НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ

СТВОРЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОКУМЕНТІВ З ВВЕДЕНЯМ ДАНИХ З КЛАВІАТУРИ

1. Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть ДОКУМЕНТЫ / ПЛАТЕЖНЫЕ ДОКУМЕНТЫ. На екрані з’явиться вікно ПЛАТЕЖНЫЕ ДОКУМЕНТЫ ЗА…

2.У поліРАЗДЕЛЫ додайте розділ «БАНКОВСКИЕ ДОКУМЕНТЫ» і зайдіть в нього.

3.Далі див. інструкцію «СОЗДАНИЕ ПЛАТЕЖНЫХ (КАССОВЫХ) ДОКУМЕНТОВ»

СТВОРЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОКУМЕНТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗРАЗКА

Див. інструкцію «СОЗДАНИЕ ПЛАТЕЖНЫХ (КАССОВЫХ) ДОКУМЕНТОВ С ИСПОЛЬЗЛВАНИЕМ ОБАЗЦА».

 

 

СТВОРЕННЯ ПЛАТІЖНОГО ДОКУМЕНТУ З ВИКОРИСТАННЯМ ДАНИХ ДЕБІТОРСЬКОЇ І КРЕДИТОРСЬКОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Див. інструкцію «СОЗДАНИЕ ПЛАТЕЖНЫХ (КАССОВЫХ) ДОКУМЕНТОВ С ИСПОЛЬЗЛВАНИЕМ ДАННЫХ ДЕБИТОРСКОЙ И КРЕДИТОРСКОЙ ЗАДОЛЖЕННОСТИ».

 

 

ВІДПРАЦЮВАННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОКУМЕНТІВ У ОБЛІКУ

Для того, щоб дані платіжного документа були відображені в бухгалтерському обліку, платіжний документ повинен бути відпрацьованим в журнеле хозяйственных операций.

1. Виділіть платіжний документ, який потрібно відпрацювати в обліку. Оберіть пункт контекстного меню «Отработка в учете» або скористайтеся клавішою «F3». Для відпрацювання кількох документів виділіть їх клавішою «ПРОБЕЛ».

2. При создании документа вручную на екрані буде виведено вікно «Образцы хозяйственных операций», в якому можна підібрати потрібний зразок або додати потрібний зразок, якщо він відсутній.

3. У нашому прикладі:

Дебет Кредит Формула  
Х - загальна сума платіжного документа
641/2 Х*20/120 - сума ПДВ

 

4.Після вибору зразка, натисніть кнопку «Выбрать».

5.При указании в образце платежного документа відповідний зразок господарської операції. Систсема автоматично перейде в «Хоз. Операции: Разделы».

6. У ході процесу обробки, Система запропонує обрати розділ, у який буде розміщена створена господарська операція. Якщо відпрацьовуються в обліку кілька документів, які повинні бути розміщені в один розділ, установіть прапорець «Исп. по умолчанию». Якщо прапорець не встановлений, Система буде видавати запити про те, в який розділ розмістити господарську операцію для кожного документу, що відпрацьовується.

· Якщо відпрацювання всіх документів буде виконуватися в одну і ту ж папку, можна використовувати «Настройку системы» / «Каталоги» / «Хозяйственные операции», де зазначити папку для зберігання господарських операцій. У цьому випадку Система не буде запитувати, в який каталог розмістити операції, а автоматично перене їх туди.

7. Після відпрацювання інформації, на екран буде виведено вікно журнала подготовки хозяйственных операций, в якому можна перевірити і відкоригувати господарські операції, що реєструються.

8. Перевірте, чи відповідає дата господарської операції даті документу, що реєструється.

9. Після перевірки натисніть кнопку «Записать». Повернетесь в розділ «Платежные документы», а в колонці «Отработка» поточного документа відобразиться дата створення господарської операції.

· За потреби завжди можна переглянути господарську операцію, створену під час відпрацювання в обліку того чи іншого платіжного документу, скористашись пунктом контекстного меню «Просмотр истории отработки» або натиснувши комбінацію клавіш «Shift+F5».