Украинский язык

План контрольно роботиВступ 21. Переклад ть текст укра нськоюмовою запиш ть його .2. Iвана Петровича на посаду економiста планового вiддiлу 3. Запишiтъ 15 - 20 слiв термiн в з Вашо професiйно галуз .4. Переклад тъ наведен прийменников конструкц д лового стилю укра нською мовою запиш ть х ВступОсобист сть нос м св домост системи сусп льно-значущих якостей. деальна особист сть це людина, щопо дну в соб духовне багатство, високу мо ральн сть, ф зичну досконал сть виявля себе як непов торна, самобутня ндив дуальн сть, що й становить силу привабливост для нших.Роль мови у формуванн самовираженн особистост величезна.Особливе значення ма р дна мова, що ста для кожно людини одним з найц нн шихнадбань. Найгостр ше це в дчува ться тод , коли людина довго знаходиться замежами батьк вщини.

Тод бодай одна в сточка р дною мовою приносить душевнуполегк сть, втамову тугу за р дною стороною. Мова - то маг чнедзеркало, невичерпний зас б сп лкування.

У мов в дображено житт вий досв д, сприйнятий людством в д давнини до сучасност. При цьому мова в добража нелише те, що на поверхн, а й невидиме для ока, внутр шню суть речей не лишесв т матер альний, а й св т деальний, який в ддзер калю ться в умопогляд, фольклор, текстах, деях. Передус м через мову ми п зна мо р дний народ, йогоментальн сть, культуру, сторичний досв д. Кр зь призму слова сприйма мо одну зграней краси, що представлена в художн й л тератур. Наш моральн переконанняформуються на основ моральних понять та дей, що п знаються завдяки мов. Чимкраще ми опанову мо мову, тим досконал шим ста наше мислення, бо мова мислення нерозд льн. Вбираючи в себе знання, в дображен в мовленн, людинавибудову власний внутр шн й св т, або м кро косм, форму себе як особист сть. Щодня ми реал зу мо себе, виявляючи сво став лення донавколишнього св ту, найповн ше, най глибше цей процес в дбува ться умовленн п д час повсякденного сп лкування.

Коли людина добре волод мовою, вона ма могутн й зас б для впливу на нших людей досягнення поставлено мети. тут особливо важливо, щоб цей зас б використовувався для примно женнядобра, а не зла, щоб особист ц л не суперечили сусп льним, загальнолюдським. Як в домо, словом мож на вбити, повернути до життя.

Людину, що вм гарноговорити, шанують, захоплюються нею, прагнуть бути в товариств. Французькийписьменник Антуан де Сент-Екзюпер писав, що дина справжня розк ш - це розк шлюдського сп лкування. 1. Переклад ть текст укра нською мовою запиш тьйого Хороший руководитель широкораспахивает перед всеми свои двери, будучи уверенным, что никто без должныхоснований не рискнет переступить порог его кабинета. Для подчиненного начальник нетолько распорядитель, но и помощник, опекун.

Политика начальника не должнавступать в противоречие с политикой сверху и инициативой снизу. Нужно уметьтребовать без навязывания и помогать без навязчивости. И горе тому, кто служитлишь выразителем чужих интересов и проводником чужих идей. Социальные психологи точно установили, что на постепенновозрастающее давление сверху коллектив сначала реагирует тем, что снижает своюэффективность, а затем повышает ее, но до определенного предела.

После этогоэффективность стремительно падает, отражая общую подавленность и начавшийсяпроцесс деморализации, что может означать приближение моральной смерти. Социальные психологи также отметили, что когда две вышестоящие инстанции придерживаются одного стиля руководства, допускающего инициативу подчиненных, производительность труда иудовлетворенность бывают обычно самыми высокими. Когда обе они применяютавтократический стиль, производительность хотя и может быть высокой, ноудовлетворенность очень низкая со всеми вытекающими из этого последствиями.

Хороший кер вник широко розкрива перед вс ма сво двер, будучиупевненим, що н хто без належних п дставне ризикне переступити пор г його каб нету. Для п длеглогоначальник не т льки розпорядник, але пом чник, оп кун. Пол тика начальникане повинна вступати в суперечн сть з пол тикою зверху н ц ативою знизу. Треба ум ти вимагати без нав язування допомагати безнав язливост. Та горе тому, хто служить лише виразником чужих нтерес в пров дником чужих дей. Соц альн психологи точновстановили, що на поступово зростаючий тискзверху колектив спочатку реагу тим, що знижу свою ефективн сть, а пот мп двищу, але до певно меж. П сляцього ефективн сть стр мко пада, в дображаючизагальну пригн чен сть процесдеморал зац, що почався, що може означати наближення морально смерт. Соц альн психологи також зазначили, що коли дв вищестоящ нстанц дотримуються одного стилю кер вництва, що допуска н ц ативуп длеглих, продуктивн сть прац задоволення бувають звичайно самими високими. Коли обидв вони застосовують автократичний стиль, продуктивн сть хоч можебути високою, але задоволення дуже низьке з вс ма вит каючими з цього насл дками. 2. Складiтъ наказ про прийняття на роботуСидоренка Iвана Петровича на посаду економiста планового вiддiлу.

М Н СТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИНАЦIIОНЕРНА КОМПАНIЯ НАФТОГАЗ УКРА НИ ДАТ ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ НАКАЗ 106-км. С мферопiль 21.01.2001По особовому складу ПРИЗНАЧИТИ 1. Iвана Петровича на посаду економiста планового вiддiлу з 23 сiчня ц.р. здвотижневим випробувальним терм ном, з окладом 570 грн. у м сяць. П дстава заява I.П. Сидоренка з в зами начальника в дд лу кад р в заступника голови правлiння з економiчних питань. Головаправлiння М.К. IльницькийМ Н СТЕРСТВОПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИНАЦIIОНЕРНА КОМПАНIЯ НАФТОГАЗ УКРА НИ ДАТ ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ НАКАЗ 106-км. С мферопiль 21.01.2001Про прийняття нароботу за контрактомПРИЗНАЧИТИ 1. Сидоренка Iвана Петровича на посаду економiста планового вiддiлу на умовах укладеного з нимконтракту в д 19 сiчня 2001р. П дстава контракт в д 19 сiчня 2001р. Головаправлiння М.К. Iльницький З наказомознайомлений 21 сiчня 2001 р. Начальник юридичного в дд лу Л.Д. Бакланов 3.

Запишiтъ

Запишiтъ. Свердловина11. Вертлюг13. Флянець17. Насос глибинний 21.