рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Правовая охрана земли (Укр.)

Правовая охрана земли (Укр.) - раздел Лингвистика, Земля Як Обкт Правово Охорони У Наш Час Захист Навколишнього Середовища Вису...

Земля як обкт правово охорони У наш час захист навколишнього середовища висуваться на перший план. Наслдки недостатньо уваги до проблеми можуть бути катастрофчними. Мова йде не тльки про добробут людства, а про його виживання. Особливо тривожно т, що деградаця природного середовища може виявитися необоротною. Забруднення вод завда шкоди здоровю людини рибних запасв. Деградаця сльськогосподарських угдь призвела до посухи й ероз грунтв у багатьох районах. Звдси недодання, голод, хвороби.Забруднення повтря завда вус бльш суттвий збиток здоровю людей.

Масове знищення лсв негативно позначаться на клмат скорочу бологчне розмаття, генофонд. Серйозною загрозою здоровю виснаження озонового протоц, що захища вд шкдливих випромнювань Сонця. До катастрофчних змн у клмат Земл веде парниковий ефект, тобто глобальне потеплення в результат викидв вуглекислого газу, що зроста, в атмосферу.Нерацональне використання мнеральних живих ресурсв веде до хнього виснаження, що знову ставити проблему виживання людства.

Нарешт, авар на пдпримствах, повязан з радоактивними й отруйними речовинами, не говорячи вже про спит ядерно збро, заподюють величезну шкоду здоровю людей природ.Достатньо пригадати про аварю на Чорнобильськй АЕС на американському хмчному завод в нд. Великий збиток навколишньому середовищу приносять збройн конфлкти, про що свдчить досвд вйн у Втнам, Кампуч, Перськй затоц, у Югослав й н. Враховуючи висок енергомнсть та ресурсомнсть промислового виробництва в Укран, низький рвень культури виробництва та нехтування екологчним законодавством, необхдно бльше привертати уваги до екологчного права в Укран, державно полтики в галуз еколог, прийняття невдкладних заходв економчного, технчного, полтичного, соцального та органзацйного характеру, серед яких першочергове значення в екологчнй полтиц держави ма створення нацонально екологчно-правово системи.

Ст. 16. Чорнобильсько катастрофи - катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду укранського народу обов язком держави Конституця Украни.

Земля як об кт правово охорони У житт будь-яко людини товариства земля вдгра важливу екологчну, економчну полтичну роль. Земля - це територя держави. Як обкт господарсько дяльност людини вона сну без усякого сприяння з його сторони - як загальний предмет людсько прац, як основний засб виробництва в сльському лсовому господарств.Земля використовуться також як фундамент, як просторовий операцйний базис для розвитку всх галузей народного господарства.

Що явля собою земля як юридична категоря За законодавством поняття земля означа поверхню Земно кул, що знаходиться в межах державних меж Украни. У цьому змст земля вимрються квадратними метрами, клометрами, гектарами.Очевидно, що при характеристиц юридично категор земля як обкта правово охорони вд шкдливих впливв до змсту повинн включатися нш елементи, що стосуються, насамперед, яксного стану земл. Щодо охорони земель вд забруднення й нших чинникв деградац говориться про охорону грунтв.

Грунт явля собою родючий поверхневий прошарок земл, що утворився в результат тривало взамод органчних неорганчних природних чинникв. Його товщина коливаться вд деклькох сантиметрв до 2 метрв. У звязку з цим варто особливо пдкреслити, що цллю правово охорони земл не збергання загально площ вона в основному залишаться незмнною, а збергання, вдновлення, полпшення яксного стану земель.Юридично значимою характеристикою земл те, що на вдмну вд грунту земля не може бути вддлена вд поверхн земно кул. Не випадково ще з часв римського права земля вважаться нерухомстю. При характеристиц поняття земля, примром, як обкта права власност, основна увага придляться просторовим межам земл або земельно длянки.

Розходження в яксних характеристиках грунтв - фзичних, хмчних, фзико-географчних, господарсько-економчних, сторичних навть естетичних, а також особливост грунтв як нерухомост основою для установлення видв категорй земель, передбачених чинним законодавством.Стаття 1. Земельне законодавство Украни його завдання Земельн вдносини в Укран регулюються цим Кодексом та ншими актами законодавства Украни Республки Крим, що видаються вдповдно до нього.

Завданням земельного законодавства регулювання земельних вдносин з метою створення розумв для рацонального використання й охорони земель, рвноправного розвитку усх форм власност на землю господарювання, збереження та вдтворення родючост грунтв, полпшення природного середовища, охорони прав громадян, пдпримств, установ органзацй на землю.

Грнич, лсов та водн вдносини, вдносини щодо використання й охорони рослинного тваринного свту, атмосферного повтря регулюються спецальним законодавством Украни Республки Крим. Стаття 2. Склад земель Украни, вднесення х до категорй переведення з одн категор до ншо Вдповдно до цльового призначення вс земл Украни подляються на 1 земл сльськогосподарського призначення 2 земл населених пунктв мст, селищ мського типу сльських населених пунктв 3 земл промисловост, транспорту, звязку, оборони та ншого призначення 4 земл природоохоронного, оздоровчого, рекреацйного та сторико-культурного призначення 5 земл лсового фонду 6 земл водяного фонду 7 земл запасу.

Вднесення земель до категорй провадиться вдповдно до х цльового призначення. Переведення земель з одн категор до ншо здйснються в раз змни цльового призначення цих земель.Вднесення земель до вдповдних категорй переведення х з одн категор до ншо провадиться органами, як приймають ршення про передачу цих земель у власнсть або надання х у користування, а в нших випадках - органами, як затверджують проекти землеустрою приймають ршення про створення обктв природоохоронного, оздоровчого, сторико-культурного та ншого призначення.

Вднесення земель до зазначених категорй переведення з одн категор в ншу провадиться в звязку з змною цльового призначення земель у випадках, передбачених у законодавств, уповноваженими органами вдповдно до х компетенц при вилученн наданн земель у користування або оренду.

Подл земель на категор ма суттве екологчне значення. Екологчно значим й особливо цнн земл видлен в окрем категор. У земельному законодавств визначаться хнй правовий режим. При ршенн питань про надання земель у користування або оренду вдповдно враховуться, до яко категор вони вдносяться, якими яксними й ншими особливостями володють. Стаття 3. Форми власност на землю.Розпорядження землею Власнсть на землю в Укран ма так форми державну, колективну, приватну.

Ус форми власност рвноправними. Розпоряджаються землею Ради народних депутатв, як в межах сво компетенц передають земл у власнсть або надають у користування та вилучають х. Повноваження щодо передач, надання та вилучення земельних длянок мсцев Ради народних депутатв можуть передавати вдповдно органам державно виконавчо влади або виконавчим органам мсцевого самоврядування.Стаття 4. Право державно власност на землю У державнй власност перебувають вс земл Украни, за винятком земель, переданих у колективну приватну власнсть.

Субктами права державно власност на землю виступають Верховна Рада Украни - на земл загальнодержавно власност Украни Верховна Рада Республки Крим - на земл в межах територ республки, за винятком земель загальнодержавно власност обласн, районн, мськ, селищн, сльськ Ради народних депутатв - на земл в межах х територй, за винятком земель, що перебувають в загальнодержавнй власност.Земл, що перебувають у державнй власност, можуть передаватися в колективну або приватну власнсть надаватися у користування, у тому числ в оренду, за винятком випадкв, передбачених законодавством Украни Республки Крим. Не можуть передаватись у колективну та приватну власнсть земл загального користування населених пунктв майдани, вулиц, прозди, шляхи, пасовища, снокоси, набережн, парки, мськ лси, сквери, бульвари, кладовища, мсця знешкодження та утилзац вдходв, а також земл, надан для розмщення будинкв органв державно влади та державно виконавчо влади земл грничодобувно промисловост, дино енергетично та космчно систем, транспорту, звязку, оборони земл природоохоронного, оздоровчого, рекреацйного та сторико-культурного призначення земл лсового фонду, за винятком невеликих до 5 гектарв длянок лсв, що входять до складу угдь сльськогосподарських пдпримств, селянських фермерських господарств земл водного фонду, за винятком невеликих до 3 гектарв длянок водойм болт, що входять до складу угдь сльськогосподарських пдпримств, селянських фермерських господарств земл сльськогосподарських науково-дослдних установ навчальних закладв та х дослдних господарств, учбових господарств навчальних закладв, державних сортовипробувальних станцй сортодльниць, елтно-наснницьких наснницьких господарств, племнних заводв, племнних радгоспв конезаводв, господарств по вирощуванню хмелю, ефроолйних, лкарських рослин, фруктв винограду. 2. Органзацйно-правов заходи охорони земель Поряд з Конституцю Украни, Законом Про охорону навколишнього природного середовища, ншими законами, що мстять деяк загальн норми щодо землекористування й охорони земель як частини природи, вдношення по використанню земель хньо охорон регулюються в рамках земельного законодавства.

