рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Англія у 1870-1914 роках.

Англія у 1870-1914 роках. - раздел История, Англ Яу 1870-1914 Роках. Дата Под Я Особи Економ Чний Розвиток.втрата Промис...

Англ яу 1870-1914 роках. Дата Под я Особи Економ чний розвиток.Втрата промислово та торг вельно першост . Остання чверть XIX ст. Англ я перестала займати ведуч положення в промисловост торг вл , яке належало й в 50-60-т рр. XIX ст. Кра на почала в дставати по темпам розвитку промисловост , пропустив вперед США Герман ю, як в свою чергу остаточно позбавили Англ звання власниц промислово майстерн св ту . В цей ж час серйозних труднощ в випробовувало с льське господарство Англ . Др бн фермери-орендар не мали грошей для ведення господарства на сучасному агротехн чному р вн . В результат урожайн сть була малою, а ц ни на продукти висок . Власники Англ йських кап тал в негайно намагались отримати прибуток, вважаючи за краще чи банк вськ операц , чи вив з кап талу за кордон загальна сума вивезених з Англ кап тал в вже до початку XX ст. складала 2 млрд. ф. ст а до 1914 року 4 млрд Початок XX ст. Великобритан я форму ться як держава, що входить в нову стад ю ндустр ального сусп льства.

Про це св дчить створення монопольних об днань зб льшення х рол в управл нн . В цей час 70 банк вських кап тал в було зосереджено в 12 банках, 5 з яких знаходились в Лондон . Утворюються велик монопол в промисловост Дорман-Лонг в суднобудуванн , Амрстронг-У нтворс в в йськов й ндустр т.п. Основою Англ йського ндустр ального сусп льства було експлуатац я колон й. Колон 33 млн. км2 з населенням 400 млн. чол. використовувались не т льки, як джерело дешево сировини ринок для збуту англ йських товар в, а як захищену в д ноземних кап тал в конкурент в сферу.

Отже, незважаючи на тяжке становище, Англ я знайшла спос б подолати проблеми розвитку зберегти м цн економ чн позиц . Особливост роб тничого руху в Англ . 70-т рр XIX ст. Втрата промислово першост вплинула на пог ршення становища роб тник в. П дпри мц щоб зберегти р вень сво х доход в б льше експлуатували робочих, знизили зароб тну плату, п двищили ц ни на предмети першо необх дност . Б льш н ж 30 робочих Лондона зб дн ло. ЦЕ ЗМ НИЛО ХАРАКТЕР РОБ ТНИЧОГО РУХУ АНГЛ . Наряду з тред-юн онами як об днали 1,5 млн. Робочих держави почали з являтися союзи неквал ф кованих робочих докер в, робочих с рникових фабрик, газових завод в т.д. Ц орган зац , на в дм ну в д тред-юн он в, не ор нтувались на боротьбу з владою та роботодавцями шляхом переговор в, а шляхом страйк в, м тинг в, демонстрац й, п кет в. Частина робочих-радикал в входила в пол тичн орган зац . Прикладом тако Фаб анське товариство.

Мета яко було поступове перетворення кап тал стичного сусп льства в соц ал стичне шляхом реформ.

Вони стверджували, що робочий клас зможе досягти висот шляхом реформ через парламент, а не революц ю. Розчарован робоч в д яльност тред-юн он в Фаб анського товариства вир шають створити третю масову парт ю в Англ . Герберт Уеллс, Бернард Шоу, Сидней, Беатрис Вебб. Лютий 1900 року. В дбулися засновницьк збори лейбористко робочо парт . З 1906 мо назву Британська лейбористка парт я . К льк сть член в парт перевищила 1 млн. чолов к. Таким чином, скрутне становище робочого класу п дштовхнуло людей на р шуч д проти п дпри мц в та владу.

Л дери цього руху домагались для сво х людей п двищених зарплат, короткого робочого дня, кращого середовища для прац т.д. вже шляхом не переговор в, а активних д й. Завдяки цьому робоч вперше отримали м сця в парламент и мали великий вплив на населення.

Д. Кейр-Гард . Реформи Д. Ллойд-Джорджа. 1905-1916 рр. Влада в Англ належала л беральн й парт . Перш кроки нового каб нету показали, що в н ма нам р проводити пол тику пом ркованих соц альних реформ.

Д. Ллойд-Джордж Д. Ллойд-Джордж знаходячись на посту м н стра торг вл , а пот м очолювавши м н стерство ф нанс в пров в через парламент ряд закон в в дус л беральних соц альних реформ, а саме v закон про трудових конфл ктах, заборонявши п дпри мцям пред являти позив тред-юн онам у зв язку з збитками в д страйк в. v закон про компенсац ю робоч м при нещасних випадках. v закон про пенс ю для ос б, що досягли 70-ти р ччя. v закон про соц альне страхування за хворобою, нвал дн сть та безроб тт . v створен перш б рж прац . v зд йснена реформа лорд в, завдяки як й вир шальне слово при прийнят закон в належало палат общин. Таким чином, завдяки реформам л берально парт , а саме реформам Ллойд-Джорджа знизилось соц альне напруження.

Народ Англ нарешт в дчув п дтримку уряду побачив майбутн в соц альному сусп льств . Колон альна пол тика консервативних л беральних каб нет в в 1870-1914 роках.

Остання третина XIX ст Розширення кордон в мпер продовжувалось в Африц , басейн Тихого океану, на територ ях, прилеглих до т.зв. перлини британсько корони нд . 1869 р. Зак нчення буд вництва Суецького канала, який значно скоротив шлях з вропи в нд ю в кра ни П вденно-Сх дно Аз . Одразу п сля цього англ йська ел та вир шила оволод ти управл нням каналом, що тлумачило велик грош . 1875 р. Уряд Тор , користуючись скрутним ф нансовим становищем гипту, викупив гипетську долю акц й компан Суецького каналу.

Це забезпечило Англ ю вир шально рол в управл нн каналом. Б. Д зраел 1882 р. Англ я п дкорила весь гипет, встановивши там режим во нно окупац . Цеп поклало початок британсько експанс в Африку. Мета створення англ йках колон й упродовж в с Ка р. Остання чверть XIX ст. Англ я завоювала Сх дний Судан, Кен ю, Уганду, Н гер ю, частину Сомал . Британських пох д в Африц на деякий час було зупинено опорою двух республ к, як боролись за суверен тет Оранжевою Трансваалем.Якщо знищення двох африканських племен було непом тним, то англо-бурська в йна була в центр уваги ЗМ вропейського континенту. 1899-1902 рр. Англо-бурська в йна. Натиск Англ на бурськ республ ки поясню ться потребою вузько корисними нтересами у к нц XIX ст. тут в дкрили велик залежи золота алмаз в. Перемогу над бурами Англ я одержала не т льки завдяки великим в йськом, а завдяки особливому характеру в йни т нш виступали загарбниками Африканського населення.

Було досягнуто компром су включення тер- республ к Оранжево Трансваалю в утворений Англ ю у 1910 р. дом н он П вденно-Африканський союз зм цнив позиц англ йських бурських поселенц в в х жорсток й боротьби з чорним населенням.

Таким чином, до колон ально пол тики Англ можна ставитися неоднозначно. З одного боку Англ я збагатила себе, розширила сво кордони, уряд п двищив св й авторитет в очах населення.Але з ншого боку це визвало ряд колон альних в йн пог ршилися в дносини м ж Англ ю ншими кра нами вропи, св ту взагал . П дготовка до в йни. Початок XX cт. Англ я почала моб л зувати збройн сили. В арм була введена форма кольору хак , кулемети, скоростр льна, у т.ч. тяжка, артилер я. П дготовку до в йни Англ я зосереджувала на створення невелико експедиц йно арм 6 п хотних 1 кавалер йська дев з я , силами яко в боях континентально вропи намагались обмежити свою роль союзника Франц Рос . 1905 р к. ВМФ Англ один з перших упровадив турб нний двигун електромехан зм. В цей ж час англ йц почали створення самих великих, на той час, корабл в типу дредноут . Таким чином, уряд Англ , зрозум вши, що Герман я активно готу ться до перед лу сфер впливу в св т , почина шукати союзник в для майбутньо св тов й в йни, перш й св тов й в йн . Автор Корн йчук гор e-mail Ig-or-ek mail.ru.

– Конец работы –

Используемые теги: Англія, роках0.051

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Англія у 1870-1914 роках.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

(40-60-і роки ХІХ ст.) Посібник для студентів-філологів
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ІМЕНІ М П ДРАГОМАНОВА... РИНА САВЧЕНКО і роки ХІХ ст Посібник для студентів філологів ТЕМА...

Рок: истоки и развитие
Рок истоки и развитие... Алексей Козлов Рок истоки и развитие...

Українські землі в роки Першої російської революції та світової війни
Українські землі в складі Австрійської та... Російської імперій ХІХ поч ХХ ст... План...

Злой рок Марины Цветаевой. Живая душа в мертвой петле
Злой рок Марины Цветаевой Живая душа в мертвой петле...

Аналіз зовнішньої торгівлі України за 2000, 2004-2007 роки
З 2000 по 2004 рр. він збільшився на 18094,3 млн. дол. США; в 2004-2005 рр на 1562,3 млн. дол. США; в 2005-2006 рр на 4137,1 млн. дол. США; а в… У 2004 р. експорт з України зріс на 124,2%. В той час як в наступні роки… Так у 2004 р. країна експортувала на 224,2 % більше за 2000 р. За останні 4 роки найбільший показник експорту був у…

З 1 січня 2011 року набрав чинності Закон України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування далі – Закон
Щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до Порядку... Суми страхових внесків на загальнообов язкове державне пенсійне страхування... Відомості про застраховану особу що використовуються в системі загальнообов язкового державного пенсійного...

Розглянуто та схвалено на засіданні циклової комісії фінансово-економічних дисциплін Опорний конспект лекцій з дисципліни Гроші та кредит Протокол № 2 від 18 вересня 2012 року
Опорний конспект лекцій з дисципліни Гроші та кредит охоплює теми які... Опорний конспект лекцій призначений допомогти студентам оволодіти сучасною методикою розрахунку індексів інфляції...

Розроблення ігрової навчальної програми «Пізнавальні ігри: пори року, фрукти й овочі, фруктове асорті, хто що їсть, транспорт» для дітей молодшого віку
повне найменування вищого навчального закладу... Інформатики та комп ютерних технологій... повна назва кафедри циклової комісії...

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ АВТОМОБІЛІ Транспортна стратегія України на період до 2020 року та концепсія розвитку автомобільної промисловості
Національний Транспортний Університет... Кафедра Автомобілі...

0.032
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам