Викладення тексту роботи.

Теоретичні питання теми бажано пов’язувати із практичними питаннями, практичні питання – з теоретичними. І ті, і інші повинні ґрунтуватися на аналізі законодавства і практики його застосування (з особливостями застосування до теоретичних або історичних тем робіт). При написанні курсової роботи звертається увага на питання історії, правозастосовної діяльності, погляди вчених по різних аспектах теми, у тому числі й спірні, що не збігаються між собою та вимагають додаткового вивчення і більш поглибленого аналізу, нових підходів і суджень, більше докладних висновків і рекомендацій. Зазначений матеріал може бути використаний студентом для більш глибшого висвітлення обраної теми роботи.

Поряд з вивченням точок зору на досліджувані питання в науковій і навчальній літературі, студент повинен сформулювати і власну точку зору по розглянутих питаннях.

Використання таблиць, схем, діаграм допускається як по ходу курсової роботи, так і в додатках до основного тексту. Кожна нова думка автора роботи починається з нового рядка. Абзаци не повинні бути громіздкими, тому що це ускладнює сприйняття тексту. Кожний наступний абзац повинен логічно випливати з вищевикладеного матеріалу.

Одним зі складових елементів якісної курсової роботи є її належне оформлення. Текст курсової роботи повинен бути відредагованим, стилістично витриманим у відповідності до вимог наукового дослідження.

Приклад використання мовних конструкцій, які використовуються в наукових працях для виконання функції засобі зв’язку між реченнями подано у додатку 6.

 

2.3. Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів

Варто уникати складних словосполучень. Необхідно як можна рідше звертатися до умовних скорочень і абревіатур.

Якщо ж в роботі вжита специфічна термінологія, а також використано маловідомі скорочення, нові символи, позначення тощо, то їх перелік може бути поданий у вигляді окремого списку, який розміщують перед змістом.

Перелік треба друкувати двома колонками, в яких зліва за алфавітом наводять скорочення/абревіатуру, справа – їх детальну розшифровку.

Приклад оформлення переліку умовних скорочень подано у додатку 2.

 

3. ТЕХНІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