою чергу можуть створювати власні дочірні процеси, та перед нами постає дерево процесів.

Пов'язані процеси, спільно працюють над виконанням якої-небудь задачі, найчастіше мають потребу в обміні даними один з одним і в синхронізації своїх дій. _______________________

_________________________________________________.

Кожному користувачеві, якому дозволено працювати з системою, системним адміністратором присвоюється ідентифікатор користувача - UID (User IDen-tification). Кожен запущений процес має UID того користувача, який його запустив. Дочірні процеси мають такий же UID, що і у батьківського процесу. Користувачі можуть входити в яку-небудь групу, кожна з яких має власний ідентифікатор групи - GID (Group IDentification).

2.2 Адресні простори

Кожному процесу відводиться під використання деякий безперервний набір адрес, як правило, з нуля і до деякого максимуму. У простому випадку максимальний об'єм адресного простору, що виділяється процесу, менше обсягу оперативної пам'яті. Таким чином, процес може заповнити свій адресний простір і для його розміщення в оперативній пам'яті буде достатньо місця.

Що відбудеться, якщо адресний простір процесу перевищує обсяг оперативної пам'яті, встановленої на комп'ютері, а процесу потрібно використовувати весь свій простір цілком?

Відповісти на питання:_____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Управління адресними просторами і фізичної пам'яттю є важливою частиною роботи