рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Вступ в мову HTML

Вступ в мову HTML - раздел Программирование, Можливо Вам Цього Мало, Ви Не Зупинитесь На Досягнутому І Будете Розширяти Ва...

Можливо Вам цього мало, Ви не зупинитесь на досягнутому і будете розширяти Ваш сайт, удосконалювати, збагачувати. Тоді вам стане у пригоді додаткова література по створенню сайтів (html.manual.ru, www.postroika.ru)

СТВОРЕННЯ ПРОСТОЇ WEB-СТОРІНКИ

 

Методичні вказівки, вправи, лабораторні роботи, питання для самоконтролю

 


ЗМІСТ

 

ВСТУП

ВСТУП В МОВУ HTML

СТРУКТУРА HTML-ДОКУМЕНТА

ВСТАНОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ ТЕКСТУ

ВСТАНОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ ФОНУ

ПАРАГРАФ

СТВОРЕННЯ ЗАГОЛОВКА

ПИТАННЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ

ГРАФІКА I ПОСИЛАННЯ НА WEB-СТОРІНЦІ

ВСТАВКА МАЛЮНКІВ

ПОСИЛАННЯ

СПИСКИ

ВІДСТУПИ

ПИТАНИЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ:

КОМПЛЕКСНА ЛАБОРАТОРНА РОБОТА "СТВОРЕННЯ HTML-ФАЙЛА"

ОФОРМЛЕНИЯ ТАБЛИЦЬ

ВИРІВНЮВАННЯ ВМICТУ КОМІРОК

ФОРМАТУВАННЯ КОМІРОК

ПІДСУМКОВА ЛАБОРАТОРНА РОБОТА "ВЛАСНА WEB-СТОРІНКА"

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ


ВСТУП

 

Web-сторінка - це створений за допомогою мови HTML текстовий файл, який можна відобразити у вікні Web-броузера.

Для створення i редагування HTML-файла можна скористатися будь-яким текстовим редактором. Якщо HTML-файл відкрити за допомогою засобів перегляду, наприклад, Internet Explorer, він відображає текст, графіку i гіперпосилання на інші Web-сторінки.

Гіперпосилання - це фрагменти тексту або зображення на Web-сторінці, які дозволяють клацанням на них відкривати інші Web-сторінки.

Гіперпосилання виглядає, як підкреслений текст. Курсор миші на гіперпосиланні набуває форми руки. При клацанні на гіперпосиланні відкривається зв'язаний з ним документ. Якщо е доступ до Internet, гіперпосилання на Web-вузли відкриють Internet Explorer i доступ до відповідного Web-вузла. Гіперпосилання дають можливість користувачу переходи на Web-сторінках вад одного матеріалу до іншого.

Користувачі WWW можуть не тільки переглядати чужі Web-сторінки, але и створювати свої. Щоб створювати Web-сторінки, нема необхідності вивчати мову HTML. Можна конвертувати у Web-сторінки документи, створенні за допомогою текстового процесора Word, або за допомогою засобу Prints Page Express, що є в складі Windows'98.

Проте конвертуванні документи містять, як правило, багато зайвих чи нераціонально використаних елементів, що значно сповільнює роботу з ними, особливо в умовах несучасних каналів зв'язку.


ВСТУП В МОВУ HTML

Мова HTML (мова гіпертекстової розмітки) призначена для опису Web-сторінок i не є мовою програмування. Вона призначена для розмітки текстових… Керуючим елементом мови HTML єтег, який визначає, як буде виглядати… Тег - це команда HTML формування вигляду фрагменту Web-сторінки, яка завжди записується в кутові дужки.

СТРУКТУРА HTML-ДОКУМЕНТА

Bci HTML-документа будуються за визначеними правилами: §текст документа починаеться тегом <HTML> i заюнчуеться тегом… §всередині контейнера <HTML> знаходяться ще два контейнери <HEAD> (заголовок Web-сторінки) і <BODY>…

ВСТАНОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ ТЕКСТУ

  Наведемо кілька базових кольорів HTML.  

ВСТАНОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ ФОНУ

Колір фону встановлюється за допомогою знайомого тега <body>. Наприклад, чорний фон встановиться командою: <body bgcolor="#000000"> Якщо колір в <body> не вказувати, то з мовчазної згоди він буде білим (або будь-яким іншим). Тому краще колір…

ПАРАГРАФ

Параграфи вводяться тегом <р></р>. За допомогою параграфів можна вирівнювати текст: по центру <р align="center">текст</p>

Lt;center

Привіт, це моя перша сторінка.

<br>

<font color="#CCOOOO"> Ласкаво просимо! </font>

</center >

<р align="justify">

Шановний колего! Я вивчаю мову HTML, щоб створити власну домашню Web-сторінку для спілкування з друзями i знайомими.

Щоб вони могли подивитися мою фотокартку, прочитати про мене, написати кілька рядків в мою книгу для гостей.

</р>

</body>

</html>

Рекомендується за допомогою броузера переглянути цей HTML-файл, для чого досить двічі клацнути на його піктограмі. Можна встановлювати інші вирівнювання тексту i подивитися результат.

