Зняття відпрацювання в обліку

! Відпрацьований в обліку документ не можна виправляти. Якщо виявлена помилка, потрібно зняти відпрацювання документа в обліку. Для цього виділіть потрібний документ і виберіть пункт контекстного меню «Аннулирование отработки» або натисніть комбінацію клавіш «Shift+F3».

v Анулюючи відпрауцювання документа в обліку, можна або видалити зареєстовану на його підставі господарську операцію, або не видаляти. Для цього треба зробити відповідний вибір у запропонованому Системою діалоговому вікні. Анулюючи відпрацювання в обліку, видаляється зареєстрована на її основі осподарська операція.

 

СТВОРЕННЯ ВНУТРІШНІХ ДОКУМЕНТІВ НА ПІДСТАВІ ВХІДНОЇ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ

1.На підставі рареєстрованої в Системі вхідної податкової накладної можна підготувати внутрішній документ, не виходячи із головного вінка розділу вхідних податкових накладних. Для цього використовують пункт контекстного меню «Подготовка внутреннего документа» або клавшу «F7».

2. В результаті на екрані з’явиться вікно, призначене для вибору розділу внутрішніх документів, в який треба розмістити створюваний документ. Підтвердіть свій вибір кнопкою «Выбрать».

3. У внутрішній документ, який у такий спосіб реєструється, Система переносить із вхідної податкової накладної такі параметри, як дані про накладну, на підставі яких створюється внутрішній документ, мнемокоди організацій або відповідальних осіб і специфікації.

4. Зазначте всі необхідні параметри у формі «Внутренние документы: Добавление» (рис. 30), що з’явилася на екрані, і натисніть кнопку «Записать».

5. У такий же спосіб на підставі внутнішнього документу можна створити вхідну податкову накладну.

 

ФОРМУВАННЯ ОБОРОТНОЇ ВІДОМОСТІ МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ І ДРУК ЗВІТУ ПО ВІДОМОСТІ

1.Зайдіть у розділ «Оборотные ведомости» / «движение материальных ценностей». Поставте необхідні умови у формі «Условия отбора».

2. Потім натисніть кнопку «Сформировать». Після чого Система сформує відомість.

3 Знаходячись у верхній таблиці відомості, виберіть пункт контекстного меню «Печать отчета» / «Оборотная ведомость по движению ТМЦ».

4. У формі, що відкрилася, оберіть тип звіту, параметри друку і шаблон звіту (якщо шаблон відсутній, додайте його). Потім натисніть кнопку «»Начать.

5. Після чого Система сформує цей звіт і виведе його в Microsoft Excel.

Т А Б Л И Ц Я 6 ????