Регулюючи порядок надання земель у користування або оренду, закони Украни встановлюють права й обовязки природокористувачв орендарв по забезпеченню рацонального використання земельних ресурсв хньо охорони.

Одним з основних принципв землекористування принцип використання земель строго вдповдно до цлей, для яких земл були надан.

У земельному законодавств визначен задач конкретн вимоги, адресован власникам земл, землевласникам, землекористувачам орендарям по охорон земель.

Пд охороною земель розумться система правових, органзацйних, економчних нших заходв, спрямованих на хн рацональне використання, запобгання необгрунтованих вилучень земель з сльськогосподарського обороту, деградац, а також на вдновлення продуктивност земель пдвищення родючост грунтв.

Змст охорони земель складають закрплен в законодавств правов заходи заходи попереджувального, заборонного, вдбудовного й ншого характеру, спрямован на рацональну органзацю територ вдновлення пдвищення родючост грунтв, а також нших корисних властивостей земл захист земель вд водяно втрово ероз, селв, пдтоплення, заболочування, повторного засолення, висушування, ущльнення, забруднення вдходами виробництва, хмчними радоактивними речовинами, вд нших процесв руйнац захист вд зараження сльськогосподарських угдь нших земель карантинними шкдниками хворобами рослин, заростання бурянами, чагарником дрбнолссям, нших процесв погршення культуртехнчного стану земель рекультивацю порушених земель, вдновлення хньо родючост й нших корисних властивостей земл свочасне залучення в господарський оборот зняття, використання збергання родючого прошарку грунту при проведенн робт, повязаних з порушенням земель.

Основне призначення попереджувальних правових мр поляга в тому, щоб запобгти в процес землекористування можливсть виникнення негативних наслдкв, шкдливих для стана грунтв, забезпечити рацональне використання земель.

Так мри реалзуються шляхом установлення правил ведення державного земельного кадастру, монторингу земель, подання вилучення земель, розробки здйснення проектв землевпорядження, використання земель пдпримствами, установами, органзацями громадянами.

З урахуванням особливо екологчно й економчно цнност сльськогосподарських земель принциповим питання про екологчно доцльн методи ведення сльського господарства. Методи, що збергають покращують грунт, так, як тестування, контурна оранка, компостування вирощування покривних культур, використання полкультур свозмни застосовуються у свт протягом сторч.

Мльйони фермерв в усх кранах свту уже впроваджують обгрунтован сльськогосподарськ технолог, що охороняють грунти екологчно. Задача складаться в тому, щоб ус фермери дзналися про не навчилися ними користуватися, це скорше соцальна, чим технчна проблема.В Укран роботу з формування агрокультури впровадженню таких методв може повинно проводити Мнстерство сльського господарства продовольства Украни.

Цьому може сприяти також упровадження спецальних мр економчного стимулювання З урахуванням снуючих в Укран масштабв деградац земл особливе мсце в систем земельного законодавства займа Закон Украни ПРО мелорацю земель.Мелораця земель явля собою корнне полпшення земель шляхом проведення гдротехнчних, культуртехчних, хмчних, протиерозйних, агролсомелоративних, агротехнчних й нших мелоративних заходв.

У залежност вд характеру мелоративних заходв Закон передбача проведення таких типв мелорац земель гдромелораця агролсомелораця культуртехнчна мелораця хмчна мелораця.Гдромелораця земель поляга в проведенн комплексу мелоративних заходв, що забезпечують корнне полпшення заболочених, зайво зволожених, посушливих, еродованих, змитих й нших земель, стан яких залежить вд впливу води. Гдромелораця земель спрямована на регулювання водяного, повтряного, теплового живильного режимв грунтв на землях за допомогою здйснення заходв для пдйому, подач, розподлу вдводов вод за допомогою мелоративних систем, а також окремо розташованих гдротехнчних споруджень.

До цього типу мелорац земель вдносяться зрошувальна, осушувальна, протипаводкова, протиселва, протиерозйна, протиповзнева й нш види гдромелорац земель.Агролсомелораця земель складаться в проведенн комплексу мелоративних заходв, що забезпечують корнне полпшення земель за допомогою використання грунтозахисних й нших властивостей захисних лсових насаджень.

До цього типу мелорац земель вдносяться так види протиерозйна - захист земель вд ероз шляхом створення лсових насаджень на ярах, балках, псках, берегах рк нших територй полезахисна - захист земель вд впливу несприятливих явищ природного, антропогенного техногенного походження шляхом створення захисних лсових насаджень на межах земель сльськогосподарського призначення пасовищезахисна - запобгання деградац земель пасовищ шляхом створення захисних лсових насаджень. Культуртехнчна мелораця земель спрямована на проведення комплексу мелоративних заходв щодо корнного полпшення земель.

Хмчна мелораця земель складаться в проведенн комплексу мелоративних заходв щодо полпшення хмчних фзичних властивостей грунтв. Хмчна мелораця земель мстить у соб вапнування грунтв, фосфорування грунтв гпсування грунтв.Регульований Законом Украни порядок проведення мелорац земель включа планування мелорац земель, розробку, узгодження, затвердження реалзацю проектв мелорац. При цьому планування мелорац земель проводиться державним органом виконавчо влади, що здйсню управлння сльським господарством, вдповдно державними загальними регональними територального програмами в област мелорац земель, а також по замовленнях власникв, власникв, користувачв земельних длянок.

Порядок розробки, узгодження затвердження проектв мелорац земель також установлються мсцевим органом виконавчо влади, що здйсню управлння сльським господарством. Таким органом Мнстерство сльського господарства продовольства Украни.

Вдповдно до закону про мелорацю земель, проекти мелорац повинн враховувати будвельн, екологчн, сантарн й нш стандарти, норми правила. Проводиться мелораця громадянами й органзацями, що мають лценз на здйснення вдповдних видв дяльност.Одна з специфчних заходв охорони земель стосуться консервац деградованих земель. здйснення регулються положенням про порядок консервац деградованих сльськогосподарських угдь земель, забруднених токсичними промисловими вдходами радоактивними речовинами.

Консерваця земель, або тимчасовий виняток х з господарського використання, здйснються з метою запобгання розвитку й усунення процесв деградац грунтв, вдновлення хньо родючост реаблтац забруднених територй.Виявлення деградованих земель провадиться шляхом обстежень, проведених по затверджених методиках пдпримствами й органзацями, а також громадянами, що одержали у встановленому порядку лценз на ц обстеження. У ход проведення обстежень установлються мсце розташування деградованих забруднених земель, хня площа, склад угдь, яксний стан земель, динамка його змни в останн 5-10 рокв, причини, що призвели до деградац.

За результатами обстежень складаються карти таблиц по видах ступеню деградац, а також пдготовляться висновок по хньому подальшому використанню.Земл, виведен з господарського обороту в результат консервац, збергаються за власниками земл, землевласниками, землекористувачами при створенн ними необхдних умов для вдновлення деградованих сльськогосподарських угдь забруднених земель або перекладаються в земельний запас.

Збитки, заподян погршенням якост земель або обмеженням хнй використання, включаючи упущену вигоду на перод консервац, вдшкодовуються власникам земл, землевласникам землекористувачам у повному обсяз тими пдпримствами, по чий провин вдбулася деградаця земель.Одночасно земельним законодавством передбачен мри економчного характеру по стимулюванню землекористувачв до рацонального використання й охорони эемель.

Економчне стимулювання включа видлення засобв бюджету для вдновлення земель, зруйнованих не з вини осб, що використовують ц земл звльнення вд плати за земельн длянки, що знаходять у стад сльськогосподарського освоння часткову компенсацю з засобв бюджету зниження витрати в результат тимчасовий консервац земель заохочення землекористувачв за пдвищення родючост грунтв установлення пдвищених цн на екологчно чисту продукцю. Стаття 93. Завдання державного контролю за використанням охороною земель Завдання державного контролю за використанням охороною земель полягають у забезпеченн додержання всма державними та громадськими органами, а також пдпримствами, установами, органзацями громадянами вимог земельного законодавства з метою ефективного використання та охорони земель.

Стаття 94. Органи, як здйснюють державний контроль за використанням охороною земель Державний контроль за використанням охороною земель здйснються Радами народних депутатв, а також Державним комтетом Украни по земельних ресурсах, Мнстерством охорони навколишнього природного середовища Украни та ншими спецально уповноваженими на т державними органами.

Порядок здйснення державного контролю за використанням охороною земель установлються законодавством Украни.Стаття 95. Монторинг земель Монторинг земель явля собою систему спостереження за станом земельного фонду, у тому числ земель, розташованих у зонах радоактивного забруднення, з метою свочасного виявлення змн, х оцнки, вдвернення та лквдац наслдкв негативних процесв.

Структура, змст порядок здйснення монторингу земель встановлюються Кабнетом Мнстрв Украни. 3. Юридична вдповдальнсть за порушення земельного законодавства Правове регулювання здйснення в Укран земельно реформи та приватизац земл визначено як у Земельному кодекс Украни, так в нших нормативно-правових актах.Зокрема, в постанов Верховно Ради Украни вд 18 грудня 1990 р. Про земельну реформу зазначено, що починаючи з 15 березня 1991 р. вс земл Украни оголошуються обктом земельно реформи, а також повноважень мсцевих рад та Кабнету Мнстрв Украни.

З метою прискорення земельно реформи ураховуючи введення колективно приватно власност на землю Верховна Рада Украни прийняла постанову вд 13 березня 1992 р. Про прискорення земельно реформи приватизац земл. Купвля-продаж, дарування, застава, самовльний обмн земельних длянок землекористувачами, у тому числ орендарями, а також догоди, укладен власниками земл з порушенням установленого для них порядку придбання або вдчуження земельних длянок, недйсними.

Земельна длянка може бути вилучена в особи, якщо судом буде встановлено придбання за рахунок доходв, одержаних вд злочинно дяльност.Стаття 115. Вдповдальнсть за порушення земельного законодавства Особа, винн в укладенн угод, зазначених у статт 114 цього Кодексу самовльному зайнятт земельних длянок псуванн сльськогосподарських та нших земель, забрудненн х хмчними та радоактивними речовинами, виробничими вдходами стчними водами розмщенн, проектуванн, будвництв, введенн в дю обктв, що негативно впливають на стан земель невиконанн вимог природоохоронного режиму використання земель порушенн строкв повернення тимчасово займаних земель або невиконанн обовязкв щодо приведення х у стан, придатний для використання за призначенням знищенн межових знакв невжитт заходв щодо боротьби з бурянами та шкдниками сльськогосподарських культур неправильнй експлуатац, знищенн або пошкодженн протиерозйних гдротехнчних споруд, захисних лсонасаджень приховуванн або перекрученн вдомостей про стан екологчно, у тому числ радацйно обстановки, повязано з забрудненням земл порушенн строкв розгляду заяв громадян виршення питань про передачу та надання земельних длянок перекрученн даних державному земельного кадастру приховуванн нформац про наявнсть земель запасу невиконанн розумв знмання, збергання нанесення родючого шару грунту самовльному вдхиленн вд проектв внутргосподарського землеустрою несуть цивльну, адмнстративну або кримнальну вдповдальнсть згдно з законодавством Украни.

Законодавством Украни може бути встановлено вдповдальнсть за нш види порушень земельного законодавства.

Стаття 116. Повернення самовльно зайнятих земельних длянок Самовльно зайнят земельн длянки повертаються за х належнстю без вдшкодування витрат, проведених за час незаконного користування.

Приведення земельних длянок у придатний для використання стан, включаючи знесення будвель споруд, провадиться пдпримствами, установами, органзацями та громадянами, як самовльно зайняли земельн длянки, або за х рахунок.