СТВОРЕННЯ ЗАГОЛОВКА

Щоб виділити текст, використовують теги заголовків Н1-Н6. Наприклад, так: <НЗ>3 Новим роком! </Н3>. Заголовки призначені для виділення невеликої частини тексту (рядок, фраза).… <font size="+4">TEKCT </font>

Питання для самоконтролю

2. Що таке "гіперпосилання"? Який воно має вигляд i як ним користуватися? 3. Що таке "тег"? Для чого теги використовуються? 4. Яку структуру має HTML-документ?

ГРАФІКА I ПОСИЛАННЯ НА WEB-СТОРІНЦІ

Вставка малюнків

<img src="my.jpg">, де my.jpg -ім'я файла, що містить малюнок. Замість my.jpg можна вставити ім'я… Якщо малюнок знаходиться в іншій папці, то його краще переписати в папку, де знаходиться HTML-документ.

Lt;img src="photo.jpg " align="left" HSPACE=30 VSPACE=5

<p align="justify"> <font size="+2"> Шановний колего !</font> Я вивчаю… мову HTML, </font> щоб створити власну<i> домашню Web-сторінку</i> для спілкування з друзями i…

ПОСИЛАННЯ

Web-сторінка може складатися із кількох документів. Один з них головний з ім'ям index.html або main.html - він відкривається першим i повинен… Інші документи можна називати як завгодно (наприклад, photos.html,… Посиланням на інші документи як частини нашої Web-сторінки може бути текст або малюнок.

СПИСКИ

 

Списки маркуються за допомогою тега <li> </li> за взірцем:

 

Маркер Опис
· <li type="disk"> Задуйвітер </li>
o <li type="circle"> Макогоненко </li>
§ <li type="square"> Петренко </li>

ВІДСТУПИ

Для встановлення одного, двох i трьох відступів використовується тег <ul> </ul> за зразком: <ul> один ввдступ </ul> <ul> <ul> два ввдступи </ul></ul>

ОФОРМЛЕНИЯ ТАБЛИЦЬ

Для раціонального розподілу площі сторінки між її текстовими i графічними фрагментами використовують таблиці. Таблиця задається тегом <table> </table>. Рядки таблиці задаються тегом <tr> </tr>.

ВИРІВНЮВАННЯ ВМICТУ КОМІРОК

Щоб вирівняти вміст комірок таблиціпо горизонталі, треба вище наведений текст редагувати таким чином: <table> <tr> <td height ="35" width="50" bgcolor="#FFCC33"><center> 1х1 </center>…

ФОРМАТУВАННЯ КОМІРОК

Параметр colspan визначае кількість стовпчиків, параметр rowspan визначае кількість рядків, на які простягається дана комірка. ПІДСУМКОВА ЛАБОРАТОРНА РОБОТА "ВЛАСНА WEB-СТОРІНКА"  

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

1. Шестопалов Є.А. Internet для початківця. Посібник з інформатики, Книга 8. 2003 – 96 с. 2. Петюшкин А. Книга Профессиональное программирование HTML в Web-дизайне,… 3. Сергеев А. Книга HTML и XML. Профессиональная работа, "Вильямс", 2004 г., 880 с

– Конец работы –

Используемые теги: Вступ, мову, HTML0.058

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Вступ в мову HTML

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Українська мова серед інших мов світу. Походження української мови
У свiтi налiчується понад тисяч мов бiльшiсть iз цих мов не мають своєї.. найближчою до української мови із східнослов янських мов є білоруська із південнослов янських сербохорватська із..

Мова HTML
Вступ.. web сторінка це створений за допомогою мови html текстовий файл який можна відобразити у вікні web браузера..

Концепція навчання іноземних мов у середній загальноосвітній 12-річній школі
Мета ознайомити з основними особливостями концепції навчання іноземних мов у середній загальноосвітній річній школі.. розвивати навички щодо урахування вікових особливостей учнів та особливостей.. виховувати позитивне ставлення до вивчання методики іноземної мови..

Основні поняття мови Паскаль
Тема основні поняття мови паскаль.. алфавіт мови.. ідентифікатори та правила їх утворення..

Методика викладання української мови як педагогічна наука. Методика навчання грамоти
Розділ і методика викладання української мови як педагогічна наука методика навчання грамоти.. лекція години.. предмет і завдання курсу методики викладання української мови в початкових класах методика навчання грамоти завдання..

Вступ до курсу людина і світ. Поняття людина як біосоціальна істота, розкрити основні завдання курсу, уявлення про його роль у формуванні світогляду людини
Заняття.. вступ до курсу людина і світ поняття людина як біосоціальна істота.. мета розкрити основні завдання курсу уявлення про його роль у формуванні світогляду людини розкрити зміст основних понять людина особистість..

Алгоритмічна мова turbo pascal
Дрогобицький державний педагогічний університет.. імені івана франка.. методичний посібник..

Ділова іноземна мова
Двнз київський національний економічний університет імені вадима гетьмана.. факультет міжнародної економіки та менеджменту.. кафедра іноземних мов..

Українська мова (за професійним спрямуванням)
Десять заповедей студентам и молодым ученым смысл первой заповеди в том что она дает.. тема унормованість та стильова диференціація.. тема основні функції мови як суспільного явища основні питання..

Програми з української мови і читання для допоміжної школи
Кравець ніна павлівна..

0.038
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам