Виконання програми, написаної на мові Pascal, в налагоджувальному режимі.

Лабораторна робота 7

ОБМІН ДАНИМИ МІЖ РЕГІСТРАМИ ПРОЦЕСОРА І ОПЕРАТИВНОЮ ПАМ’ЯТТЮ КОМП’ЮТЕРА

 

Мета роботи

У результаті виконання лабораторної роботи набути практичних навичок з питань обміну даними між регістрами процесора і оперативною пам’яттю комп’ютера.

 

Теми для попереднього пророблення

7.2.1. Використання оперативної пам’яті для розміщення даних.

7.2.2. Сукупність регістрів центрального процесора ЕОМ.

7.2.3. Виконання програми, написаної на мові Pascal, в налагоджувальному режимі.

 

Завдання до лабораторної роботи

7.3.2. У програмі використане розміщення даних у пам’яті і динамічне виділення ще однієї ділянки в пам’яті для розміщення в ній даних з першої… 7.3.3. Для переміщення даних із однієї ділянки пам’яті в іншу в програмі… 7.3.4. Виконати дії, передбачені в демонстраційній програмі (програму виконувати в покроковому режимі з одночасним…

Хід отримання результатів

7.4.1. Безпосередньо в програмі на мові Pascal можна записувати асемблерний код шляхом використання асемблерних вставок. 7.4.2. Кожна асемблерна вставка має виглядати так:  

Отримання за допомогою демонстраційної програми результатів з метою виконання індивідуального завдання

7.5.2.Для отримання проміжних результатів під час покрокового виконання програми необхідно використати вікна REGISTERS і WATCH із меню DEBUG… 7.5.3. Простежити, як вихідні дані і очікуваний результат з’являються в… 7.5.4. Отримувані після виконання кожної команди процесора результати треба як коментарі до кожної команди фіксувати в…

Зміст звіту

7.6.2. Звіт може бути роздрукований. 7.6.3. Звіт виконують українською мовою. 7.6.4. У звіті мають бути вказані:

Контрольні запитання

2. Структура команд процесора. 3. Як асемблерні вставки включаються в текст програми на мові Pascal? 4. Розміщення даних в оперативній пам’яті.