Повернення самовльно зайнятих земельних длянок провадиться за ршенням суду або арбтражного суду. Стаття 117. Вдшкодування збиткв, заподяних порушенням земельного законодавства Пдпримства, установи, органзац та громадяни зобовязан вдшкодувати збитки, заподян ними в результат порушення земельного законодавства.

– Конец работы –

Используемые теги: Правовая, Охрана, земли, Укр0.071

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Правовая охрана земли (Укр.)

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Земля в период возникновения жизни. Начало жизни на Земле. Эволюция форм жизни
Она знала периоды расцвета, исторических испытаний и тяжелых кризисов, прежде чем достигла в наши дни своего великолепного богатства. Сегодня науке… Окаменевшие останки живших некогда существ, которые содержатся в земных… Человек понимает, что он смертен, что одни рождаются, а другие умирают, что он создает орудия труда, обрабатывает…

Земля - объект охраны окружающей среды
Государственным органам принадлежит ведущая роль в обеспечении охраны и рационального использования земель – они организуют и осуществляют… Это позволяет обществу, во-первых, находиться у истоков определения назначения… Стабильность целевого назначения земель, сохранение прежде всего сельскохозяйственных земель, а также недопущение их…

НАДЗОР И КОНТРОЛЬ ЗА СОБЛЮДЕНИЕМ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА ПО ОХРАНЕ ТРУДА ГОСУДАРСТВЕННЫЙ НАДЗОР И ОБЩЕСТВЕННЫЙ КОНТРОЛЬ ЗА ОХРАНОЙ ТРУДА
Херсонский Государственный Морской Институт Херсонский Морской Колледж Лекция по... ХОД ЗАНЯТИЯ... НАДЗОР И КОНТРОЛЬ ЗА СОБЛЮДЕНИЕМ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА ПО ОХРАНЕ ТРУДА...

Правовая охрана окружающей природной среды в городах
Такие особенности естественных и экономических факторов, действующих в городах, формируют качественно новую среду обитания, где наряду, а порой и… В городах сейчас проживает более половины жителей России. Города становятся… В целом же все населенные пункты на территории России подразделяются на две категории города и поселки городского типа…

ВНУТРЕННЕЕ СТРОЕНИЕ ЗЕМЛИ. ПРОИСХОЖДЕНИЕ ЗЕМЛИ
Вопрос... ВНУТРЕННЕЕ СТРОЕНИЕ ЗЕМЛИ ПРОИСХОЖДЕНИЕ ЗЕМЛИ... Путешествие к центру Земли...

Внутреннее строение Земли. Оболочки и ядро земли
Строение Земли... Толщина Земной коры внешней оболочки изменяется от нескольких километров в океанических областях до нескольких...

Уголовно правовая охрана фауны России
На территории страны имеется более 120000 рек и около 20 пресных и соленых озёр, площадь болот достигает почти 1,8 млн. кв. км. На территории России… Пользование ресурсами животного мира составляет основу жизни для многих… Особенно большое значение они имеют для коренных малочисленных народов Севера, Сибири и Дальнего Востока.

Форма, размеры и движения Земли и их геофизические следствия. Гравитационное поле Земли
Это значит, что, например,в звезде g - Пегаса на 8700 атомовводорода приходится 1290 атомов гелия, 0,9 атомов азота и т.д. В списке звезд первых… Эти соединенияеще очень просты.Это оксиды циркония, титана класс М , а также… Существуют звезды, имеющие повышенное содержание того илииного элемента.Так, известны звезды с по повышенным…

История Земли описывает наиболее важные события и основные этапы развития планеты Земля
Эта граница названа именем Б Гутенберга Третий раздел совпадает с основанием слоя F и внутренним ядром Земли слой G... Земна я кора внешняя тв рдая оболочка Земли геосфера Ниже... Океаническая кора состоит главным образом из базальтов Согласно теории тектоники плит она непрерывно образуется в...

Земля как объект использования и охраны в Республике Молдова
Так, Стокгольмская Декларация об окружающей человека среде 1972 года ограничивалась следующей формулировкой Человек имеет основное право на свободу,… Однако превращение более двух третей экосистем планеты в искусственные или… Это обуславливает необходимость социальной защиты человека, в том числе путем законодательного закрепления его права…

0.034
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам