рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Зміст завдання.

Зміст завдання. - раздел Математика, Основні геометричні об’єкти Завдання Виконується На Креслярському Папері Формату A3 Олівцем. Варіанти Інд...

Завдання виконується на креслярському папері формату A3 олівцем. Варіанти індивідуальних завдань наведено на рис. 4.1 і в табл. 4.1 і табл. 4.2. Номер варіанту відповідає порядковому номеру прізвища студента за списком у журналі.

Студент має накреслити контур деталі відповідно до варіанту прокладки на рис. 4.1. При виконанні контуру треба знати способи побудови спряжень і ділення кола на рівні частини. Потім студент має побудувати деталь з ухилом (швелер або двотаврова балка) у відповідності з варіантом завдання на рис. 4.1 і деталь обертання з конусністю (цапфа) у відповідності з варіантом завдання на рис. 4.2.

Порядок виконання завдання

1. Для початку роботи необхідно ознайомиться із завданням, вибрати з таблиці індивідуальних завдань дані відповідно до варіанту, а також визначити габаритні розміри деталей за варіантом.

2. Виконайте рамку кресленика. Нанесіть тонкими лініями контур рамки основного напису і кутового штампу.

3. Масштаб рисунку деталей вибирають таким чином, щоб площа їх зображень була приблизно однакова і вони легко розміщувалися у робочому полі кресленика. Після цього на кресленик наносять тонкими лініями прямокутники з габаритними розмірами деталей. Прямокутники розташовують таким чином, щоб відстаней між ними і краями рамки було достатньо для нанесення розмірів.

Виконання компоновки зображень можна полегшити застосуванням прямокутників, що вирізають з паперу і мають сторони, відповідні до габаритних розмірів деталі у вибраному масштабі. Переміщаючи ці прямокутники по полю кресленика, вибирають найбільш вдале розташування зображень деталей.

4. Починають рисунок деталі з побудови осьових ліній, якщо вони симетричні. Визначають положення центрів отворів і наносять їх осьові лінії. Допоміжними лініями вказують положення пазів і виступів деталей. Після цього переходять до зображення контурів тонкими лініями. При цьому допоміжні лінії і побудови залишаються на кресленику.

5. Побудовані зображення слід показати викладачеві для перевірки.

6. Потім наносять розміри й умовні позначення. При нанесенні розмірів замість позначень у вигляді літер, показаних на прикладах завдань, необхідно написати їх числові значення, що містяться у таблицях або розраховуються при побудові креслеників деталей. У тонких лініях підписують основний напис і кутовий штамп. Кресленик, виконаний тонкими лініями, показують викладачеві для перевірки.

7. Після усунення зауважень викладача обводять товстою основною лінією контури деталей. Починають з кіл, дуг кіл, лекальних кривих і тільки потім наводять прямі лінії. Після контурів виконують написи, наносять розміри й умовні позначення. Рамку кресленика обводять в останню чергу.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Основні геометричні об’єкти

Однією з перших дисциплін які формують загальноінженерну освіту студентів є інженерна графіка ціль якої вивчення та розробка теорії та практики... Умовами успішного опанування технічних знань є уміння читати кресленики і...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Зміст завдання.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Основні геометричні об’єкти.
Лінія пряма   крива   ломана   горизонта

Налаштування середовища AutoCAD до вимог ЄСКД.
Щоб кресленик відповідав стандартам ЕСКД, необхідно налаштувати середовище AutoCAD відповідно до їх вимог. Цю задачу можна розв’язати за допомогою шаблону, за яким виконуються однотипні кресленики.

Геометричні побудови.
1. Ділення відрізку навпіл. З кінців відрізка AB радіусом R, більшим ніж половина відрізку, проводять дві дуги до їх перетину у точках М і N (рис. 3.1). Пряма, що проходить через точки M і N, ділит

Варіанти завдань
Таблиця 4.1     Двотавр ГОСТ 8239-72   № варіанту № профілю Розміри в мм

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги